Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Jestem za masowym dzwonieniem 🙂
Nawet dzisiaj szukałam maila żeby napisać ale nie ma więc trzeba dzwonić,
Ja też bardzo chętnie zadzwonię 🙂 🙂 🙂
Widzę przedsięwzięcie na większą skalę  😎
takiej oferty to nawet w niemieckim lidlu nie ma. A może jest ktoś chętny żeby zrobić dla mnie zakupy w angielskim Lidlu?
Averis   Czarny charakter
17 lutego 2011 18:22
ChingisChan, myślę, że ma ogromne pojęcie 😉 Ale to ogromna sieciówka, która może sobie pozwolić na tak dalece konkurencyjne ceny.
u mnie teraz otworzyli lidla, więc BARDZO bym była szczęśliwa gdyby sprowadzili taki asortyment. 😀
Też mogę dzwonić!  😁
Dostałam info, że znajomy kupił mi dwie derki polarowe i dwa czapraki z lidla angielskiego. I ceny faktynie były takie jak na stronie. Już nie mogę się doczekać aż do mnie je wyśle. Ciekawa tylko jestem co tak naprawdę będzie w paczce bo ten znajomy to zupełnie nie koniarz i mam nadzieję, że nie kupił mi rozmiaru pony  😂
majek   zwykle sobie żartuję
18 lutego 2011 09:26
;D
do mnie wczoraj zadzwoniła koleżanka, która akurat robiła zakupy w lidlu w londku..
W efekcie mam nowe ochraniacze transportowe i niebieski czapraczek 😉))

To co, piszemy tę petycję do zarządu Lidla?
Tam jest tylko rozmiar 135 cm... pisze w opisie tej derki na stronie - pewnie dlatego taka tania, ze tylko 1 rozmiar.
kotbury to trochę jestem spokojniejsza, chociaż i tak chyba na mojego zwierza będzie za mała  😵
Najwyżej pójdzie do ogłoszeń. 😉
Mi ta 135 cm pasowałaby idealnie 😀
Niestety znajomych za granicą nie mam 🙁

Teraz ciągle przeglądam ofertę z lidla, mam nadzieję, ze w końcu coś się ruszy to już od rana będę czekać przed sklepem :P
od kilku dni dzwonię do Lidla, nie wiem co się dzieje, ale nie chcą zrealizować mojego połączenia...  🤔
Severus   Sink your teeth into my FLESH
19 lutego 2011 07:21
ta czarno-niebeiska jest śliczna  🙂 Ciekawe jaki materiał?
Severus ja pójdę w poniedziałek do Lidla "wymacać" ją i jak będzie fajna to kupię sobie na lato do jazdy  🙂
http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg//lidl_uk/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18231&ar2=


ja chcę te rzeczy u nas, ta derka mi się strasznie podoba  😍

mój chłopak jest w Angli i obiecał, że pojedzie w piątek i kupi wszystko co zechę 😍

myślicie, że mogę chcieć wszystko?  😎


jak coś to możesz mi wziąć  😁
Mój nowy zestawik:

Niestety zdjęcia na koniu dopiero w kwietniu, bo wtedy do Polski siostra przyjeżdża.
Chyba nie ma już zdjęc na stronie🙁 Ktoś z Was zapisał, bo się spóźniłam?
Sisisa- zazdroszczę 🤣
Kuzynka sie nic nie odzywa  🙁 więc raczej nic przez nia ni kupię  😤  😤
Kurcze żeby w Irlandii znowu były rzeczy końskie to na 100 bym miała.... ale pomażyc zawsze mozna , co nie.....

Ale własnie widziałam ktoś te czapraki na allegro sprzedaje, jakby ktos był chętny:
http://allegro.pl/elegancki-nowy-czaprak-ze-szkocji-i1470178830.html
Sisisa - szał też chcę ten niebieski komplet 🙂 napisałam do koleżanki. Zobaczymy
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2011 19:30
No nic  napisalam do kolegi 🙂 moze mi ścignie derke w kratke 😀 dam znac jakby co
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 lutego 2011 19:43
3 posty wyzej :P
ups  😡
nie ma dobrej duszy, która mogłaby mi ściągnąć tą derkę w kratkę?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lutego 2011 22:32
poruszylam niebo i ziemie... jutro  moi ludzie atakują Lidl 😀
Ja sobie też właąnie zamówiłam u koleżanki wizytę w lidlu, w celu zakupu czapraków, derki na muchy i tej w kratkę 😀
Repka, domów też dla mnie czapraczki 🙂
oo a niedawno widzialam obok siebie w outlecie ten brazowy czaprak za 30zl
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
20 lutego 2011 09:55
ciri a gdzie dokładnie ? ja też walczę żeby ktoś mi coś zakupił  🏇 tzn. walczy dzielnie mój mąż, który męczy swojego znajomego, ale że on nie koński zupełnie to zobaczymy co z tego będzie  😉
Gru-w Szczecinie, jak chcesz to moge podejsc przy okazji i zobaczyc czy jeszcze jest 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się