Ogłowia

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 lutego 2011 00:14
Coś dla posiadaczy brązowego sprzętu ( mi tam zaraz Zairka przyszła do głowy jak to cudeńko zobacyzłam)




aaaa i slusznie ze ja ci przyszlam do glowy bo to idealnie w moim guscie 😜
pokarz tego doberta brązowego na koniu !!!!
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 lutego 2011 09:06
a mnie się to ogłowie nie podoba jakoś wyjątkowo  😡
[quote author=SrokateSzczęście link=topic=39.msg910106#msg910106 date=1298403693]
Dziewczyny jak z jakością ogłowi Tattini ? Macała któraś ? Bo ja do macania do do Wrocławia bym musiala pojechać do minerwy , a znalazłam co ciurania takie fajne i się zastanawiam czy miętkie  😁
[/quote]
Mam Tattini kupione z 8 (?) lat temu - użytkowane w najgorszą pogodę - takie właśnie "do ciurania" , lonżowania, zapominania o nim i zostawiania w stajni... Działa, nie psuje się, skóra dobrze się trzyma, miękka, przyjemna... Z tym, że to był Tatiniak z górniejszej półki (nie z serii eco).
Które ogłowia wypadają lepiej - Horze czy Fair Play? Mam upatrzone dwa modele, w takiej samej, bardzo bardzo niskiej cenie. Z wyglądu bardziej podoba mi się Horze. Jak ze skóra i trwałością? Co lepiej kupić? Póki co mam na myśli tę niższą półkę  😉
tak to jest ze czasami ogłowie wygląda nie ciekawie a na koniu ekstra i odwrotnie
moja siostra ma kieffera dla swego konia, który wygląda w nim fajnie
raz założyłyśmy to ogłowie na konia z mniej szlachetnym łbem i ...... jedna wielka masakra
była kupa śmiechu i tyle
tak wiec różnie to bywa 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 lutego 2011 14:51
Strucelka mam pytanko ile dałas za pasek do munsztuka?
asds   Life goes on...
23 lutego 2011 15:45
pokarz tego doberta brązowego na koniu !!!!




Żebym miała to bym ci dała, ale ni mam niestety
hej , znacie może jekies ładne ogłowia z nachrapnikiem hanowerskim ? szkam od dłuższego czasu i nie umiem znalesc jeszcze ;( jak znacie jakis dobre firmy l produkujące ładne ogłowia to podajcie lub strony sklepów jedzieckich 🙂 w granicach do 280zł 🙂🙂

cena 130 zł jakoś, będę miała fotki real wersji czarnej i kasztanowej w przyszłym tygodniu 😉 wersja kasztanowa również na koniu
bardziej interesuje mnie wersja czarna tego ogłowia🙂
zdjęcia czarnego nie ma chyba na stronce 😉 Gdzieś jeszcze widziałam ładnego hanowera solibel, ale nie pamiętam gdzie. Cena tez była ok
Malusia167 W jakim kolorze?

wyprzedaż w horsehouse  😅

http://www.horsehouse.pl/Katalog/Promocje/?pa=2
Dziękuje za pomoc , już zamówilam ogłowie z strony podanej przez jedną z was 🙂🙂
Hej, mam do Was prośbę, czaję się na ogłowie z HOOKSa, ale przyznam,że boję się kupować ogłowie, wcześniej nie wymacając go dokładnie i nie oceniając jakości, jednak, może ktoś z Was mi pomoże. Interesuje mnie jakość tych ogłowi poniżej. Miał ktoś z nimi do czynienia? Jak z ich jakością? Skórką?
Dzięki wszystkim za pomoc  :kwiatek:


http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300753&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
http://www.hooks.no/product.aspx?productid=300685&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

wiem, że ten post był w temacie o HOOKSie, ale pytam, też tu  😉
..
Produkty euroridinga są teraz pod nazwą busse i są w ihaha 😎
Anderia   Całe życie gniade
26 lutego 2011 15:43
A mogę spytać, czy ogłowie Daw Mag można bezpiecznie wsadzić do oleju i w nim wymoczyć? Pytam bo niektóre ogłowia podczas takiego zabiegu się rozklejają, lakier odpryskuje itp...  😉
noen   A story of a fighter of our human race
26 lutego 2011 16:48
kodusiowata, Daw Magowi się nie stanie nic nawet jak włożysz do wody na kilka dni, później zakopiesz w piachu i wystawisz na słońce 😁 te ogłowia są z najwyższej jakości skóry i są absolutnie niezniszczalne 🙂
Tylko po co moczyć w oleju? Wystarczy od czasu do czasu nasmarować.
Anderia   Całe życie gniade
26 lutego 2011 17:52
Dramka, moczenie w oleju to mój wypróbowany i niezawodny sposób na stałe zmiękczenie skóry - a pytałam konkretnie o Daw Magi bo akurat z nimi nigdy czegoś takiego nie robiłam, chociaż kilka miałam w rękach 🙂
croopie dzięki, tak więc szykuję miseczkę i ogłowie  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2011 18:09
kodusiowata, musiałaś mieć pecha do daw magów chyba. mój absolutnie NIE wymagał moczenia! zwykła smarowanie balsamem do skór raz na jakiś czas wystarczyło. od nowości był miękki i fajny w użytkowaniu.
Anderia   Całe życie gniade
26 lutego 2011 18:28
sei ale ja nigdzie nie napisałam, że te ogłowia DM, z którym się spotkałam były twarde. Mocząc po prostu dmucham na zimne  🙂

Jaką rozmiarówkę mają ogłowia z Hooks'a?  Koń ma obecnie Prestige full i jest dobre, zapięte na pierwsze dziurki także mogłoby być sporo mniejsze.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 lutego 2011 19:29
kodusiowata, ale jest sens moczyć ogłowie na 'zaś' jeśli skóra jest dobra? dla mnie to bez sensu absolutnie. moczenie w oleje stosuje się raczej w skrajnych przypadkach...
udało nam się zamienić nasz świecący naczółek na większy, teraz dopiero widać profilowanie:
dziewczynka, przepięknie 🙂

A za mną rurka chodzi! Niech ktoś ją weźmie zza moich pleców 😁
Łaciata   Forever in my heart ♥
26 lutego 2011 19:39
dziewczynka - zarąbisty naczółek !!!!! moje marzenie  😍 😍 jeszcze żeby był taki w kształcie V ,bo już jeden mam.
noen   A story of a fighter of our human race
26 lutego 2011 19:40
dziewczynka, przepięknie !! 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się