Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

co do zamówień naski to ja osobiście nie mam ani pieniędzy ani rzeczy. Nie mam też siły się o nie dopominać.
Dziewczyny !!!
Właśnie zrobiłam przelew, przewalutowany został po kursie banku, z którego ten przelew wyszedł. Zamówienie w kursie, po jakim zbierałam od Was pieniądze wyniosło 4569,84, po kursie banku 4831,57  😵 Jestem więc trochę w plecy, teraz sobie zdałam sprawę, że i poprzednie zamówienie kosztowało mnie dodatkowo. Jeżeli to dla kogoś nie problem, proszę o uregulowanie tej różnicy, bo dla każdego z osobna wychodzą grosze, dla mnie ponad 260 zł. Wiem, że nie poinformowałam o tym wcześniej, ale byłam przekonana, że liczy po średniej NBP, zostałyście poinformowane, że wyjdzie mniej, ale strasznie dużo roboty z tymi zamówieniami i nie ogarniam wszystkiego. Na przyszłość zamówienie liczcie według tego kursu:
http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/kursy_walut/kursy_walut_aktualne/main
:kwiatek:
Equi widzisz jak to jest ;/ Takie zamówienia na większą skalę to masakra. Z kursami, ze ściągnięciem kasy. A później z pakowaniem. Weź tu oceń ile będzie ważyć paczka z 3 ogłowiami, kantarem i czaprakiem  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 19:33
equi, ja ci oczywiście dopłacę, tylko podaj mi proszę dokładną datę kiedy ściągnęli ci należność z konta (dzisiaj?) 😉 sprawdzę sobie archiwalny kurs na stronie aliora i dopłacę różnicę  :kwiatek: i no niestety uważam, że każdy powinien ci dopłacić. tak jest najzwyczajniej uczciwie (kurs walut ma to do siebie że jest zmienny 😉 ). szkoda. i może po kieszeni kogoś zaboli (ja też ze szczęścia nie skaczę) no, ale uważam że tak wypada.
powiedz jeszcze czy dopłacamy tylko różnicę w cenach rzeczy, czy z kosztami przesyłki też są zmiany?
sei dzięki bardzo, dzisiaj robiłam przelew  :kwiatek: koszta przesyłki się nie zmieniają, zostawmy to tak jak było 😉
jasne, ze trzeba doplacic. Sei, jak sprawdzisz archiwalny kurs to wpisz go tutaj, zeby każdy mógł sobie obliczyc dopłatę, dobrze?

to chyba moje ostatnie zamowienie z hooksa. Niech tylko doślą to co zamowilam teraz i to, czego nie raczyli wyslać ostatnio...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 lutego 2011 20:13
jeżeli przelew był robiony dzisiaj, a ja dobrze widzę, to według alior banku kurs wynosi 0.4652 😉
jeszcze raz podaję linka. tutaj są 3 tabele kursu walut z dzisiejszego dnia. podany wcześniej jest najwyższy. ALE. bank zapewne zaokrągla. i zgodnie z moją matematyczną wiedzą powinnyśmy liczyć 0,47.
http://www.aliorbank.pl/pl/o_banku/kursy_walut/spread_walutowy

edit:
equi, poszedł przelew ode mnie. wybacz że dopiero teraz  :kwiatek:
Czy następnym razem nie będzie wygodniej aby wpłacaćna konto osobie organizującej kupno rzeczypo 20 zł czy 50 zł więcej?
żeby był zapas jeżeli coś pójdzie nie tak-przesyłka, zmiana kursu czy jeszcze coś innego.

