Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 marca 2011 18:33
co mi tam, zaszaleję😉

fot. pippi
madmaddie oo jakie ładne zdjęcie 🙂 jakaś sesja była? jak tak to wstawiaj więcej! 😉

to ja też zaszaleje!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 marca 2011 19:01
neśka dziękuję :kwiatek: sesja była, ale ja byłam fotografem, na modelkę się nie nadaję, a ta fota tak okazyjnie 😉
Twoje bardzo pozytywne🙂 ładne oczy, jaki kolor?
madmaddie dzięki :kwiatek: a oczy mam niebieskie 😉
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2011 19:06
ale będziemy jeszcze 9 kwietnia tym razem na cały weekend  😅  :kwiatek:


Żądam, żeby zostało mi przypomniane przez PW z pewnym wyprzedzeniem 😉 Co prawda teraz faktycznie średnio co drugi week. mnie nie ma w CT, ale fajnie byłoby się zgrać. Tylko muszę wiedzieć wcześniej :P

wawrek, przestaiesz się wreszcie czepiać? :P

A jak już w tematach nadwiślańskiego Torunia jesteśmy... 😉



eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 marca 2011 19:08
Jakie Wy śliczne dziewczęta!
Wrzucam kilka nowych 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 marca 2011 19:24
Tyska, świeten zdjęcia  😜
Neśka, bardzo ładna fota i modelka równiez  😁
Dworcika, ekstra! Gdzieś ty była jak cie nie było tak by the way? Co z twoim jeździectwem? Coś przegapiłam, bo nie pojawiasz się na końskich?
Madmaddie, ładne takie ciepłe 🙂
Incoginito, śliczne radosne zdjęcia 🙂

To ja coś dorzucę od siebie.




I takie, które lubie, niestety mam tylko w takim rozmiarze, ale loki widać więc...  😁
tyskakonik ale świetne zdjęcia 🙂
arivle dziękuje 😡 :kwiatek: jakie Ty masz super loki! 😍
Dworcika   Fantasmagoria
02 marca 2011 19:58
arivle, tu byłąm 😉 Nie udzielam się na koniach, bo nie mam nic do powiedzenia. Czytam tylko 😉
Konie, konie... jak wreszcie jest koń (:kocham🙂, to zima, sesja, samochód się rozwalił i inne cuda... ale ogólnie jest ok 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 marca 2011 20:25
incognito, Jakby skóra zdarta z doktorki od statystyki, z którą miałam zajęcia!
To ja się sobą pochwalę:

Moje ulubione z moim M.


Moja facjata, jakieś 4 lata temu:


Dworcika, allle wypiękniałaś! Ślicznie wyglądasz 🙂

tyskakonik, znowu genialne zdjęcia! Śliczna jesteś, dawaj więcej! Najchętniej jeszcze z tej "pałacowej" sesji, fajna była 🙂

arivle, ja bym ci inne oprawki od okularów sprawiła 🙂 Jakoś nie podkreślają twojej urody, czas na bardziej "dorosłe" chyba ^^

neśka, poka więcej!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 marca 2011 06:14
arivle a wiesz,trzeba sie czasem powygłupiać😉 a twoje zdjecia maja ładne bawry i są bardzo przyjemne dla oka,to z koniem najbardziej mi sie podoba🙂
Notarialna hehe miło wiedziec,ze jestem do kogos podobna  😉
Dworcika   Fantasmagoria
03 marca 2011 07:48
Dzionka, miło mi to czytać, dziękuję  :kwiatek:
Chociaż dość dwuznacznie zabrzmiało  😁 😉
Dworcika, nie to, że coś wcześniej było z tobą nie tak 🙂 Po prostu teraz wyglądasz super 🙂

