Pw od poszukujacej pomocy u innych

Gillian   four letter word
22 lutego 2011 13:29
ktoś, kto pisze na fb i fbl musi znać wrotka z volty, prawda? no bo skąd?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
22 lutego 2011 13:30
gwash, a to uzytkownicy volty na fb i pb myslisz sie nie udzielaja? bo ja jestem pewna ze tak, zwlaszcza ci ktorzy maja obsesje na punkcie wrotka.
wątek zamknięty
Ktosiu mysle ze chciala mu pokazac co mysla o nim inni. ja tez bym sie na jej miejscu bronila...Ty na pewno tez  😉 nie obrazila go w miejscu publicznym naskakujac na jego rodzine itd. tylko zalatwila to w sposob prywatny. kazdy bedzie bronic swojej godnosci - to naturalne prawda? wcale jej sie nie dziwie. na atak - ma prawo sie bronic. nie uwazam zeby wspolne wyzywanie sie i obrazanie bylo czyms ok - w ogole nie wiem czmeu doszlo do tak chorej sytuacji w tym wszystkim!
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2011 13:35
Bronić się a kopiować obraźliwe wypowiedzi innych to trochę co innego 🤔
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2011 13:37
Dzięuję za pw i uświadomienie odnośnie pochodzenia tych wiadomości 😉

Jestem zażenowana (trochę skromnie napisane) tylko jedną odpowiedzią tzn jedną wiadomością - odnośnie sytuacji rodzinnej Wojtka i Karoliny.


wątek zamknięty
przeczytałam i jestem w szoku
trzeba mieć coś z  🤔wirek: by takie rzeczy wysyłać na pw nawet jeśli samemu się tego nie pisało
wątek zamknięty
brak mi słów..
wątek zamknięty
taaaa ale czemu? wkoncu to nie z ciebie zrobil na publicznym forum prostytutke pobita przez alfonsa!pewnie wszyscy by pisali "szanowny panie wrotku" ... "czy moglabym prosic"... ja zareagowalabym jeszcze gorzej! na dodatek byl atak na jej rodzicow. obrzydliwe! i to ze strony doroslego faceta - a nie 20letniej dziewczyny. i nie mowie ze to jest ok i ze dobrze zrobila! tylko sam zaczal wiec teraz niech ponosi konsekwencje swojego dziecinnego zachowania.
wątek zamknięty
czy ja też mogę prosić o pw?
mało się udzielam, więcej czytam 😉 i babska ciekawość to straszna rzecz...
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
22 lutego 2011 13:43
** alleXandra ** a ty przepraszam jesteś adwokatem Ani Nalazek, że się tak udzielasz w jej imieniu?
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
22 lutego 2011 13:44
mogę również prosić o pw?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lutego 2011 13:44
a ile tupetu trzeba w sobie mieć,by nadal "szczekać" i prowokować na pw,mimo wyraźnego ignorowania jej kolejnych pw i nie odpisywania na nie?

ja i moja rodzina jesteśmy spokojni i szczęśliwi...w realnym świecie mamy normalnych przyjaciół...wirtualne kreacje nie wyprowadzą mnie z równowagi.

jeżeli ktoś prosił,a pominęłam,proszę o cierpliwość,trochę nie ogarniam tego odpowiadania na wasze pw 😉
wątek zamknięty
Czy mogę prosić o pw.? z wiadomością?
wątek zamknięty
ash - tak to jej zawzięty adwokat 🙂
wątek zamknięty
** alleXandra ** a ty przepraszam jesteś adwokatem Ani Nalazek, że się tak udzielasz w jej imieniu?

a co? dobrze mi idzie? to moze zmienie dotychczasowe zajecie... 😁 wam mozna gadac to mi tez  😂


cierp1enie nie odpowiadaj za mnie bo nie do ciebie bylo kierowane pytanie-teraz to ty wyszlas na mojego adwokata  😂 😵
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
22 lutego 2011 13:49
szkoda, że tak całkiem anonimowo, ale i tak brak słów na takie coś...
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 lutego 2011 13:50
To wspaniałe, że u tej osoby która to napisała i na pewno u Ani też skoro przytoczyła cytat o sytuacji rodzinnej Wrotka  i Ktosi nie ma wsrod rodziny i znajomych osob które sie rozchodzily i musialy układać sobie życie od nowa. No sielankowo po prostu. Czy to cos takiego strasznego i kary godnego aby się tego ukleić? Nie ogarniam myslenia niektórych ludzi naprawde....
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
22 lutego 2011 13:51
** alleXandra ** pisz ile chcesz..ale przez takich ja ty, ten temat nigdy nie przestanie istnieć. Ania powinna być ci wdzięczna, że ją tak promujesz w necie!
wątek zamknięty
trzeba mieć coś z  🤔wirek: by takie rzeczy wysyłać na pw nawet jeśli samemu się tego nie pisało

Z głową to trzeba mieć coś nie tak żeby w ogóle taki temat zalożyć.
wrotki jaki masz cel w kontynuowaniu tej całej błazenady?
wątek zamknięty
szczerze? ktoś (i nie chodzi mi o Ktosinkę 😉 ) ma kompleksy i próbuje w ten sposób je leczyć.

