MOTOCYKLIŚCI

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 stycznia 2011 08:00
Ta Kawasaki jest taka...


jak WSK'a dziadka - przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać 😉
moi rodzice gustuja w klasykach. moj tata wlasnie sprzedal to cudo :



mnie sie Honda zdecydowanie bardziej podoba niz ta Kawa... przeciez nie bede jezdzic na czyms takim... zwlaszcza ze z moim wzrostem bede wygladac jak zyrafa na mrowce  😵
ale niestety kto ma kase ten ma wladze, wiec nie wiem czy uda mi sie przeFORSOwac swoje zdanie..
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
21 stycznia 2011 18:33
Hej 🙂
Orientuje sie ktoś gdzie mozna kupić naklejki do Yamahy xt 600???
Poszukuje do mojego crossa 🙂
umc pogratulować, rozumiem, że stanęło na er5, którą miałaś oglądać?

Dzięki 🙂 Tak, dokładnie to ta sama. Nie omieszkam się pochwalić jak wyląduje już w moim garażu  😀

Znacie jakieś sklepy z kaskami w Warszawie gdzie byłby spory wybór? Wpadł mi w oko kask Caberg V2 407 VIBE, chciałabym go przymierzyć i ogólnie 'pomacać' ale widzę, że w moto-akcesoriach najmniejszy rozmiar jaki mają to L 🙄
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
22 stycznia 2011 20:54
Umc super, że się udało. A co do kasków
Może w larssonie na Połczyńskiej je mają?? Na bank Cabergi widziałam w Tarborze na Kijowskiej (w długim bloku vis-a-vis dworca Warszawa Wsch.).

A ja mam pytanie z innej beczki- zaczynam bowiem weryfikować motocyklową szafę i szykuje się do zakupów- orientuje się któraś z Was jak wypada rozmiarówka kombiaków Dainesa?? Znalazłam dziś fajne ogłoszenie z używanym kombinezonem Domina Lady ( i nawet kolor ten który ma być 😉) natomiast nie wiem czy warto jechać go mierzyć  (jest około 50 km od Wawki), bo rozm. podany w ogłoszeniu to 44  🙄 (a właścicielka twierdzi, że na oko to takie 40-42)

btw. ujęła mnie dziś za serce stylistyka Icona - szkoda, że w Pl tylko niektóre z ich ciuchów są dostępne
http://rideicon.com/product_details.jsp?category=3428&id=12000
bjooork- a nie da rady zmierzyć kombinezonu pod pachami, w pasie, w biodrach, długość nogawki od kroku? Wiadomo, że przymierzyć i tak trzeba, ale zawsze to już jakaś orientacja co do rzeczywistego rozmiaru.

Za mną chodzi taka... Mam wrażenie, że nieco niepraktyczna, ale strasznie mi się podoba.
http://allegro.pl/damska-kurtka-motocyklowa-essence-tribal-i1421849419.html
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
23 stycznia 2011 09:00
tunrida oczywiście, że da taki ze mnie kupiec babskich szmat jak z przysłowiowej "koziej d... trąba"  😡 . Na szczęście dla mnie - późnym wieczorem okazało się, że sprzedająca  pracuje w Warszawie więc sprawa się wyjaśniła i pojadę zmierzyć bo jednak wolę wciągnąć go na grzbiet.
Panie i Panowie - moja Yamaha zostala dzis sprzedana. Facet ja zabierze jutro lub pojutrze. Troche tak... smutno. Pozostaja mi jeszcze "tylko" poszukiwania nowego sprzetu i negocjacje ze "sponsorami"  😵
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
08 lutego 2011 16:01
Podbijam, sezon u Was już otwarty czy jeszcze Wam nie śpieszno? Ja chwilowo uziemiona grypą, ale koledzy już latają.

Natomiast uwaga uwaga - od maja będą dostępne bilety na RedBull-x-Fighters 😉 ja już wiem, że 6 sierpnia plackiem w Warszawie będę leżeć - byłam na pożegnaniu Stadionu X-lecia i było mega 🙂 Liczę, że impreza na otwarcie będzie jeszcze fajniejsza.

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,motocyklowi-wojownicy-na-otwarcie-narodowego,64565.html
Umc super, że się udało. A co do kasków
Może w larssonie na Połczyńskiej je mają?? Na bank Cabergi widziałam w Tarborze na Kijowskiej (w długim bloku vis-a-vis dworca Warszawa Wsch.).

