Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Nie no chyba jakieś będzie. Zamawiałam teraz ogłowie z wodzami, a wodzy nie przyślą teraz tylko w marcu dopiero wiec i tak będzie jeszcze jakieś:P Tak mi się wydaje i taka mam nadzieje bo co to za ogłowie bez wodzy:P
pomnik mi musicie wystawić  🏇
zrobię, jak się zbierze minimum 15 osób chętnych, zamówienia będę zbierała do 15 marca i od razu w ten dzień robię. Jak coś do tego czasu nie spłynie to po prostu nie posyłam, chcę im wysłać jedną listę bez domawiania, bo oni się później gubią, ja się gubię i wychodzi bez sensu 😉 Także jeżeli ktoś ma coś upatrzone na 100 % to może dawać powoli znać, 15 marca ( wtorek) robię im przelew, paczka u nas jest w połowie następnego tygodnia (23-25 marzec). Tak jak zawsze większość leci tego samego dnia jeszcze do Was.
Według kalkulacji rzeczy z lutowego zamówienia będą w poniedziałek  :kwiatek: dziękuje wszystkim, którzy wyrównali różnicę w kursie walutowym  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
24 lutego 2011 18:49
equi 🙁 a nie możesz do końca marca?  marzec to będzie miesiąc debetu u mnie i minusowych kwot na koncie a chciałam coś zamówić jeszcze ;(
kcj poszedł pw  :kwiatek:
kermit   Horses horses everywhere ..
25 lutego 2011 08:26
A jak się na stronie wypatruje promocje ?  😀iabeł:
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 08:28

poszukuję telefonu do Nastki, jeśli ktoś ma to bardzo proszę o podanie na PW, od lipca nie odpisuje na maile, proszę jeśli ktoś ma do niej aktualny numer to czy może mi podać?



Czyli naska wisi wam jeszcze jakiś sprzęt z HOOKS'a ?  :O Nikt na prawde nie ma telefonu, nie wie gdzie mieszka ? Bo w sumie na 100% znalazł by się ktoś w pobliżu miejsca zamieszkania Naski, i na pewno by pomógl ...
mi wisi jeszcze pieniądze za sprzęt, który nie przyszedł, kilka miesięcy temu napisała, że wpłaci i to był mój z nią ostatni kontakt...
noen   A story of a fighter of our human race
25 lutego 2011 10:51
a nie macie adresu ? 🤔
Hej, mam do Was prośbę, czaję się na ogłowie z HOOKSa, ale przyznam,że boję się kupować ogłowie, wcześniej nie wymacając go dokładnie i nie oceniając jakości, jednak, może ktoś z Was mi pomoże. Interesuje mnie jakość tych ogłowi poniżej. Miał ktoś z nimi do czynienia? Jak z ich jakością? Skórką?
Dzięki wszystkim za pomoc  :kwiatek:


http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300753&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300685&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
noen nie ;( myślę, że ślad po niej zaginął na stałe, zobacz, że nawet do wątku o nieuczciwych mało kto ją dodał
palcia drugie jest jakościowo fajniejsze, generalnie ogłowia z hooksa gold medal mają lepszą skórę  niż cladridge house, co wcale nie oznacza, że te grugie są kiepskie
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2011 12:45
z tego co wiem gold medal ma dobrą skórę 🙂
wizualnie oceniając jak dla mnie jakoś tak cladrige house słabszy.
oba ogłowia b.ładne ale w 'herze' jestem zakochana  😍
hera IMO przegania artemisa, ale pony nie robią i mam obawy ;(
Król_Julian   Ach te człowieki.
26 lutego 2011 12:57
Kto robi zamówienie?  👀
domyślam się, że to drugie jest lepsze(droższe), nawet bardziej mi się podoba, ale mam dylemat co do tego jak koń w nim będzie wyglądał, bo on nie jest zbyt urodzimy i teraz walnę mu takie ogłowie i będzie to śmieszne.