nie znam wrotka, każdy może go odbierać inaczej, ale takie jechanie po rodzinie to przesada... brak kultury i tyle 🙁

a potem mówi się, że koniarze to prostaki niekulturalni ludzie...  🤔
wątek zamknięty
** alleXandra ** pisz ile chcesz..ale przez takich ja ty, ten temat nigdy nie przestanie istnieć

dziekuje za pozwolenie - to raz a dwa zobacz kto zalozyl ten dziecinny chory i to juz kolejny watek i do niego kieruj swoje pretensje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lutego 2011 13:56
silverstar, tylko prawda jest ciekawa...jak widzę,nie tylko nas ona interesuje....
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
22 lutego 2011 13:56
widać jak w naszym społeczeństwie kuleje czytanie ze zrozumieniem....szkoda pisać, bo i tak nie dotrze!

Poza tym nadal uważam, że wiele osób chciałoby poznać prawdę/ więcej szczegółów dotyczących tej sprawy...ale tylko wrotki miał na tyle odwagi i tupetu by sprawę drążyć. Reszta po ciuchu pisała, zadawała pytania, które i tak zostały zignorowane!
wątek zamknięty
Dostałam. Dziękuję.
Szczerze mówiąc nie chciałam się wtrącać, ale takie coś bardzo boli.
Wrotek jest osobą dość kontrowersyjną. Mnie absolutnie nie przeszkadza. Ba pójdę nawet dalej, doceniam go za to że wyraża swoje opinie i broni ich. Nieistotne w jaki sposób. Pewnie przesadza często gęsto. Myślę że jak każdy z nas.
Bardzo nie podoba mi się zwrot tej sprawy o 180 stopni i nagonka na Wrotka. Te wiadomości nie wzięły się z niczego.
Wkraczanie w intymną część życia użytkownika z forum, nie prowadzi do niczego dobrego. Wrotek jest jaki jest i takiego go trzeba zaakceptować. Ze wszystkimi jego wadami, których na pewno ma wiele. Natomiast "wjazd" na jego rodzinę, to komu zrobił dziecko, a komu nie zrobił, jest co najmniej niesmaczne.
Trzeba trzymać się tego, że Ania będąc obrażona i dotknięta powinna ratować swój honor właśnie z honorem. Dla niej te wszystkie "bzdety" były wygodne. Wykorzystała je przeciwko Wrotkowi i to tęż nie było ""fair". Dlatego nie rozumiem patrzenia na Anię przez pryzmat jej "kalectwa". Jest człowiekiem jak każdy z nas. Jeżeli chce, żeby liczono się z jej uczuciami, powinna liczyć się również z uczuciami Wrotka, dla którego na pewno nie było to miłe doświadczenie.
Tymbardziej, że Ania powinna się spodziewać, że prosząc o pomoc będzie prześwietlona.
wątek zamknięty
czy mogę prosić o to PW, też jestem ciekawa, co Was tak oburzyło.
no i fakty są takie, że choćby nie wiem, co zrobiła nam konkretna osoba, to prywatne wjeżdżanie na rodzinę jest absolutnie niedopuszczalne. kurczę, nawet dresy z mojego osiedla przestrzegają tych reguł  😵
wątek zamknięty
** alleXandra ** pisz ile chcesz..ale przez takich ja ty, ten temat nigdy nie przestanie istnieć. Ania powinna być ci wdzięczna, że ją tak promujesz w necie!


niektórzy tacy adwokaci zamiast pomagać więcej szkodzą  😉
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lutego 2011 14:01
mnie bawi ten tekst o prokuratorze...fantastycznie dowiedzieć się od innych,czegoś o własnym życiu...to lepsze niż telenowela 🙂

Ania nie przewidywała,że gdy "przelicytuje" ktoś powie "sprawdzam".
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2011 14:02
A ja myślę że skoro Ania poczuła się urażona to mogła rozwiązać tę sprawę inaczej niż robiąc kolaż ze słów innych osób i wysyłając taką wiadomość do wrotka. 🙄
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 lutego 2011 14:11
** alleXandra **, proszę wklej mi fragment gdzie Wrotek najeżdża na rodzinę Ani. Taka moja ciekawość, bo mi umyka.
wątek zamknięty
ash a rozmawialas z ania?mysle ze spokojnie odpowie na twoje pytania i watpliwosci.
a poziom rozmowy od dawna ma wiele do zyczenia...dlatego zostaly podjete proby zamkniecia tych tematow - jak widac bez efektu...i pewnie bedzie jeszcze gorzej  😵

ps. cierp1enie - w sumie masz racje, zgadzam sie w tym momencie z Toba. im wiecej bede chciala udowodnic prawdy jezeli chodzi o Anie tym bardziej Wrotki bedzie sie jaral ze ma z czego robic sensacje 🥂 po co mam nadal znizac si edo jego poziomu??? bez sensu - on i tak wierzy w swoja rzeczywistosc.tymczasem ide na obiad i wychodze stad bo apetytu nie bede miec po tej re-volcie  😜

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.