A ja mam pytanie z innej beczki- zaczynam bowiem weryfikować motocyklową szafę i szykuje się do zakupów- orientuje się któraś z Was jak wypada rozmiarówka kombiaków Dainesa?? Znalazłam dziś fajne ogłoszenie z używanym kombinezonem Domina Lady ( i nawet kolor ten który ma być 😉) natomiast nie wiem czy warto jechać go mierzyć  (jest około 50 km od Wawki), bo rozm. podany w ogłoszeniu to 44  🙄 (a właścicielka twierdzi, że na oko to takie 40-42)

btw. ujęła mnie dziś za serce stylistyka Icona - szkoda, że w Pl tylko niektóre z ich ciuchów są dostępne
http://rideicon.com/product_details.jsp?category=3428&id=12000

Dainese rozmiar 40 to takie 36, powiedzmy, a 42  to takie 38.
zaba   żółta żaba żarła żur
15 lutego 2011 22:20


btw. ujęła mnie dziś za serce stylistyka Icona - szkoda, że w Pl tylko niektóre z ich ciuchów są dostępne
http://rideicon.com/product_details.jsp?category=3428&id=12000


rewelacja!!!  😜
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 lutego 2011 12:32
Dzięki Tysia niestety nie kupiłam, bo był dużo za duży (normalnie lubię kupować ciuchy motocyklowe bo nikną moje kompleksy) i rzeczonym kombiaku wyglądałam jak w hmmmm 'worku po kartoflach' he he he....
No nic muszę uderzyć do kujkowych rodziców do moto-stylu, ale chwilowo czeka mnie wymiana siodła u mojego seniora więc moto-ciuszki idą na drugi plan.
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
20 lutego 2011 09:11
Mam takie pytanie co do kombinezonów.
Czy któraś z Was używała kombinezonów Berik bądż Tschul?? 
Jestem na etapie poszukiwań a aktualnie nie wydam ponad 3 tyś na Dainese, tym bardziej , że w sezonie chciałabym kupić moto.
Dziewczyny, ponawiam pytanie zadane w zeszłym roku - czy są jakieś kobity tutaj z Dolnego Śląska? szczególnie smigające na ściagaczach..?
zaba   żółta żaba żarła żur
20 lutego 2011 11:23
Mam takie pytanie co do kombinezonów.
Czy któraś z Was używała kombinezonów Berik bądż Tschul?? 



Mam m in kurtkę BERIKA a mój Pan ma kurtke i kombinezon.Zadowolony  😉 
Jakościowo jakoś prawie wcale nie odbiega od mojego kombinezonu SUOMY,za który dałam sporo więcej jak on za swój.
ahahahaha😀 a ja się nie moge doczekać maja😀 od 8 do 22 jedziemy z moim tatą i moim lubym na rajd do Włoch😀 przejedziemy dokładnie taką trasę:

http://www.motoelita.pl/24,157,Rajd_Motocyklowy_Wlochy_2011.htm

😀 wprawdzie nie pojadę jako kierowca (za długa trasa jak na mnie i moją Brevkę), ale tym razem chętnie sobie poplecaczkuje🙂😉)
Breva- zazdroszczę.  🙂  kaawał świata, jak na motocykl.

Ja w tym roku mam zaplanowany wypad z mężem i znajomymi po Polsce na 7-10 dni. Na pewno chcemy zobaczyć morze. A co jeszcze? Nie wiadomo.
Z tym, że ja jako kierowca.   😅
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
20 lutego 2011 12:11
żaba dzięki za odpowiedź. Ale będę miała problem bo ja mega nie wymiarowa jestem ech...
No zobaczymy.
Powolutku kompletuje sprzęt na moto bo w końcu mam możliwość realizowania mojego marzenia a w sezonie moto jupi 😎
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
20 lutego 2011 21:15
🏇 🏇 go go patrysia - ja do realizacji motocyklowego planu długo się zabierałam i dopiero pomógł mi kolega (któremu zawsze plecakowałam)- znalazł sobie 2 połówkę - i w efekcie zaczął mniej jeździć (więc siłą rzeczy musiałam się w końcu zabrać za prawko i zakup 2oo). Ja już też zaczynam się niecierpliwić i coraz częściej bywam w garażu 😉
breva trasa do pozazdroszczenia  🙂
Fajne plany na wakacje.
Berick sprawdza sie calkiem dobrze, chyba 3 moich znajomych ma i daja rade😉
Ja natomiast zakupilam sobie nowy kask 😀 radosc moja jest wielka po dlugich poszukiwaniach znalazlam Scorpion EXO-1000 AIR, i jupi!!!
Jestem w 7 niebie!!!
Kask ma swietna wentylacje, anti fog na serio dziala, szybka mi nie paruje. Ma okolarki sloneczne wmontowane, szeroki zakres widocznosci i pompowane policzki 🙂
Ma swietnie opinie i wyniki testow. Ja tez mu daje 5+
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
21 lutego 2011 19:46
No u Mnie na razie plecakowanie zostaje. Robię prawko za chwilkę dosłownie a później maszyna będzie kupowana sasasasasa.
Już sie doczekać wiosny nie mogę a tu taka beznadziejna pogoda, która Mnie dobija 😤
A akcesoria są w trakcie kupna. Kolejne marzenie realizuje 😀
Moja maszyna juz zarejestrowana - a ja codziennie zerkam tęskno w stronę garażu i modlę się o nadejście wiosny 👀
Dziewczyny, zakłada któraś z was buzer na moto, czy jeździcie po prostu w kurtkach z ochraniaczami? Tak mi chodzi po głowie, czy taka zbroja nie byłaby najlepszym rozwiązaniem - można by zakładać 'na' lub 'pod' każde ubranie... dobrze mi się wydaje czy to tylko jakaś utopijna wizja nieistniejącej wielofunkcyjności? 😡
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
23 lutego 2011 08:08
umc - buzer/zbroja to idealne rozwiązanie np. gdy w kurtce Ci za Ciepło! Polecam ogromnie buzer/zbroje firmy 661

