Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 lutego 2011 16:44
Pojechałam dziś do empiku po bilet. Mieli tylko na czwartek 🤔 powiedzieli że może dziewczyny na stoisku przed empikiem mają, poszłam-mieli, ale tylko normalne za 150 a ja chce ulgowy 🙄 zaraz zamawiam przez net 😤
Jej  🤔 A gdzie w  empiku byłaś ??
Ja wczoraj kupiłam karnet więc będę CAŁE 3 dni  😀
ale uprzedzam, biletów jest mało także kto chce musi się pośpieszyć ❗
Ja będę na pewno, i chyba kupie karnet 3 dniowy za 90 zł bo to dobra cena w przeciwieństwie do biletów normalnych  😵
może podłączę się do mąki ale to jeszcze ustalimy  😉
jak ktoś mnie pozna to podchodzić <nie gryzę> chętnie zapoznam się z nowymi voltowiczami  😀
może to głupie pytanie ale co to jest konkurs sześciu barier ??
Właśnie, właśnie! Doszły mnie słuchy, że bilety są, ale jest problem z wyborem miejsc. Pozostały ponoć jedynie w sektorach na krótkiej ścianie i w sektorach narożnych. Mozliwe to?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
27 lutego 2011 17:23
Dada ja od Eventim dostałam informację, że miejsca są nienumerowane- siadasz gdzie chcesz (no poza sektorem Vip) 😉
Zerknęłam na stronę i napisali, że miejsca nie są numerowane. Jednak jak weszłam na mapę Torwaru ukazały się wolne miejsca zaznaczone na żółto i faktycznie w marnych sektorach i wyłącznie na samym dole. Koleżanka dziś kupowała na mieście i wyznaczyli jej konkretne miejsce.  🤔
podałabyś link do tej strony z mapą Torwaru ? :P
właśnie jak to jest z tymi miejscami.Bo ja kupiłam karnet  na 3 dni i nie ma mam miejsca zaznaczonego tylko sektor A.
W takim razie może wykupuje się faktycznie tylko sektor, a na stronie pokazane są dostępne miejsca w danym sektorze. A jak już ktoś siądzie, to jego sprawa.
ja mam pytanie do Warszawiaków 😉 czy zna ktoś jakieś miejsce noclegowe gdzieś niedaleko Torwaru lub w pewnej odległości byle nie na 2 końcu miasta? Najlepiej nie za drogie 😉 będę wdzięczna za jakaś informacje 🙂
A na czwartek nie ma biletów? Na gale otwarcia
http://warsawhorsedays.com/?page_id=188

Był ktoś na torwarze w ramach wolontariatu? Jak to wygląda? 🙂

Edit: Już doczytałam, że są bilety na czwartek  😡
Pytanie o wolontariat nadal aktualne  :kwiatek:
Ja dzisiaj kupiłam bilety ze strony Eventin i teoretycznie wyskoczyło mi, że sa to miejsca w sektorze E. Ale mi sie wydaje, że te bilety nie są numerowane, tylko to może jest dla nich informacja ile tych biletów jest jeszcze wolnych.
U mnie w mailu również była informacja, że mam miejsce w sektorze E.   🤔 A jak było w tamtym roku? Każdy miał przydzielone miejsce, czy siadaliście tak, jak Wam się podobało?
W zeszłym roku były miejsca numerowane. A jeszcze wcześniej siadało się gdzie chciało.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2011 07:20
Ja też mam na karnecie że sektor E (znaczy nie na karnecie tylko rezerwacji). W zeszłym roku siadało się gdzie chce 😉
Mam prośbę może ktoś ma plan miejsc siedzących na Torwarze.
koola hotel Etap przy samym torwarze. Tanio, czystko i blisko 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2011 08:06
Etosha, na stronie eventim jak wejdziesz przez warsaw horse days w kup bilet, wybierzesz wszystko jedno który to jest "Zamawianie z mapy obiektu", są tam zaznaczone sektory
W zeszłym roku każdy siadał gdzie chce, a 2 lata temu miejsca były numerowane. Chyba że coś pokręciłam🙂

mam nadzieję, że z tymi sektorami to tylko informacja dla nich, bo jeszcze nie kupiłam biletu a nie chciałabym siedzieć gdzieś w kącie:/
Ale to chyba nie możliwe, żeby było tak, że jedni sobie wybierają konkretne miejsca, a inni nie. Jakieś to dziwne jest z tymi miejscami  🤔wirek:
Mam pytanie czy kupował ktoś może bulety w Empiku w Łomży ? 🙂
Sprawdziłam i na bilecie z zeszłego roku też miałam podany sektor :P
Generalnie oni je numerują, bo sobie "odchaczają" że miejsce sprzedane i zostało jedno mniej 🙂
A siedzieć może gdzie kto chce
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2011 18:07
apAnia, a to ciekawe bo ja na zeszłorocznym bilecie nie mam sektora za to mam że "bilet upoważnia do zajęcia dowolnego wolnego miejsca siedzącego z wyjątkiem sektorów wyłączonych przez organizatora" 🤔
Ja też mam sektor E, ale nie mam zamiaru w nim siedzieć 😉

Zawsze były oznaczone sektory na biletach, jestem na torwarze regularnie od 4 lat, a tylko raz przydażyło mi się siedzieć zgodnie z biletem 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2011 18:12
Ej, serio, albo jestem ślepa albo nie mam sektora na zeszłorocznym bilecie 😲 Zaraz zrobie zdjęcie i wstawie 😁

edit, dodaje zeszłoroczny bilet
Misskiedis, no cóż, faktycznie 😉

Tak czy siak, oznaczenie sektoru na bilecie to nie jest rzecz, którą należy się przejmować. I tak wszyscy usiądą gdzie chcą, a pełna widownia będzie tylko w niedzielę (chociaż ostatnio i w niedzielę było mnóstwo wolnych miejsc :hihi🙂 a rano będzie pusto 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 lutego 2011 18:32
W takim razie siadam w sektorze H 😀iabeł: I będę od rana do wieczora zapewne 😜
Mi się udało załapać do biura zawodów więc też będę od rana do wieczora przez wszystkie trzy dni  🙂 mam wejściówkę wszędzie łącznie ze stajnią 🙂 czy może ktoś z re-voltowiczów też będzie z tej drugiej strony ?
Markiziowa czyli jedziesz jako wolontariusz . czy są tam jakieś  inne role ;D bo już nie ogarniam . Ja niestety z koleżanką nie załapałyśmy się na wolontariat , ale musimy jakieś bilety kupić , dojeżdżamy z ostrołęki wiec  na jeden dzień , szkoda ale coż .Ktoś jedzie w sobote , bo podejrzewam że bedzie sporo osób . a co do miejsc , to mam nadzieje że nie wyznaczą nam, tylko samemu bedziemy siadać gdzie chcemy . Ja się w sumie nie orientuje w tych sprawach jade pierwszy raz  🏇 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się