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 marca 2011 10:15
To ja się skromnie przypomnę, mam takie zdjęcie z ferii, tak zwana "samojebka" 😀
Dworcika   Fantasmagoria
03 marca 2011 12:25
Dzionka, 😉 Dziękuję raz jeszcze 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 marca 2011 12:28
hermes- boski kolor oczu🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 marca 2011 14:29
Dzionka, ja mam inne oprawki od jakiegoś czasu, te mają już dobre 3 lata, ale trzymają się świetnie i służą mi jako robocze  😁 A tam, jakbyś się przypatrzyła miałam bryczesy bo zdjęcia były całkowitym spontanem po jeździe  😍 EDIT:  fakt, na jednych nie mam, bo powstało innego dnia  😉 A ostatnie jest doś  stare. Zagmatwałam, ale mam nadzieję, że da się to czytać 😉
Incoginito, dziękuję  :kwiatek:
Hermes, ale masz oczy  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 marca 2011 14:49
incognito, arivle, dziękuję :kwiatek:
trzynastka   In love with the ordinary
03 marca 2011 14:56
Dwo - piękniejesz z miłości ! 🙂
arivle - oooooddaj loki  !
Moje ulubione z moim M.

Który z przystojniaków to M. ?  😁
Który z przystojniaków to M. ?  😁


M. to ten, który stoi na dwóch nogach. Ten czterokopytny to D.D.d.l.V 😁
Inkognito, xxFlygirlxx, kopyciak, dodofon, baffinka, horciakowa - strasznie wam dziękuję!!! jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że mój chłopak stwierdził, że nie ma się czym chwalic, bo zdjęcia wyszły ...słabo  😵
Inkognito, xxFlygirlxx, kopyciak, dodofon, baffinka, horciakowa - strasznie wam dziękuję!!! jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że mój chłopak stwierdził, że nie ma się czym chwalic, bo zdjęcia wyszły ...słabo  😵


trudno mi oceniać technikę, ale np. patrząc na zdjęcia Twoje i Horciakowej widać OGROMNĄ różnicę niż np. w zdjęciach Marcepany
na Waszych zdjęciach jest power, pomysł, życie... na zdjeciach marcepanowej, pomimo, ze jest piękną kobietą ... coś jest "nie halo"... jakaś "maniera", zła realizacja, cały czas to samo, bez pomysłu i polotu...
kujka   new better life mode: on
04 marca 2011 12:03
[quote author=Pinesska link=topic=28.msg923474#msg923474 date=1299232823]
Inkognito, xxFlygirlxx, kopyciak, dodofon, baffinka, horciakowa - strasznie wam dziękuję!!! jest mi niezmiernie miło, tym bardziej, że mój chłopak stwierdził, że nie ma się czym chwalic, bo zdjęcia wyszły ...słabo  😵


trudno mi oceniać technikę, ale np. patrząc na zdjęcia Twoje i Horciakowej widać OGROMNĄ różnicę niż np. w zdjęciach Marcepany
na Waszych zdjęciach jest power, pomysł, życie... na zdjeciach marcepanowej, pomimo, ze jest piękną kobietą ... coś jest "nie halo"... jakaś "maniera", zła realizacja, cały czas to samo, bez pomysłu i polotu...
[/quote]

oo zgadzam sie zdecydowanie. Uroda Marcepanowej nie jest wykorzystana, wszystkie zdjecia na to samo kopyto, praktycznie na wsyzstkich przyklejony ten sam sztuczny usmiech, dziwne stroje... jakas taka... taniosc? z nich bije?

a Twoje Pinesska zdjecia nawet jesli sa pozowane to wygladaja jakbys sie swietnie bawila, widac na nich Twoja osobowosc a nie tylko ustawianie sie do zdjecia i usmiech nr 5.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 marca 2011 18:59
Tak skromnie pochwalę się zdjęciami z dzisiejszej sesji 😍



Hermes, jedyne co mi się ciśnie na usta to WOW  😜
Dworcika, spoko myślę, że się odezwiemy  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 marca 2011 19:43
karolinaaa, dziękuję :kwiatek:  😡

Mam jeszcze kilka, ale czekam na maila :P
Hermes, przedostatnie cudo. Strasznie mam ochotę ukraść na tapetę 😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 marca 2011 20:18
szalonakobyła, hehe dziękuję :kwiatek: a proszę bardzo, poczuję się sławna 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się