Końska rewia mody cz. V (2011)

caira - ja moją banane to też miałam nie sprzedawać, ale czasami nachodzi mnie, że jednak ją sprzedam i tyle. No, ale potem wyciągam z szafy, a ona do mnie "nie sprzedawaj mnie" no i dalej jest u mnie 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie, hehe, a najlepsze jest to, że ja już kiedyś miałam banane i coś mnie właśnie natchnęło i ją sprzedałam, ale trochę na niej zarobiłam, więc nie narzekam. Ważne, że jest już u mnie i młoda wygląda w niej szałowo.  😜
wątek zamknięty
w wątku anky wrzuciłam zdjęcia nowej kolekcji 🙂
wątek zamknięty
caira - no to pokazuj foty 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
24 lutego 2011 22:41
A zamawiała już któraś z was dziewczyny coś z nowej kolekcji eskadrona ;d  ?
Bo w okserze jak narazie tylko katalog jest a z ich strony zero odzewu co do pytań
wątek zamknięty
Może ktoś mi pomoże poniewaz sprzedający z ebay nie odpisuje  👿

Chciałabym zapłacić za ten sportive ale automatycznie wyskakuje przesyłka 17 eur a ja nie chce ubezpieczonej tylko za 8,50..
wątek zamknięty
Dramka skontaktuj się ze sprzedającym, ale czasem akceptują oni tylko jedną formę wysyłki (tak jak na allegro, owijki za 50 zł, a wysyłka kurierem 23  :zemdlal🙂

Fantazja dzięki 🙂 jakby Niemki miały już jakieś zdjęcia to koniecznie podlinkuj!

Livia moim zdaniem so so. 1/20 pisku jaki wywołuje oxblood 😉

Aga to jednak nie zamawiasz w koniku?
wątek zamknięty
Mogłybyście wymienić profile czapraków eskadrona i objaśnić co oznaczają i czym się różnią? Bo co chwile trafiam na dziwne literki w tych profilach i już się pogubiłam.
I jakie są rodzaje/ modele derek eskadrona? Czym się różni np. zwykły polar od dralona?
Ze mnie żaden szmatoholik, dopiero się uczę  😡
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 lutego 2011 23:55
klaus - to było już pisane nie możesz użyć wyszukiwarki? :kwiatek:
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2011 00:06
Klaus:
vs- wszechstronny
vss- wszechstronny o profilu skokowym
vsd-wszechstronny o profilu ujeżdżeniowym
dl -ujeżdżeniowy
sr-skokowy(łezka)

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2011 07:47
kotbury, Cierp1enie, dzięki 🙂

rudazaraza, dla mnie też jednak największym szałem jest fiolet w dowolnej postaci 🙂

croopie, z czerwieniami to ja różnie, ale przyznaję że te, które mam, też fajnie wyglądają 🙂

xxagaxx, dzięki! I już się cieszę na paczuszkę do s. 😀

Caira, dziękujemy 🙂 A Banana na gniadych to szał, dla mojego niestety była zbyt blada...

disco, fakt, w Oxblood bardziej klasycznie, tu tak bardziej... ekstrawagancko 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Cierp1enie, jutro będę jeździć w bananie, to cyknę jakieś zdjęcie i pokażę. 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 09:08
fin, dla siwego arabka by super wyglądało 😀
wątek zamknięty
Finhahahaha bajeczne koń przebrany za lamparta  😁 . Ale ten kantar jakoś tak do mnie nawet nawet przemawia  🙄
wątek zamknięty
disco Ale sprzedający sam mi proponował 8,50 zwykła paczka lub 17 ubezpieczona a teraz nie odpisuje na mail  👿  🤔

klaus tak szybciutko..

dralon - kocyk, toulen - podwojny polar, vss skokowy, vsd ogolno-ujez, DR lub DL - ujez, P - pony
wątek zamknięty
disco w koniku już też coś kupiłam 😀😀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 09:42
xxagaxx, a kiedy będziesz spełniona szmatowo ? 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, a kiedy będziesz spełniona szmatowo ? 😀


ja już jestem 😀😀  Ale to nie znaczy że nie można czegoś jeszcze sobie sprawić 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 09:48
rozumiem  😁

Czy Wy też macie takie dni, że myślicie, po jakiego grzyba wam tyle czapraków, a na następny dzień wchodzicie na szmatoholików i robicie liste co by tu jeszcze kupić ?  🤔wirek:
wątek zamknięty
noen nieustannie  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 lutego 2011 10:30
noen, codziennie 😀 A potem cały dzień wybijam to sobie z głowy  😂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 10:46
cieszę się, że nie jestem jedyna 🤣
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 lutego 2011 12:15
Też tak mam, jeszcze wczoraj myślałam nad rozsprzedaniem wszystkiego, dziś spojrzawszy na tą stertę szmat, uznałam że nie mam serca!  🤔wirek:
A tak w ogóle, mam świetną motywację do (chociaż tymczasowego :P) powstrzymania się od kupowania szmatek! Każdemu szmatoholikowi polecam znalezienie czegoś takiego, to naprawdę pomaga!  🏇
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 12:17
A ja myślę nad kolejną szmatką ... 🤔
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 lutego 2011 12:19
noen ja też i to bynajmniej nie nad jedną, ale w każdym razie nie tak namiętnie jak do niedawna  🙂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 12:20
a ja niestety jeszcze bardziej namiętnie niż np. wczoraj. A teraz mi już polskie strony nie wystarczą i szukam czegoś na ebayu 😵
wątek zamknięty
Przyszedł mój czarny Szokmol, jest przefajny  😜

Myślę nad nową kolekcją Eskadrona, szukam czegoś jasnego pod skokówkę i zastanawiam się czy pod takim siodłem lepiej wyglądają cottony, brillanty czy pady  👀?
wątek zamknięty

A tak w ogóle, mam świetną motywację do (chociaż tymczasowego :P) powstrzymania się od kupowania szmatek! Każdemu szmatoholikowi polecam znalezienie czegoś takiego, to naprawdę pomaga!  🏇


o tak, to bardzo dobry sposób. Dzięki temu śni mi się po nocach co innego, a nie szmatki  🤔
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 lutego 2011 12:23
armara hmm, mi się ogólnie pady skokowe nie podobają - mam takie przekonanie, że jeśli już pad, to DL. Brillanty i cottony wyglądają nieźle, jeszcze kwestia tego który z nich Ci się bardziej spodoba  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.