Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Cała szczęśliwa robisz i robisz......

Czyli, że mam obciąć?

Łamiesz nogę w trzech miejscach i masz jeszcze 3 miesiące wolnego.

Chciałbym tabliczkę gorzkiej czekolady.
znajdujesz w domu tabliczkę czekolady, po zjedzeniu kilku kostek widzisz, że czekolada wygląda podejrzanie... okazuje się, że jest stara i zarobaczała, a Ty zjadłaś już kilka kostek...
chce, żeby wszystko się już ułożyło i marzec był przełomowym miesiącem
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 13:33
marzec stał się przełomowym miesiącem , jesteś happy , ale kończy się marzec i wszystko tracisz i łapiesz depresję .  💃

chciałbym zostać prawnikiem .
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
26 lutego 2011 13:55
zamykają Cię w więzieniu za przemyt czegoś, oczywiście ty tego nie zrobiłeś  😎 ale przyjaciele chcieli Cię wrobić. Twoja kariera prawnicza legnie w gruzach.

Chcę mieć skrzydła!  💃
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 13:59
masz skrzydła , jesteś szczęśliwa , ale nagle ktoś ci je odcina . 😁
ChocoPetrol, psujesz zabawę, musisz napisac swoje marzenie, inaczej nikt nie może nic napisac dalej.
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 19:35
ups , przepraszam .  😡

chcę być milionerem .
Jesteś milionerem. Masz wszystko prócz prawdziwych przyjaciół i dziewczyny. Wszystkim zależy tylko na twoich pieniądzach a nie tobie. Dodatkowo każdy chce cię zabić i okraść  🤔wirek:
Chciałabym mieszkać gdzieś za granicą  🙂
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 19:38
Alabamka to dosyć dziwne było . 😉

Wyjechałaś za granice , wiedziesz wspaniałe życie , ale nie płacisz podatków i dopada cię ZUS .  😀iabeł:

Chcę już być dorosły .  😀iabeł:
[s]Znajdujesz chłopaka za granicą. Bez zastanowienia wyjeżdżasz do jego kraju. Facet okazuje się być zwykłą świnią, zostawia Cię i kradnie całą kasę. Zostajesz deportowana i masz uraz do końca życia.
[/s]

Giniesz dzień przed swoimi 18 urodzinami  😀iabeł:

Chciałabym w tym roku wystartować w klasie N z niezłymi procentami  😎
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 19:51
Startujesz ale koń cię zrzuca podczas jazdy i dostajesz kontuzji . Nie możesz zdawać .  😀iabeł:

Chciałbym być aktorem . 😀
Dostajesz się do szkoły aktorskiej, jesteś pełen radości i nadziei, tryskasz optymizmem. Na 2 roku dowiadujesz się, że zupełnie nie umiesz grać i wszyscy robili sobie z Ciebie jaj... żarty  😎

Chcę mieć dłuższe nogi  😜
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 20:05
nagle nogi ci rosną i masz ultra długie jak u heidi klum , ale nagle łamiesz nogi . 😉

Chcę zostać fotografem . 😀 😀
Kupujesz sobie nowy, drogi aparat. Po powrocie do domu dzwoni telefon, okazuje się że pieniądze którymi płaciłeś były podrobione i idziesz do paki na 14 lat 😀

Chce odzyskać moje doładowanie za 35 zł które zostawiłam w sklepie!  😤
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
26 lutego 2011 20:11
idziesz do sklepu , odzyskujesz doładowanie , ale nagle gubisz telefon a jakieś laski śpiewają piosenkę z reklamy always .  😜
ChocoPetrol, Prestige, GoldenHorse, Konstantynopol, czy jak Ci tam w końcu - nie bardzo zrozumiałeś moje marzenie  😎

Zostajesz fotografem, ale marnym. Twoich zdjęć nie chcą nawet do rodzinnego albumu.

