KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Są osoby, które znały ją dawniej, jak mnie kiedyś odwiedzą, to może powiedzą 😉
Mogę też nakręcić jakiś filmik i porównać ze starymi - tylko nie wiem jak stare przegrać z kamery analogowej na komputer... czy się w ogóle da 🤔
To i ja sobie trochę popuchnę.

Wczoraj mojego konia odpaździernikanaciągłymL4 niespodziewanie odwiedziła ciocia bjooork i oznajmiła, że dawno tak dobrze nie wyglądał (dodam, że nie widziała mojego gamonia od dwóch miesięcy, więc ma trochę świeższe spojrzenie niż ja)  💃 💃

Niestety dokumentacji fotograficznej brak. Ale może ciocia będzie tak dobra i jeszcze nas nawiedzi żeby cyknąć pare fotek :kwiatek:
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 lutego 2011 08:16
Tak tak tak Tuneczek wygląda fantastycznie i koniecznie następnym razem uzbroję się w aparat cele wykonania dokumentacji 😉
Nie wiem, czy puchne z dumy, ze szczescia, czy czego, ale moj kon po 6 miesiacach stania w boksie i prawie dwoch miesiacach stepowania, zaczyna prace w trzech chodach!! A pomyslec, ze 4 miesiace temu kazali mi go usypiac!
[img]http://c.wrzuta.pl/wi14785/68a828560023f7ad4d5c8533/0/36281_10150368624750313_650545312_16009878_6390690_n[/img]
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
17 lutego 2011 06:50
ogromne gratulacje!!!
za wytrwalość i wiare, ze walka o krówke sie uda  🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2011 07:05
brawo 😅 😅
świetne wieści z rana!!!!
Croovie gratuluję i życzę ekspresowego powrotu do formy 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2011 09:03
croove: super, powrotu do pelnego zdrowai życzę! a co łaciakowi było?
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lutego 2011 09:06
ElaP - łatek miał pęknięty nadgarstek

tu masz wszystko http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,30043.0.html
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 lutego 2011 09:11
aa, dzięki. Już wszytko wiem.
croovie wielkie gratulacje ,życzę szybkiego powrotu  :kwiatek: 
Croove - gratuluję i powodzenia życzę 🙂
Croove, super! gratuluję i życzę dalszych sukcesów  😅
Dziekuje!!! Nic mi nie jest w stanie juz chyba zepsuc humoru 🙂 🙂 Krowka sie TAK ucieszy!
Croove, Gratulacje!! Wielkie brawa za wytrwałość. Teraz może być już tylko lepiej 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
20 lutego 2011 12:17
Gratuluje🙂 i zycze owocnej pracy
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 lutego 2011 12:21
To i ja sobie popuchnę bo od wakacji nie nawiedziła nas ślepota miesięczna 💃 i za tydzień zaczynamy spacerki w ręku po 30 min. 💃 po kontuzji.
Croove - bardzo wielkie gratulacje dla was  👍 😅
ChingisChan, gratulacje! 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 lutego 2011 12:49
Croove nawzajem! 💃 Prawie zapomniałam za jakieś pare tyg. wracamy do wspólnej pracy po jego i mojej kontuzji 💃. Zaraz tak spuchnę, że pęknę 🤣
Gratuluję wszystkim i życzę dalszych sukcesów, aż miło popatrzeć  😍
To i ja musze popuchnąć z dumy ze mój koń wreszcie zaczyna wyglądąć jak koń  💃 pierwsze zdjęcie z ubiegłych wakacji, a terazniejsze z wczoraj. I mam nadzieje ze będzie tylko lepiej  🏇 przepraszam że idealnie konia nie widać na drugim zdjęciu, ale nie posiadam lepszego więc trzymam się nadziei że inni tak jak ja dostrzegą poprawę na lepsze  :kwiatek:
MeLady, jest powod do dumy!
MeLady
jak nie ten koń, brawo  😉
MeLady ale ma cudowną mine na drugim zdjęciu😀 ma talent do pozowania  i chyba parcie na szkło 😜 ale co sie dziwić wygląda pięknie🙂
arn.gif[/img] wielkosc zdjecia[/center]
kujka   new better life mode: on
22 lutego 2011 20:41
pejcia1, przepiekny ten Twoj kon!
.
O mammo to jest kobyła? Szyję ma jak ogier  😲
Brawo 🙂
Gillian   four letter word
23 lutego 2011 09:22
pejcia1, ale super wyrzeźbiona! 🙂 piękny kobylak 🙂
pejcia1, piękna jest, gratuluję i zarazem zazdroszczę takiego konia.

edit: literówka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się