Farmerama.com

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2011 09:31
Kod
Droidmania - stajenny 3h
Potrzebuję sąsiada 😉
Libellka
Bischa   TAFC Polska :)
17 lutego 2011 20:43
Nikt nie mógłby zająć się moim zoo? 🙁
No i znowu mam dwa wolne miejsca 🤔  .Wróżka.
Kami   kasztan z gwiazdką
18 lutego 2011 10:51
Bischa ja mogę do niego zaglądać tylko nie za często - do swojego zaglądam raz dziennie. Jeśli by Ci to wystarczyło to służę pomocą  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2011 14:29
Kod:
Bonusfun - 1h 50% pd
Potrzebuję dwóch solidnych sąsiadów. Vuko90
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2011 15:25
Masz ode mnie zaproszenie 😉 MoniaKŁ
Ok, dzięki wielkie. Mam komplet^^
Bischa   TAFC Polska :)
19 lutego 2011 23:15
Właśnie w kole wygrałam drzewo złotolistne 😅 W dodatku przeszłam na 73 poziom i postawiłam zagrodę boberków 😁
ushia   It's a kind o'magic
20 lutego 2011 08:41
Alez Ty masz farta! Łosi tez nawygrywałaś miliony 😉
Gratulacje 🙂

dungfun - 10 super nawozu

fafansarethebest - +50%PD przez dwie godziny UWAGA! po wpisaniu kodu trzeba sie przelogować!
Bischa   TAFC Polska :)
20 lutego 2011 11:34
E tam miliony łosi, jak już jedne wygrałam to potem jeszcze w odstępach czasu jeszcze 2 zagrody 😁 Wolałabym mieć farta przy zagrodzie reniferków 🍴 👿 🤦
ushia   It's a kind o'magic
20 lutego 2011 16:01
I jeszcze kangury 😉

Julkowy event skończe spokojnie, brakuje mi 15 serduszek, ale Romkowy - lipa, jeszcze 14 eliksirów :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 lutego 2011 16:14
Zaczęłam grę na nowym koncie na początku stycznia. Dzisiaj już jestem na 37 poziomie 🏇
Bischa   TAFC Polska :)
20 lutego 2011 23:26
Na kangurki nie ma na razie zleceń, więc mi się nie spieszy, mam dwa zakupione na targu a nuż się do zlecenia przydadzą 😉
Ja Romkowy zakończyłam już w Julkowym mi sporo serduszek brakuje.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 lutego 2011 10:18
Co to ma niby być? 🤔wirek:

Ja Romkowy zakończyłam już w Julkowym mi sporo serduszek brakuje.

U mnie na odwrót.
Od razu przepraszam wszystkich wspaniałych sąsiadów, którym nie byłam w stanie odesłać eliksirów. Starałam się oddawać, ale ciężko było. Możliwość wysyłania tylko 5 prezentów dziennie przy 17 sąsiadach to jakiś żart...

Swoją drogą eventy też nie są jakieś super. Fajne były dożynki, bo wygrane są limitowane i w końcu znikną. Inne rzeczy albo dają mało punktów, albo zawadzają na pasku.

Krótko mówiąc - foch 😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2011 16:15
Te nagrody to są powtórki. Mam drzewo z sercami, wygrałam je sobie jak były do zdobycia różne rzeczy z eventów na koniec roku. Różowe owce dostałam wieki temu w prezencie.
ushia   It's a kind o'magic
21 lutego 2011 17:12
Dzięki brawurowej akcji Bischy (dzięki jeszcze raz!  :ukłon🙂 brakuje mi juz tylko trzech eliksirów, moze sie uzbiera 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2011 23:55
I jak udało się?
Mam jedno wolne miejsce , ponieważ mój sąsiad był nieaktywny. Jeśli ktoś potrzebuje mój nick: xian. ( Tylko kropkę też uwzględnić;p)
Na kangurki nie ma na razie zleceń, więc mi się nie spieszy, mam dwa zakupione na targu a nuż się do zlecenia przydadzą 😉
Ja Romkowy zakończyłam już w Julkowym mi sporo serduszek brakuje.


Oczywiście że są zlecenia może akurat Tobie się nie trafiły, ja non stop mam i dużo kaski chcą dawać a tu <tyłek> nie mam kangurków ;(
ushia   It's a kind o'magic
23 lutego 2011 20:39
I jak udało się?

Tak, mam Romka w kartonowym samochodziku 🙂
Dzięki wszystkim!
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 lutego 2011 19:53
Pilnie potrzebuję sąsiadów nick:ChingisChan
Poszło 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 lutego 2011 20:19
Dziękuję! 😀
Pilnie potrzebny sąsiad🙂 Ksztalt_Lzy
ale te nowe zmiany mnie denerwoja  😫 zmienili kierunek zbierania i juz nie idzie wszytskiego pokolei za jednym zamachem :/ a tak szybko szlo mi zawsze zbieranie i kombajn byl zbedny...  😤
Noooo... Niech się wypchają. Będę zaglądać raz dziennie i siać rośliny, które rosną po 17 godzin. Na szczęście mam już odpowiedni poziom.
Jeszcze trochę i skasuję konto. Foch.
A ja przed chwilą chciałam zebrać moje plony 🤔 I tak pierwsze logowanie - mogę chodzić po polach zaglądać do budynków ale pola i hodowle zwierzaków nieaktywne 😵 No to prze logowałam i działa - zebrałam główne pole, łąkę i baharame, wracam na główne a tam plony nie zebrane i nie zasiane, na łące i baharamie to samo 😵. Loguje jeszcze raz.........
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się