Konie srokate

patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
27 lutego 2011 16:57
To moja niunia teraz bo mega długo Nas nie było
patrysia twoja srokata jest śliczna 😀
to teraz kilka fotek Rossy
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
27 lutego 2011 19:28
czarka  zakochałam  się w  tej  Twojej  Rossie  😍
Huculska Ostoja dzięki, miło mi to słyszeć 😉 😉 
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lutego 2011 17:59
patrysia, jak miło was widzieć! 😀
patrysia   nowe miejsce, nowa szansa:-p
28 lutego 2011 18:53
Dzięki Pursat. Miałyśmy dłuuuugą przerwę spowodowaną kulawizną i moim brakiem chęci, ale wracamy i zaczynamy na nowo się tym bawić 😎
delta   Truth begins in lies.
28 lutego 2011 19:11
ogurek, czyja dobrze pamietam że jedno twoje srokate jest we Francji i skacze? Chyba akurat jestem na jednych zawodach z nim 🙂
koń Waneelya, właścicielka Agatha Louviaux?
baaardzo proszę o pełna sprawozdanie  🙇
W wykazie ogierów niemieckich rejon Saksonia-Turyngia znalazłam ogiera srokatego po og. Cayuga, po Karabin od Cedynia. Ktoś coś więcej wie o historii emigracji og. Karabin po Resor? Albo klaczy Cedynia po Felix???
edzia69   Kolorowe jest piękne!
01 marca 2011 10:29
W wykazie ogierów niemieckich rejon Saksonia-Turyngia znalazłam ogiera srokatego po og. Cayuga, po Karabin od Cedynia. Ktoś coś więcej wie o historii emigracji og. Karabin po Resor? Albo klaczy Celina po Felix???


Karabin trafił do Niemiec i zostawił tam kilka srokatych ogierów w hodowli
występuje min w rodowodzie tego oto trakena

http://www.sporthorse-data.com/d?i=10489127&z=z6PBTZ
reszta potomstwa w bazie
delta   Truth begins in lies.
03 marca 2011 19:01
koń Waneelya, właścicielka Agatha Louviaux?
baaardzo proszę o pełna sprawozdanie  🙇


Jutro sprawdzę 🙂
W wykazie ogierów niemieckich rejon Saksonia-Turyngia znalazłam ogiera srokatego po og. Cayuga, po Karabin od Cedynia. Ktoś coś więcej wie o historii emigracji og. Karabin po Resor? Albo klaczy Cedynia po Felix???



Cayuga, o ile dobrze doczytałam na jednym z neimieckich forów, nie żyje. Znalazłam jego zdjęcie:
delta   Truth begins in lies.
05 marca 2011 20:15
ogurek, potwierdzam to twój koń 🙂 w tym tygodniu go nie widziałam, bo jedziemy dużą rundę 🙂
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
08 marca 2011 08:40
Lida, jak ją kupiliśmy w zeszłym roku w czerwcu, była straszną wariatką, wsiąść się na nią nie dało, jak się okazało jest w 10miesiącu ciąży 🙂
młody


mamusia


moja srokata gwiazda skończyła dzisiaj 7 lat 🙂


majek   zwykle sobie żartuję
14 marca 2011 12:23
Mój srokaty przyjaciel jedzie dzisiaj do nowego domu...  Trochę smutno...
Fota z zeszłej zimy
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
14 marca 2011 13:12
majek 3maj sie 🙂 napewno idzie w dobre ręce..
Witam ,prześliczne te wasze łatki,a to moja dziewucha Warmia po Iloczyn od Walentyna po Magnat
Łaciata   Forever in my heart ♥
16 marca 2011 21:30
TaiMyr - dziękuję  :kwiatek: 😡  Twoje srokate jest trochę jak moje 🙂
Cudny Twój Łaciaty !!!  💘 💘 💘   proszę o więcej ciągle 🙂

majek - będzie dobrze! musi być 🙂 a z drugiej strony mogę poprosić o inne fotki na profilu tu tego łaciatka ? Bardzo lubię srokacze z przewagą ciemnego 🙂

Watra - śliczny pyszczek ma malutka i oczko rybie  💘  Jak każdy zakochany człowiek (jak ja w srokaczach) proszę o więcej fotek! 🙂  ahh... źrebaczki góra 🙂 bo sama mam 10-miesięczną młodą 🙂
Watra cudowny ten źrebaczek!  😉
Jeden z moich ulubionych srokaczy Harbuz
majek   zwykle sobie żartuję
23 marca 2011 16:10
Nie wiem, kim jest Pan na zdjęciu ale ma ode mnie złoty medal za całokształt dobrania stroju. Jest mega!
Na koniu p. Artur Społowicz
a czy ktoś zna klacz kambera?? po m. kasjopea o.forman
U nas się srokatek wczoraj urodził. Na drugim zdjęciu jego mamcia biegnie z tyłu (zdjęcie sprzed dwóch tygodni) która też jest srokata (zaznaczam, że nie ma więcej białego niż widać )
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
23 marca 2011 19:45
Jeśli jesteśmy już przy ciekawych przypadkach..Pokazywałam już moją kopytną na wątku o maściach i odmianach,srokata jest przez plamkę za popręgiem,jednak mało kto ją zauważa(w paszporcie jest malowana kasztanka).Na wątku o odmianach nawet dowiedziałam się,że jest to srokaty typu sabino 😎
vissenna   Turecki niewolnik
23 marca 2011 20:19
Łaciate już prawie w krótkich kudłach 🙂

Łaciata   Forever in my heart ♥
02 kwietnia 2011 16:16
Moje Łaciate źrebie  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się