W momencie wysyłki przedmiotu już do voltopirów,wkładałaby reszte kasy w koperte...nie byłoby wygodniej?
biorąc pod uwagę usługi poczty nie ryzykowałabym wkładania pieniędzy do koperty. Myślę, że następnym razem, trzeba sprawdzić kurs w dniu wysyłania rozliczenia do wszystkich i sprężyć czas wpłat, bo z tym jest zwykle spory rozjazd. Od momentu kiedy wysyłam inf o kosztami mija z 1,5 tyg zanim wszystko spłynie i przez ten czas kurs sobie skaczę. Chociaż organizacja i tak lepsza niż ostatnio 😉
Kto teraz z nimi pisze?? czy mógłby ktoś zapytać ich przy okazji pisania maila czy będzie jeszcze kiedyś dostępne ogłowie Claridge house, model Richmond?
http://www.hooks.fi/product.aspx?productid=300345 to jest w hooksie finlandzkim.
Bardzo bym prosiła  :kwiatek:
tego też już nie ma w hooksie finlandzkim 😉 Oni z tego co wiem wycofali te ogłowia.
a to szkoda bo było fajne🙁🙁
Ale się obudziłam z ręką w nocniku 🍴
Zamówienie equi poszło a ja właśnie przeglądając hooksa zobaczyłam przecenione ogłowie, które chętnie bym przygarnęła....

Nie robi ktoś zamówienia teraz?🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
19 lutego 2011 22:17
a to szkoda bo było fajne🙁🙁


bardzo fajne i rewelacyjnie wygląda na koniu.
Szkoda, że już nie będzie...wzięłabym sobie na zapas!
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
20 lutego 2011 07:43
Dziewczyny to ogłowie, a do tego napierśnik z wytokiem i wytok są w austriackim Kraemerze, na pewno, koleżanka niedawno była. 😉
Wystarczy założyć konto w walucie, w której operujecie - w większości banków jest to za darmo, tak jak i prowadzenie konta walutowego, iść do kantoru, kupić korony, wpłacić w placówce i zrobić przelew  🙂 Nie dajcie się okradać bankom na ich spread  ❗ ❗

Ja tak robię zawsze. Nigdy nie korzystam z przewalutowań bankowych. Mam konto w aliorze i konta walutowe nic mnie nie kosztują.
Felinka a to chodzi o ten sklep http://www.kraemer-pferdesport.at ? Nie widze tego ogłowia, ale może zapytam czy mają na stanie mailowo. W każdym razie dziękuję
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
20 lutego 2011 19:20
kalaarepa, tak ten sklep. koleżanka tam była jakieś 2 tyg temu i mieli, ja mam nawet katalog i też tam jest możliwość zakupu.
Felinka a jaka cena w katalogu?
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
21 lutego 2011 19:00
45 ojro
dzięki
Nie wiem czy pisałam, przesyłka została już do nas dzisiaj wysłana, ostatnia szła cztery dni ( wysłana w poniedziałek była na czwartek), także zakładając roboczy tydzień sądzę i mam nadzieję, że będzie w poniedziałek  🏇 od razu jak przyjdzie rozsyłam tak jak ostatnio, czyli większość idzie w dzień, w którym paczka ląduje u mnie.
kiedy następne zamówienie robicie
jak by co to ja chętnie się do niego dopiszę

poszukuję telefonu do Nastki, jeśli ktoś ma to bardzo proszę o podanie na PW, od lipca nie odpisuje na maile, proszę jeśli ktoś ma do niej aktualny numer to czy może mi podać?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
23 lutego 2011 19:39
Ja się już nie mogę doczekać mojego ogłowia i tego co na prawdę zobaczę bo na zdjęciach nie widać wszystkiego dokładnie  😅 Choć już prawie o nim zapomniałam ...  🤔wirek:
Do następnego zamówienia ja też się dopisuję!🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2011 10:04
teraz to chyba zbyt prędko nie będzie 😉
szkoda bo mam chrapkę na ogłowie
Equi, a co z tym marcowym zamówieniem? Będziesz organizowała? 😉
Noo, własnie własnie. Dużo chętnych jest, niech ktoś fajny zrobi  😁
Ja tez jestem za bo tym razem sie zagapilam i nie wzielam derki ktora bardzo chcialam  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się