Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

vissenna, nie oczekuje 😉 szukam tylko info jak to z tylu wyglada bo zdjec nie widze nigdzie.. i jak rozmiarowka - czy jest dosc standardowa czy zawyzona/zanizona?
vissenna Powód ciągniecia jest za mały rozmiar  😎
vissenna   Turecki niewolnik
06 lutego 2011 16:33
Dramka rozmiar był ok, ale dziewczyna, która go przymierzała miała kobiecą figurę i nie prezentował już się tak ładnie. Rozmiarówka jest standardowa.
Ja chce  😍

Kto szukał granatowej  👀

http://awilhorse.pl/product.php?id_product=712
Dostałam od forumowego mchaniewskiego  granatowe oficerki i teraz mam dylemat, czy mogę w nich startować? W ujeżdżeniu owszem, gdy będę miała taki sam kolor fraka. A jak to wygląda w skokach i WKKW? Mogę do takich oficerek ubrać np czarny frak?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 lutego 2011 12:17
prawie 1,5 roku startuję w skokach (ZR,ZOO,CSN) w granatowych oficerkach  😎 mam co prawda granatowy frak do tego,ale FEI dopuściło inne kolory butów...stad chocby namnożyło się amazonek w brązach...

pochwal się lepiej jakiej firmy są....bo ja już trzęsę się nad moimi,co zrobię,jak się zepsują  👀
Dramka ja szukałam i już kupiłam ale jednak białą z granatowymi lamówkami rękawów i herbem - tą z Horze i jestem bardzo zadowolona ja narazie🙂
mils   ig: milen.ju
21 lutego 2011 13:30
Mogłybyście mi polecić jakieś fraki dla bardzo drobnych, szczupłych osóbek? :kwiatek: Wszystkie, które mierzyłam były za szerokie.
ktoś- Cavallo  😀. Jeszcze nie ochrzczone, bo od ponad 2 tygodni siedzę w domu i choruję  🤔 . Nie wiem tylko, czy mnie z czworoboku na CNC *, czy CIC * nie wywalą. Mam w razie wojny granatowy frak, ale mam też nowy, nie śmigany  czarny ( Jacson Svarovski  🤣 ) i  nie wiem, czy mogę go założyć do granatowych butkow, czy nie ...
Happiowa   córka grabarza
21 lutego 2011 14:54
mils a nie masz możliwości zamówienia na wymiar? Ja zawsze mam problem z kupnem dopasowanego, bo albo za długi, albo za krótki, a to rękawy złe...I zawsze kończy się ściąganiem wymiarów :P
mils   ig: milen.ju
21 lutego 2011 16:36
Happiowa póki co, to nie bardzo, dlatego pytam. 🙂
Mogłybyście mi polecić jakieś fraki dla bardzo drobnych, szczupłych osóbek? :kwiatek: Wszystkie, które mierzyłam były za szerokie.


jakie mierzyłaś i ile masz przeznaczone na frak?
mils   ig: milen.ju
21 lutego 2011 17:21
Dramka ograniczonej sumy niby nie mam, ale fortuny wolałabym jednak nie wydawać. 😉 Mierzyłam Equi-Theme'y, Euro-Stary, Daslo, Global.
Będę wdzięczna za wyjaśnienie co do koloru koszuli w ujedżeniu, czy może być cała kremowa? Plastron może być kremowy, a czy koszula musi mieć kołnierzyk i mankiety białe, czy może być cała kremowa? Z góry dziękuję 🙂
"Dramka ograniczonej sumy niby nie mam, ale fortuny wolałabym jednak nie wydawać"

To mi zupełnie nic nie mówi  🙄

Chyba sobie kupie taką granatową..tylko ta cena  🤔
mils   ig: milen.ju
26 marca 2011 08:17
Dramka 300-400? No, powiedzmy, że tyle. 😉
Frak Jacsona  😀
no właśnie, a jak to jest z nadrukami czy herbami na koszulach konkursowych? mogą być? chodzi mi o przypadek, kiedy sędziowie pozwalają jechać bez fraku z powodu gorąca.
Kupiłam  😅
Dramka Co to za koszulka?  😉
Spooks  😎
Dramka skąd taką ładną dorwałaś?  👀
Na torwarze.  🤣 Pani która kiedyś sprzedawała kingslanda teraz sprowadza odzież firmy SPOOKS

www.spooks.de
pewnie juz bylo takei pytanie , ale nie am jak przeszukac w tej chwili tylu stron wątku (problem z netem),
powiedzcie mi prosze, czy w ujezdeniu (nizsze klasy 😉 ) mozna startowac w bryczesach(bialych oczywiscie) z pelnym ale ciemno- szarym lejem?
bo w skokach chyba nie ma zastrzeżeń co do koloru lejów?
brązowy kask na skoki tez można mieć? a buty? czy muszą byc czarne lub koloru marynarki jak w uj. o czym powyżej piszecie?
Tak sie zastanawiam..jak siedzisz na koniu to przeciez kolor lej jest nie widoczny  👀
Tak sie zastanawiam..jak siedzisz na koniu to przeciez kolor lej jest nie widoczny  👀
dokładnie 😉

Widać tylko w skoku jak tyłek wypniesz  😁
No biorąc pod uwagę, że chodzi o uj. to wypinanie tyłka nie jest zbyt poprawnym stylem  😀iabeł:
No właśnie 😉 to jak mogą być zabronione jeżeli są nie widoczne?  🤔
😁 niewidac, chyba ze ktos uprawia ujezdzenie w półsiadzie  😂

pytalam kolezanki - zawodniczki, sedziego ujezdzenia od niedawna nawet,
powiedziala ze szare leje sa dopuszczalne, mozna tez miec jasne-bezowe bryczesy, a takze różne kolory marynarek (tyle ze ciemne).

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się