Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Gru   nic nie dzieje się bez powodu
20 lutego 2011 16:23
Ja tak z ciekawości pytam, bo zastanawiam się co to za outlet jest, gdzie sprzedają czapraki ?może mają taki niebieski ? bo ja już wiem że mam niebieską derkę  🙂
gdzie taki outlet??
w lecie widziałam te czapraki w Bon Prixie na ryneczku Pogodno w Szczecinie.
Szczerze- nie zachwyciły mnie 🙂 Te logo z konikami było z farby, nie wyglądało za ciekawie- zwłaszcza, że było krzywe i "rozlane"
to zwykly ciuchowy, pierwszy raz widzialam tam czaprak i byl tylko ten jeden brazowy, jak gdzies sie natkne na niebieski to dam znac 😉
Nie wiecie do kiedy jest ważna oferta w angielskim lidlu?
Jak mi się uda to kupie parę rzeczy a dokładniej 10 ;D ;o
Obliczyłam że jak wszystkiego wezmę po dwie rzeczy to wyjdzie mi koło 260 zł 🙂
Dzisiaj przypadkiem kolega mi powiedział że w listopadzie były końskie rzeczy w lidl  🤔
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2011 16:56
Dramka, jak to? Ja dostaję od nich newsletter i nie widziałam  😵
Nie mam pojęcia...

Oglądaliśmy przypadkiem nową reklame LIDL z koniem i wyszło z rozmowy..

Może wyrzucili resztki (wędzidła, szczotki)
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2011 17:02
Dramka, albo tylko w tym konkretnym Lidlu robili porządki...

Chciałabym, żeby znowu na wiosnę coś było, najlepiej takie cuda jak w Anglii 🙂
Pewnie tak.

I w takich cenach co w Anglii  😅
a ja dzisiaj weszłam do wrocławskiego Deca - ale porażka szczotka iglak warta 5 zł -  16,99 zł, cukierki cena 49 zł (500 gr) nie wiem kto te ceny wymyśla ale ogólnie towar i ceny porażka 😲
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2011 18:24
maxowa  😲 W gliwickim ostatnio takie zgrzebło było bodajże za 8 zł, też porażka...
maxowa, to rzeczywiście dziwne bo w wawie takich cen nie mamy. Może klienci poprzestawiali towar i ceny nie dotyczyły tego, co koło nich leżało.

Tak BTW w Deca Okęcie szczotka z naturalnego włosia jest za 19,99.
Kto wie kiedy są wyprzedaże końskie w marketach (okolice Wa-wy  😉 ) ??
to nie była cena na towarze tylko cena na regale podpisane  szczotka iglak i pełno tylko tych plastykowych szczotek, no ogólnie u nas nigdy nie było rewelacji ale aktualnie to artykuły tam to porażka chociaz są jak pokazujcie fajne rzeczy, szkoda, że koniarza nie zatrudniają  😀
Widziałam nową reklamę lidla  🙂  Zaskoczona mało nie udławiłam się kapuśniakiem  🤣
Ciekawe, czy będą jakieś rzeczy  👀
To w końcu będzie w najblizszym czasie czy nie ?  😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 lutego 2011 20:36
a co jest w nowej reklamie
a co jest w nowej reklamie

to jest nowa reklama 😉
hah 😀 a jakaś Polska :P


tu byl moj komentarz, ktory zostal przez ciebie wyedytowany. a to jest cos czego robic nie nalezy. jeszcze raz: jesli jestes tu aby nabijac posty to dziekujemy.  😎
oby coś było  😅
Chyba wykupię wszystkie cukierki dla koni 😂
Noo reklama imponująca!
Kurcze my się chyba nie doczekamy aby w naszych Lidlach coś było. Na szczęście udało się kuzynce zdobyć w Anglii  jak to powiedziała
"duża narzutę" hehe ciekawa jestem która to z derek.. 😁
Nowa reklama ładna tylko nie wiem co ma wspólnego koń z lidl  😁
no Dramka może to znak, że będą końskie rzeczy  😜 ja tak to sobie tłumacze  😉
Mąka ja też! W najbliższym czasie robię napad na Lidla  👀
Jakby miał ktoś informacje a propos końskich rzeczy w niemieckim lidlu, to od razu mówić!!  🙂
a ja dzisiaj weszłam do wrocławskiego Deca - ale porażka szczotka iglak warta 5 zł -  16,99 zł, cukierki cena 49 zł (500 gr) nie wiem kto te ceny wymyśla ale ogólnie towar i ceny porażka 😲


my tez takich cen na Targo nie mamy. Cuksy za 49.99 to owszem są ale 3 kg
nie orientujecie się w jakichś ciekawych okazjach w Decathlonach w Krakowie bądź w Trójmieście? (wiem, dziwne rozproszenie po całej Polsce, ale w Krakowie mam chłopaka i się wybieram w odwiedziny, a w Trójmieście brata, koszykarza, który często Deca odwiedza 😉 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się