Zbroja 661 Vapor Suit ok. 449zł

Zbroja 661 Pro Pressure Suit ok. 560zł

Zbroja 661 EVO Suit ok. 699zł

Zbroja 661 Comp Suit ok. 400zł

Zbroja 661 Pressure Suit ok. 450zł


Super się układają i dobrze chronią (testowane w naprawdę groźnych upadkach przez Moich stunterów 😉 - po glebie że moto wirował w powietrzu, a chłopaka naprawdę nieźle poturbowało na zbroi były tylko szlify i podarta bluza a sam kierowca tylko obity) - takich przypadków już było wiele. Mam kolegę który przepionował i poleciał na plecy i moto go nakryło zbroja się zjarała (tzn. ten ochraniacz na kręgosłup się zjechał ale zbroi nadal było można używać).
Moim zdaniem naprawdę dobra alternatywa zamiast kombi lub kurtki tekstylnej.


Aktualnie jestem w fazie zamawiania sobie nowej  😀
Ja kupilam sobie zboje Alpinestar na cieple dni bo bardzo sie meczylam w skorach w czasie upalow. Niestety moja nowa zbroja lezy sobie grzecznie w szafie obok innych nie pasujacych na mnie sprzetow hahaha.
Ja zamiast skory bym nie uzywala pod kortke. Ale jak grzeje jak opetane i gorac mega to zamiast skor z koszulka w wielkim rozmiarze na tym tak, jesli by pasowalo...
[url=http://www.google.co.uk/imgres?imgurl=http://www.mountainbikebitz.com/images/products/protection/alpinestarsbionicprotectionjacketront.jpg&imgrefurl=http://www.mountainbikebitz.com/2011-mountain-bike-gear-2011-alpinestars-mtb-gear-2011-alpinestars-protection-alpinestars-body-armour-c-3937_3982_4005_4007.html&usg=__2MIh0vj86jKwmMURu799k6tSQdc=&h=400&w=400&sz=38&hl=en&start=0&zoom=1&tbnid=x9EUTjmuyTQiBM:&tbnh=139&tbnw=139&ei=X8BmTZzuAoW6hAfS4fSsDQ&prev=/images%3Fq%3Dalpinestar%2Bbody%2Barmour%26um%3D1%26hl%3Den%26client%3Dsafari%26sa%3DN%26rls%3Den%26biw%3D1266%26bih%3D602%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=125&vpy=98&dur=3664&hovh=225&hovw=225&tx=109&ty=132&oei=X8BmTZzuAoW6hAfS4fSsDQ&page=1&ndsp=21&ved=1t:429,r😲,s😲]klik[/url]
alez mi sie link wydluzyl 🙄
Taki w kazdym razie

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za dlugi link
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 lutego 2011 10:00
umc to koniecznie na wiosnę trzeba będzie zrobić jakieś re-voltowe latanie po Warszawie 😉 jeszcze raz gratuluję - niech się sprzęt sprawuje.
po Warszawie, po Warszawie... czuje sie dyskryminowana ! 
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 lutego 2011 13:39
Angell don't worry 😉 Olsztyn też zdarza mi się nawiedzać (btw. mam tam znajomych, którzy w ub. roku zrobili prawko na moto)
kujka   new better life mode: on
25 lutego 2011 18:21
a kto sie wybiera na targi w przyszlym tygodniu? 🙂
edit: jakby ktos nie wiedzial o czym pisze:
http://www.wystawa-motocykli.pl/
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
26 lutego 2011 10:02
Dziewczyny znowu mega prośba do Was.
Jak wypada rozmiarówka kombiaków Alpinestara??
Chodzi mi o rozmiar 40 czy to taka typowa nasza 40 czy mniejsza?
zaba   żółta żaba żarła żur
26 lutego 2011 12:17
Szczerze mówiąc kombiacza to najlepiej przymierzyć!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się