Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)


Ludzie mnie dobijają 🤔 Jak można skakać na śniegu??? 😵
cieciorka   kocioł bałkański
04 marca 2011 18:15
wszystko zależy od śniegu, a ten wypadek to wybitnie nie przez śnieg spowodowany
koniki5
Dzięki za link



prosze 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2011 20:04
Fajny kucyk 😉 Ale jeździec...
a mnie dziwi, że ktoś na mini przeszkódkach nie potrafi podążać za koniem i dobrze dojechać, ale pelham jest
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2011 20:47
eee..

zaibić
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
04 marca 2011 21:24
Primochówna, a co? Jeździec powinien siedzieć z piętką w dole i uśmiechem na twarzy...?
Kastorkowa
Ty sie chyba lubujesz w brutalnych filmach, bo juz którys raz z kolei trafiam na filmik wstawiony przez Ciebie i nie umiem obejrzeć do końca bo mi sie płakać chce.
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 marca 2011 22:15
Primochówna.... nie dość że to to kuc wiec utrzymać sie trudno to jeszcze rozbrykany , a sam jeździec to młoda dziewczyna. Wiec nie rozumiem o co chodzi...

Nienawidze tych "wild Races" gash ; / najgłupszy sport na świcie zaraz po rodeo.... lubie mają frajde że konie sie boją o.O
Co do konia skaczącego do wody ; ) Była babka która uczyła swoje konie skakc z kilku metrów do basenu ;d
Zgadzam się z Hypno...
Dzięki Ci Boże za opcję "ignoruj", szkoda moich nerwów.
amara, konik5, super koniki , milo popatrzeć, a i sposób ich pokazywania, godny naśladowania. 👍
Kastorkowa hehe, co za kucyk 🙂

http://www.wypadki-swiat.pl/?p=2542  nie wiedziałam, że takie coś w ogóle istnieje  🙄
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 marca 2011 12:31
O niej własnie pisałam ; d
🙂😉)
Magdzior przepiękny jest ten filmik...aż miło oglądać 😉

mój numer 1 🙂 uwielbiam to, koniecznie z głośnikami na full !! 😀
cieciorka   kocioł bałkański
05 marca 2011 13:28
nie kumam o co chodzi w tych mrygawkach. słaba jakość, cięcia, całość wygląda jak emocjonujący trajler, zapowiedź, a ja cały czas czekam na jakąś puentę albo aż się coś zacznie dziać.
a mi się właśnie to podoba 🙂
lubię emocjonujące filmiki.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
05 marca 2011 16:21
mi się jeszcze ten podoba, też jest podobny 🙂
kcj90 - mi też się bardzo podoba  😀

Chyba nie było,
😎
[quote author=Primochówna link=topic=348.msg924020#msg924020 date=1299262026]
Ludzie mnie dobijają 🤔 Jak można skakać na śniegu??? 😵
[/quote]
a nie można? - przepraszam nie wytrzymałam - pewnie zimno koniczkom w kopyta?
Armara Jazzmate jeszcze raz
#at=22
[quote author=Primochówna link=topic=348.msg924020#msg924020 date=1299262026]
Ludzie mnie dobijają 🤔 Jak można skakać na śniegu??? 😵

a nie można? - przepraszam nie wytrzymałam - pewnie zimno koniczkom w kopyta?
[/quote]
Ano właśnie. Na śniegu [takim śniegu=śniegu, którego jest dużo] można jeździć i skakać pod warunkiem, że na dworze nie jest -20. Ostatnio się dowiedziałam od bardziej obeznanych, że jak najbardziej można.


Chyba nie było,
😎


Prawie jak psie agility  😁

Ręce opadają...
Ale chodzi o nieregularność, czy mi się wydaje? Poza tym, to nie wiem, może były jakieś zmiany w programach, ale na samym początku programu nie powinno być w X wolta w lewo, potem w X wolta w prawo (taka ósemka), a dopiero potem do B, w prawo,  po ścianie i zagalopowanie. A dziewczyna nie zamknęła tej drugiej wolty, tylko od razu zagalopowanie i nie zostało to odgwizdane?
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 17:57
Alexa:P, dobra ostroga, nie jest zła .... 🤔 😵
Nie rozumiem o co chodzi. Nie każdy od razu jeździ super, a na zawodach zawsze jest duży stres i człowiek zaczyna robic różne, dziwne rzeczy. Fakt, że przydałby się tu konkretny trener, a może wystarczy dobry instruktor, ale nie skomentowałabym tego "ręce opadają".

A program rzeczywiście jakoś dziwnie wykonywany. To na L3 wygląda, ale ja to chyba inaczej jechałam. 😉
Znam tą pare osobiście i nadal twierdze że RĘCE OPADAJĄ niżej niż jest to możliwe.
Po tylu latach treningu i po paru latach treningu z uznaną trenerką to proszę mi uwierzyć...
Zresztą jak wiadomo ujeżdżenie to HARMONIA a zawody mają być podsumowaniem naszej pracy na tak zwanym podwórku i dają nam możliwość zaprezentowania swoich umiejętności , a ja tutaj widzę brak najważniejszej podstawy która umożliwiłaby HARMONIĘ jeźdźca z koniem , a mianowicie dobranie gabarytów konia do jeźdźca...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się