moda, ciuchy etc...

Pursat, dziękuję pieknie, faktycznie bez szału a na zdjeciu w sklepie wyglądają inaczej
Pursat te spodnie faktycznie to jakieś jaja są. Kompletnie nie podobne do tych ze zdjęcia. Na szczęście udalo mi się kupić takie jak chciałam 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
02 marca 2011 09:19
Pursat, co to za brązowe spodnie, które masz na zdjęciach z torbą? Możesz zrobić foto i zdradzić, gdzie kupiłaś? 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 marca 2011 09:58
Ja bym bardzo chętnie zamówiła kilka szmat A&F jakby się uzbierało kilka osób na wspólną przesyłkę🙂

A podjełabyś się tego? Bo ja wyczaiłam na stronie kilka cudnych rzeczy  😁

Pursat niech Ci się torba dobrze nosi!
Ja też z chęcią dołączyłabym się do zamówienia z A&F.
Pursat   Абсолют чистой крови
02 marca 2011 11:35
Scottie, to są haremki no name z allegro, niestety raczej nie trafiony zakup - przede wszystkim okazały się krótsze niż podano w aukcji i będę je chyba musiała zwęzić, żeby nie wyglądały na za krótkie (odstają przy kostkach), no i jak się później dowiedziałam zapłaciłam za nie dwa razy więcej niż są warte. 🙄 Wizualnie bardzo fajne, ale materiał sztuczny, nieoddychający, gorąco w nich jak cholera. Tych też nie polecam. 😉

Mam tylko zdjęcie z aukcji:


Jeśli Ci zależy, to mogę zrobić fotkę na sobie. 🙂

Takich spodni jest teraz mnóstwo w sieciówkach - Zara, Bershka, Stradivarius, Mango itd. Śliczne beżowe mierzyłam dziś w Zarze, ale 34 nie dopięłam, a 36 były za luźne. 😀iabeł:

Edytka, dziękuję! :kwiatek: Dzisiaj przeszła chrzest bojowy, ale po dwóch godzinach chodzenia po sklepach odpada mi ręka. 😀
Ja też bym się przyłaczyła do zamówienia z A&F  🙂
Pursat, super torba.
B. ładne spodenki. Zrobisz zdjęcia ??
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 marca 2011 14:59
A propos torebek- w Vintage Shopie była dostawa toreb i pojawiło się parę fajnych modeli 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
02 marca 2011 15:29
Szkoda że wszystkie najładniejsze sprzedane  😵 😵
Pursat   Абсолют чистой крови
02 marca 2011 16:20
[quote author=szalonakobyła link=topic=168.msg921060#msg921060 date=1299075927]
Pursat, super torba.
B. ładne spodenki. Zrobisz zdjęcia ??
[/quote]
Dzięki. :kwiatek:

Proszę bardzo:




Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 marca 2011 16:34
Przepraszam, jestem prostakiem, który nie zna się na modzie, ale czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi fenomen takich spodni? Po co dziewczyny ubierają coś, co poszerza im wizualnie biodra i uda o jakieś dobre 6 rozmiarów? Ze bardziej płodne i lepiej facetów wyrywają?
Przepraszam, jestem prostakiem, który nie zna się na modzie, ale czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi fenomen takich spodni? Po co dziewczyny ubierają coś, co poszerza im wizualnie biodra i uda o jakieś dobre 6 rozmiarów? Ze bardziej płodne i lepiej facetów wyrywają?



Na niektorych ten fason super lezy- moja wspolokatorka ma genialne nogi, ale plaski tylek, spodnie tego typu jej to jakos wyrownuja. Ja takich niestety nosic nie moge, troche nie ta figura :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 marca 2011 17:06
karolina_, ale one nie są kombinowane na tyłku, tylko na biodrach. Więc może jakoś uwypuklają tyłek, ale dodatkowo poszerzają koszmarnie wprost w biodrach.  Domyślam się, że to może być ok fason dla megachłopczyc, które są bez wcięcia od kostek po ramiona, ale takich dziewczyn nie jest zbyt wiele.

