Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

dostajesz konia ale on Cię nie znosi i gdy tylko Cię widzi ucieka gdzie pieprz rośnie,więc ani nie pojeździsz ani nie poprzytulasz... 😁
a ja bym chciała...umieć cofać czas  😜
Umiesz cofać czas, ale coś Ci się pokiełbasiło i cofnęłaś do momentu kiedy Twoi rodzice jeszcze się nie poznali. Twój ojciec wybrał jednak tę drugą i nigdy się nie urodzisz.

Chciałbym mieć teraz czteropak Żywca w lodówce.
ushia   It's a kind o'magic
27 października 2010 18:58
Niestety lodówka sie zepsuła, żona sie wścieka, a piwo ciepłe

Chciałabym prowadzić indywidualne jazdy, a nie grupowa rekreację
niestety okazało sie że indywidułki Wam się nie opłacają, prowadzicie tylko jazdy grupowe od 10 osób do tego Tobie trafiąją sie wyłacznie kucykowe spacery 😀

hm.....chciałabym lepiej zarabiać 😉
no i zarabiasz przenosząc się do prywatnej firmy gdzie czerpiecie duże zyski... lecz po kilku dniach firma bankrutuje i zostajesz wywalona na bruk, bez niczego
nie chcę być obsesyjną wagarowiczką !
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
28 października 2010 06:45
Nie wagarujesz i chodzisz do szkoły przykładnie, ale dostajesz same pały bo się nie uczysz.

Chciałabym nie być taka słaba...
oj nieładnie nieładnie, taki fajny wątek wylądował w czeluściach forum 🤣

pewnego dnia budzisz się i czujesz że jesteś niewiarygodnie silna. Wstając wybijasz dziury w podłodze. Idziesz do łazienki przy każdym kroku dziurawiąc podłogę. Wyrywasz klamkę z drzwi. Demolujesz niechcący cały dom. W końcu się na ciebie zawala i giniesz.

Chcę mieć własnego konia  😀
Masz ale Ci ucieka i tyle go widzisz...

Chcę  TEGO :   


Konia!  💘
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
23 lutego 2011 18:16
Masz TEGO konia, ale wszyscy zaczynają ci mówić, że jest za dobry dla ciebie.
Popadasz w ostrą depresje, zaczynasz się ciąć, koń zostaje sprzedany by opłacić psychologa dla ciebie.


Chciałabym mieć wreszcie święty spokój.
Kawecan   Jeździec bez konia...
23 lutego 2011 18:36
Trafiasz na bezludną wyspę gdzie masz święty spokój ale po 2-3 miesiącach umierasz bo nic ciekawego się nie dzieje.



Chciałabym zacząć skakać.  😍
zaczynasz skakać, startujesz w zawodach i przez Twój błąd na parkurze przewracasz się razem z bardzo wartościowym i obiecującym koniem, w którym wiele osób pokładało nadzieje. Koń przez kontuzję zostaje dożywotnio wykluczony ze startów, Ciebie w środowisku jeździeckim obwiniają, wyrzuty sumienia nie dają Ci spokoju, rezygnujesz z jeździectwa.
Chciałabym przepowiadać przyszłość
uczysz się przepowiadac przyszłość ale tam dzieją się tak strasznie rzeczy,że popadasz w depresję

Chciałabym wiosnę!
Wiosna nigdy nie nadejdzie i cały rok będzie zima.

Chcę jechac na Torwar!
Auto się popsuło i musisz iść

Chcę żeby urodziła się klaczka.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
23 lutego 2011 20:21
Rodzi się ogierek


Chciałabym jechać w końcu na jakieś zawody
Jedziesz na zawody skokowe, pierwszy przejazd przejeżdżasz perfekcyjnie(masz zapewnione 1 msc.!) ale na drugim przejeździe twój koń potyka się o górkę piasku i wywraca się łamiąc nogi oraz zgniatając ciebie. Resztę zawodów spędzasz w stanie krytycznym w szpitalu a konia.... już nie ma.
Żyjesz, pucharu nie odbierasz a przed tobą dłuuuuuuuga rehabilitacja  😉
A ja chcę żeby było ciepło
Jest tak ciepło, że ludzie padają jak muchy. Temperatura 70 stopni celsjusza jest powalająca, ludzie chłodzą się w piekarnikach, oceany wysychają, a Ty sama wyciskasz wodę ze skały.