Chcę zaliczyć poniedziałkową chemię.
Zaliczasz, chemiczka widzi w Tobie nową Curie-Skłodowską, zaczyna Cię zmuszać do dodatkowych zajęć. Na jednych z nich sporządzasz żrącą substancję, która wypala Ci twarz.

Chciałabym kupić wreszcie siodło
kupujesz nowe, bardzo drogie i dobre siodło i zabierasz je do domu. Jednak w nocy ktoś włamuje się do mieszkania i okrada cię. Siodła nie ma, w dodatku budzisz się w pustym domu  😀iabeł:

chciałabym się w końcu nauczyć skakać  🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 lutego 2011 21:54
uczysz się skakać, jedziesz na zawody, odkrywają w Tobie niesamowity wręcz talent, stajesz się gwiazdą cały światek jeździecki Cię zna, Wojewódzki chce przeprowadzić z Tobą wywiad, non stop spotykasz fanów, wyjeżdżasz na zawody rangi międzynarodowej do Szwecji, lecz prom rozbija się, wszyscy żyją ale okazuje się że jesteście u wybrzeży Finlandii, dorywają Cię Finowie, nakłaniając do wspólnego picia w saunie, bardzo ci się to podoba, lecz jest zabójcze dla twojej wątroby, a że to bardzo ważny narząd, w wyniku rozległych obrażeń umierasz.


chcę kupić sobie wypasiony zestaw z rockmetalshop z logiem mojego ulubionego zespołu
kupujesz sobie zestaw ale po jednym dniu wszystko się rozpada i zostajesz z niczym

Chcę powtórzyć tą sobotę  😀
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
28 lutego 2011 10:54
powtarzasz tą sobotę , jest fajnie , ale potem przenosi cię do kat komunizmu 🤔wirek:

chcę mieć swojego konia . 😁
spotykasz konia swoich marzeń, idealny cenowo, zakochujesz się, zbierasz na niego pieniądze, kupujesz go, w trakcie pierwszej jazdy objawia się u ciebie alergia na konie, w szczególnie na TEGO konia. masz go, ale nie możesz się do niego zbliżać.

marzę sobie, żeby moje nowe studia mnie jarały (matma...)
będą się jarały, ale uczelnia upadni i tyle studia widziałaś.

Chcę jechać na mecz reprezentacji Polski w piłce ręcznej !
jedziesz, ale przed stadionem atakują was kibole, i masz po meczu  😵


chcę w końcu zdobyć zaufanie Amandy  😀
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
28 lutego 2011 15:31
borkowa zdobywasz te zaufanie , wszystko jest ok , ale nagle Amanda cofa "decyzję" i ma cię gdzieś . ( wiem , że debilne ale nie potrafiłem niczego wymyślić . 😂

chcę kupić sobię ochraniacze villa horse  💘
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lutego 2011 15:42
kupujesz sobie te ochraniacze ale po pierwszym dniu sie rozlatują

Chcę by rodzice kupili mi Picka (konia0
rodzice kupują Ci Picka, jednak wpadacie w dół finansowy i musicie sprzedać konia 😉

chcę, żeby Bora lub Bona urodziły zdrowego, pięknego źrebaka 😉
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
28 lutego 2011 16:17
Bora rodzi wspaniałego , przyszłościowego źrebaczka , ale po pewnym czasie okazuje się , że jest wadliwej budowy i nie można na nim jeździć . 😉

Chcę już żeby był tłusty czwartek . 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 lutego 2011 16:22
borkowa., Bora/ Bona rodzi źrebaka z krzywymi nogami, i bez ogona 😁
Nie potrafiłam wymyślić lepszego 😁

Chcę żeby mama kupiła mi w końcu Ikarię i żeby moja "kariera" jeździecka się rozwijała.
ChocoPetrol   Jestem kim jestem .
28 lutego 2011 16:26
Hermes , twoja kariera się rozwija , mama kupuję ci Ikarię , ale ona zdycha po jakimś czasie .

CHCĘ TŁUSTY CZWARTEK ! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się