Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Makrela, te twoje bardzo mi sie podobają. Jak sie w nich chodzi, są dobrze wyważone? Material to zamsz czy aksamit?
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lutego 2011 07:46
Sprawdzajcie, czy tych butów ze "stylowebutki" nie ma w deezee albo forerver21(czy 24), bo natknęłam się na te same w podobnych cenach, tylko mniej za przesyłke wyszło.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 08:27
Znalazłam takie, za 79 zł to grzechem byłoby nie kupić. 😁

Pursat sa jeszcze? jesli tak to skad?
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 16:39
Właśnie patrzę, że aukcja się już skończyła, teraz są po 99 zł. 🤔 :emot4:

http://allegro.pl/nowosc-sliczne-platformy-nude-s3477-39-i1480441039.html

Dzisiaj kupiłam sobie na allegro rude botki  i to o wiele taniej niż cena sklepowa. 😍

Pursat, Jakie piękne te szpilki! Kurczę nie wiem czy poczekać aż dojdą do Ciebie i powiesz czy wygodne czy kupować  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 17:07
Mia, tylko że ja ich nie kupiłam. Miałam to zrobić dzisiaj, ale nie zwróciłam uwagi, że aukcja się dziś kończy, wchodzę w link chwilę temu i patrzę, że już po ptakach. 🤔 Teraz nie wiem czy kupować, niby to 20 zł więcej tylko, ale jakoś nie mogę przeboleć, że podnieśli cenę...
pony   inspired by pony
25 lutego 2011 20:24
Przyszły do mnie w końcu te adasie,które zamawiałam🙂 Jestem bardzo zadowolona, że je wzięłam i mam tylko nadzieje,że sprawdzą się na zimnie🙂
Pursat, przecież 100 zł to i tak mało jak za takie buty 😁. No ale rozumiem sam fakt 😀. Kurczę, a ja już sama nie wiem, raz jeden kupiłam buty przez internet i się naciełam  😵 teraz już mam jakąś wewnętrzną blokadę czy będą dobre, stabilne, wygodne itd. itp.  🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 20:41
Wieeeeem, tylko świadomość, że mogłam mieć je taniej trochę mnie drażni. 😁 Po weekendzie podejmę decyzję. 🙂
Pursat, jakie piękne te botki. Jak już przyjdą to koniecznie wstaw zdjęcie na nodze 😉
Pursat, a botki skąd? :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
25 lutego 2011 22:18
Dziękuję, wstawię. 🙂 Z Zary.
Azbuka wydaje mi się że aksamit, a co do wygody to ja w nich chodziłam tylko trochę po domu i są wygodne, jedyne co mi przeszkadza to ten wysoki obcas ale to kwestia przyzwyczajenia
Odszczekuje dzisiaj wszystko, co mowilam o moim mezu😀 Zafundowal mi 2 pary butow i sam wyszedl z inicjatywa, ze powinnam je wziac!! 😜 Normalnie jestem w szoku! Trafilam na mega wyprzedaz- wszystkie butki za 10 euro  🏇 Takze mam dwie pary fajnych kozakow 🙂
A jak myślicie czy takie botki na koturnie będą pasować do jakiegoś płaszczyka ?  🤣 http://moda.allegro.pl/najtaniej-botki-na-koturnie-r-39-prezent-i1464425970.html


Sama nie wiem czy je brać czy nie.. :P Co myślicie?
brać i to koniecznie!
Gagulec   Mistrz lokalny
03 marca 2011 10:55


Pikau piku <3
Ide po nie dzisiaj <3
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 marca 2011 12:35
W deichamnie-chyba tak sie to pisze 😉 jest sporo łądnych butów w cenach od 60 do 100zł,ale póki co nie stać mnie nawet na takie za 60...a przydałyby się z dwie pary 🙄
Pursat   Абсолют чистой крови
03 marca 2011 13:18
Karutek, one są tak cieniowane? Trochę szkoda, bo bez tego wyglądałyby super, a teraz trochę jakby je ktoś powycierał gumką do mazania. 😉

Gagulec, wow! 😀
Lov   all my life is changin' every day.
03 marca 2011 13:27
Pomóżcie! Szukam takich butów w stylu 'militarnym', wiecie, niby glany ale takie delikatne 😁 tak za kostkę, sznurowane, tylko kurczę nigdzie w necie nie mogę znaleźć... Nie wiem nawet, jak je określić 😁 no wiecie, takie w klimacie XXlecia międzywojennego 😉

edit: coś w tym stylu, ale nieocieplane, i może trochę wyższe 😉
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/kozaki/kozaki_militarne_ocieplane_6517-04_black.html
Lov, właśnie wczoraj chciałam z tym samym się tu zwrócić, ale wypadło mi z głowy  😁  też bym chciała takie nieocieplane, szare lub brązowe/beżowe  👀
Gagulec   Mistrz lokalny
03 marca 2011 13:43
Lov - ja chodze w takich:
- idealne do leginsów, rurek, spódniczek... Ja je kocham. Sztyblety wiązane 😀.
Lov   all my life is changin' every day.
03 marca 2011 13:48
feno, szare najlepsze 😀 szukam i szukam i znaleźć nie mogę..

Gagulec, o, coś podobnego bym chciała, ale troszkę wyższe 😁 chociaż jak nic nie znajdę, to chyba przemyślę takie 😉
Lov a takie?

Mam takie czarne, są w Zarze 😉
Lov   all my life is changin' every day.
03 marca 2011 14:01
Ramires, Tamtam, o właśnie takie! zwłaszcza te szare są super!

Powiedzcie mi jeszcze, że nie są zarezerwowane dla mega szczupłych łydek...
Gagulec   Mistrz lokalny
03 marca 2011 16:45
Oto są:

yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 marca 2011 21:54
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się