Ja z moimi szerokimi biodrami, nawet nie podchodzę do takiego fasonu 😀
aaaa Pursat jaką Ty masz figurę O.o  No ja myślę ,że są stworzone dla dziewczyn które nie mają bioder/pupy to tak jak sukienki bombki 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
02 marca 2011 17:46
Pursat,  szpilki  😜 😍
No to co, zrobi ktoś zamówienie z A&F ?  😁 Znam fajną stronę gdzie jest opisane jak i za ile najlepiej zamawiać 😉
http://www.allekicz.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=707 2 post
Pursat mam bardzo podobne, ale nie świecące i czarne 🙂 są genialne!
cieciorka   kocioł bałkański
02 marca 2011 20:54
Strzyga, dla tych, które muszą się poszerzać w biodrach- np ja. chuda nie jestem, ale żeby zachować proporcje lubię mieć w tych okolicach więcej. tak poza tym, krój mi się podoba- mierzyłam kilka par podobnych spodni, ale nie dobrałam niczego na siebie.
Scottie   Cicha obserwatorka
03 marca 2011 09:15
Strzyga, dokładnie tak jak dziewczyny napisały: są dajnym rozwiązaniem dla dziewczyn wąskich w biodrach. Na Pursat leżą rewelacyjnie, ale faktycznie po zdjęciach widać, że są mega szerokie w biodrach i niestety nie dla mnie 🙁 I nie mów, że Pursat wygląda w nich na grubasa z wielką dupą, bo figurę ma cudowną nawet w takich spodniach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 marca 2011 09:59
Scottie, nigdzie nie napisałam, że wygląda jak grubaska  z wielką dupą o_O Nie wiem skąd Ci się uroiło, bo NIGDZIE  nie wspomniałam o figurze Pursat, ani personalnie się do niej nie odniosłam. Tylko coś takiego nie robi na mnie dobrego wrażenia. Nawet na szczuplutkich dziewczynach:

Scottie   Cicha obserwatorka
03 marca 2011 10:27
Po co dziewczyny ubierają coś, co poszerza im wizualnie biodra i uda o jakieś dobre 6 rozmiarów? Ze bardziej płodne i lepiej facetów wyrywają?


Chodziło mi o to, żebyś spojrzała na zdjęcie Pursat i odniosła się do zdania zacytowanego powyżej. Jak dla mnie nie wygląda ciągle na rozmiar 8XL w biodrach i udach, nawet po namalowaniu tych kresek 😉 Podoba mi się takie podkreślanie bioder u "wąskich" dziewczyn i wracamy do punktu wyjścia: podkreślenie kobiecej sylwetki.

Poza tym spodnie zawsze można zdjąć jak moda minie, a szerokich bioder się nie pozbędę :/
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 marca 2011 12:40
Ja mam tego typu spodnie dżinsowe z wysokim stanem ubieram do nich obcisły top który wkładam do środka i wtedy moja figura prezentuje się lepiej niż normalnie i jak dla mnie to jest właśnie fenomen tych spodni 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
03 marca 2011 13:13
Dzięki dziewczyny. :kwiatek:

Absolutnie nie odebrałam postu Strzygi personalnie - po prostu wyraziła swoje zdanie i ma do tego prawo. 😀

Pursat,  szpilki  😜 😍

Też je uwielbiam, zaliczyły już pierwszą imprezę i zdecydowanie da się w nich normalnie chodzić, nawet po kilku kieliszkach. 😁

Pursat mam bardzo podobne, ale nie świecące i czarne 🙂 są genialne!

Czarne również bardzo mi się podobały, ale mam już tyle ciemnych ciuchów, że wybrałam karmel. 😉
Pursat, ślicznie wyglądasz w tych spodniach.
W zestawieniu z butkami  cudo  😍 😜
ash   Sukces jest koloru blond....
03 marca 2011 13:21
Pursat, kurcze powiem tak! Świetnie się ubierasz! 👍
Uwielbiam taki styl i strasznie żałuję, że ani nie wskoczę w takie szpilki (kolano po operacji) ani nie założe takich spodni (matka natura obdarzyła mnie szerokimi biodrami) 😵
Gagulec   Mistrz lokalny
03 marca 2011 16:48
Hmmm, mnie też się nie podobają te spodnie, ktore pokazała Pursat. Strasznie poszerzają...

A to moja stylówa z dzsiaj xD




cieciorka   kocioł bałkański
03 marca 2011 18:14
Tylko coś takiego nie robi na mnie dobrego wrażenia.
gusta i guściki- mnie się to podoba- i to od początku, a nie "przyzwyczaiłam się", jak to często bywa 🙂
ja np nie kumam leginsów do samej- nawet dłuższej bluzki- dziewczyny wyglądają, jakby zapomniały o spódniczce, a w dodatku pośladki często wyglądają nieapetycznie.
a w dodatku pośladki często wyglądają nieapetycznie.


chyba na odwrót. A może to po prostu zależy od rodzaju pupy 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 marca 2011 18:31
leginsy nie pomagają- niczego nie podciągną, a uwydatnią każdą wadę.
a na mnie przeszkadzałoby to, że pupa jest za mała w stosunku do reszty... no ale pomijając moją dysproporcję uważam, że wygląda to strasznie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się