+ kon to srokacz, na dodatek ma wybrakowaną grzywkę, dlatego poszukuję brązu z ozdobnym naczółkiem.
jakieś podpowiedzi? Co z HOOKSa mogłoby nam pasować?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2011 13:09
wy baby to jesteście okropne  😵 jak można o takim pyśku powiedzieć że nie jest urodziwy  🤬 nie widziałaś chyba konia z brzydką głową 😉 myślę że w herze będzie ładnie.
ładna, drobna głowa, na prawdę się czepiacie swoich koni. Widziałam parę brzydkich głów i Twój koń kolejną nie jest. Myślę, że hera będzie akurat
bo to srokacz i butlonosy w dodatku i bez grzywki..
ciężko srokaczowi coś fajnego wybrać i dzięki za podpowiedź 😉
noen   A story of a fighter of our human race
26 lutego 2011 13:18
equi.dream, a nie ma nikt jej numeru konta, przy numerze zawsze jest adres. Tak mozna ja znaleźć. Wszystkich nieuczciwychh się tepi, to dlaczego jej popuścić ?
palcia_94 też mam srokacza i jakoś problemu z doborem ogłowia nie mam. np. Artemis ładnie na nim wygląda. Też myślę że Hera będzie pasować
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
26 lutego 2011 21:25
Dziewczyny mam pytanie: czy do konia o takiej główce :


Bedzie pasowało te ogłowie ? http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300659&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
Lepsze czarne czy brązowe, jeśli przymierzam się do brązowych veredusów ?  😉
Dzięki !
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
26 lutego 2011 22:47
w sprawie Naski wystarczy wejść na dane z przelewu to było czerwiec 2010 tam są dane jej adresowe potem zadzwonić na 118913 i podać te dane i podają numer komórkowy który jest na nią zarejestrowany prawdopodobnie jest to komórka  która stacjonuje tylko w domu wiec łatwo ją zastać dzwoniłam 3 razy byłam upierdliwa i dostałam zwrot kasy . Gdyby ktoś nie miał jej danych z przelewu mogę je użyczyć .
Felinka ja bym wzięła czarne, a jak myślicie czy do artemisa takie wędzidło to juz przesada? czy jeszcze nie;D
Felinka brązowe 😉
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
27 lutego 2011 10:18
Ja myślę właśnie nad brązowym, bo chcę powoli zmienić kolor osprzętu. Tylko obawiam się, że na jego małej folbluciej głowie  ten naczółek będzie wyglądał okropnie. Myślicie, że da radę ?

kalaarepa jak lans to lans  😎
a jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy w Herze są wodze w komplecie?
asds   Life goes on...
27 lutego 2011 15:54
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 lutego 2011 18:27
a hooks.no to to samo co hooks.se ?
noen   A story of a fighter of our human race
27 lutego 2011 18:29
a hooks.no to to samo co hooks.se ?


no to jest norweski, se to szwedzki 🙂
asds,
pomnik mi musicie wystawić  🏇
zrobię, jak się zbierze minimum 15 osób chętnych, zamówienia będę zbierała do 15 marca i od razu w ten dzień robię. Jak coś do tego czasu nie spłynie to po prostu nie posyłam, chcę im wysłać jedną listę bez domawiania, bo oni się później gubią, ja się gubię i wychodzi bez sensu 😉 Także jeżeli ktoś ma coś upatrzone na 100 % to może dawać powoli znać, 15 marca ( wtorek) robię im przelew, paczka u nas jest w połowie następnego tygodnia (23-25 marzec). Tak jak zawsze większość leci tego samego dnia jeszcze do Was.
Według kalkulacji rzeczy z lutowego zamówienia będą w poniedziałek  :kwiatek: dziękuje wszystkim, którzy wyrównali różnicę w kursie walutowym  :kwiatek:

asds   Life goes on...
27 lutego 2011 18:36
buu...eko skóra
CeraŁ   dużo dużo zmian..
27 lutego 2011 19:25
ale chyba teraz zamówienie jest ze strony hooks.se  ... ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się