Nie chcę znać wyników z ostatniego terminu ostatniego egzaminu w sesji.
darolga   L'amore è cieco
23 lutego 2011 21:32
Niestety koleżanka dzwoni do Ciebie cała w skowronkach, krzycząc do słuchawki, że zdałaaa, a po chwili dodaje: Ty niestety nie.


Chcę poprawić relacje z pewną osobą.
....

Wdaje się zakażenie, postępująca gangrena sprawia zwierzęciu ból, ale Ty w naiwności brniesz do końca wierząc, że z tego wyjdzie. Kończy się amputacją 🤣

Chcę na piwo z kimś iść!
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
24 lutego 2011 08:00
I idziesz... z piękną blondynką, w której zakochujesz się od pierwszego wejrzenia... Po kilku tygodniach znajomości, przy konsumpcji, okazuje się że piękna blondynka to....niezbyt piękny mężczyzna.

Chce żeby nigdy nie było już zimy.
darolga   L'amore è cieco
24 lutego 2011 09:04
Niestety, szef wysyła Cię w delegację na Antarktydę, ale zamiast spędzić tam trzy dni, spędzasz resztę życia, bo na świecie wybucha wojna i nie masz jak wrócić.

Chcę, żeby mnie nie wywalili ze studiów :P
Ty to masz marzenia  😁
Nie wywalają Cię, ale po jakimś czasie okazuje się, że kierunek to pomyłka życia i tylko straciłaś czas, gdyby Cię wywalili obrałabyś inną drogę, która pozwoliłaby ci się spełnić i być szczęśliwą.
chce żeby już nigdy nie było mrozów  🏇
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
24 lutego 2011 10:10
zaczyna kolejna epoka lodowcowa 🙂
chciałabym miec kase na dom spokojnej starosci dla rekreacyjnych koni
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 lutego 2011 11:54
Zdobywasz pieniądze, masz potężną sumęna koncie. W dniu kiedy idziesz je wybrać zostajesz napadnięta i cała kasa zostaje skradziona. Mało tego zostajesz dotkliwie pobita, lądujesz na OIOMie i odechciewa ci się ratowania końskich emerytów.

Chciałabym nie mieć tak niewyparzonego jęzora.
nagle zaczynasz się pięknie wyrażać i mówisz wierszami z poprzedniego stulecia. Zostajesz zamknięta z psychiatryku z podejrzeniem schizofrenii

Chcę żeby mój koń przestał się  przeganaszowywać na lekkim kontakcie 
kujka   new better life mode: on
24 lutego 2011 15:48
ulcia_jg, Twoj kon przestaje sie przeganaszowywac na lekkim kontakcie, zaczyna sie uwalac na rekach.

chcialabym wrocic do Syrii...
wracasz i akurat trafiasz na konflikt polityczny. Zostajesz zabita w zamieszkach ulicznych.

chcę dzisiaj normalnie zasnąć po oglądaniu filmu Sanctum ;P
Normalnie zasypiasz, ale zapominasz nastawić budzik. Budzisz się w poniedziałek o 5.30 i cały weekend diabli wzięli.

Chciałbym, aby mi sie chciało tak bardzo, jak mi sie nie chce.
Zaczyna ci się chcieć. Wreszcie! Cała szczęśliwa robisz i robisz, zaczynasz się męczyć przez to, życie ci się sypie bo nic innego nie robisz i w końcu umierasz z przemęczenia.

Chciałabym mieć jeszcze jeden tydzień wolnego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się