Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
06 marca 2011 21:34
hej , mam pytanie z totalnie innej beczki 🙂
Jakie stajnie w Krk byście poleciły ? Bo od września możliwe że tam bede mieszkała 🙂
Niem mam swojego konia, chodzi o jazdę indywidualną , ujeżdżenie na poziomie P,N ?
Jakieś konkrety ?😉
Czekam na odpowiedzi . Także na pw
DZIĘKI ! 🙂


Polecam chociaż trochę własnego wysiłku i przeczytanie chociażby 12 ostatnich stron wątku, średnio co stronę pada pytanie o fajne jazdy indywidualne, rekreacje na wyższym poziomie albo o super pensjonat z hala...Ile razy można na te same pytania odpowiadać, zwłaszcza, że cała dotychczasowa dyskusja jest archiwizowana. Nie wiem kiedy ludzie nauczą się wreszcie jakkolwiek korzystać z forum... 🤬

Strucelka dlaczego taka zwykła relacja "na sucho" jakieś zdjęcia byś nam wrzuciła, chociaż jedno... :kwiatek:
Przepraszam najmocniej , ale szukam porad , NIE POUCZEŃ .
Pozdrawiam 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
06 marca 2011 21:38
To zacznij szukać a nie czekaj aż zostaną podane Ci na talerzu...
Szukam opinii na terenie krakowskim.Nie znam się na tamtejszych stajniach , jedynie znam niepołomice , ale tam tylko konie prywatne.
Jeżeli nie podoba Ci się że się pytam , Twój problem . Jakaś humorzasta jesteś 🙂
Nadal czekam na odpowiedzi.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 marca 2011 21:43
Nord może ktoś kto był ma jakieś foty, to wrzuci 🙂
Ja zrobiłam tylko parę poglądowych stajni i hali, jutro postaram się wrzucić.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
06 marca 2011 21:44
Cały wątek jest na temat krakowskich stajni, właśnie stuknęło 120 stron więc nie wiem na co czekasz, zacznij je czytać, a nie licz na to że ktoś po kolejny napisze że w Mustangu jest ujeżdzeniowow, w swoszowicach skokowo, a gdzies jeszcze totalnie beznadziejnie. Nie wiem po co takie pytanie które niczego nie wnoszą, a tylko śmietnik robią.
Tak na marginesie podaruj sobie osobiste komentarze, nie życzę sobie...
Poza tym koszty za 2 dni pobytu w Michałowicach i możliwość jazdy na hali wczoraj + dzisiejszy start x2 (konia, mój jeden :hihi🙂 wyszedł mi tyle samo co za 45min trening z p.Pruchniewiczem.

Czy to znaczy że trening z panem Pruchniewiczem kosztuje 180zł ?
angie560 jak jestem zwolenniczką odpowiadania nawet na setny raz zadane to samo pytanie - mnie też nie chce się czytać całego wątku - to to samo pytanie STRONE temu zadał ktoś i zostało mu polecone forum o krakowskich staniach więc wróć na strone 119 czy 118, a jeżeli informacje ktore tam znajdziesz to mało - wtedy pytaj.
To co pytasz - ujeżdzenie z elementami P, N - Mustang, Bolęcin, możliwe ze Santos i napewno wiele innych (o czym napewno już było mówione)
Dava   kiss kiss bang bang
07 marca 2011 09:19
Dziewczyny dla mnie jakoś to logiczne, że na 'skoki' jest większy popyt niż na uj. Najzwyczajniej w świecie są chyba bardziej popularne  🏇
W stajni mamy fajną, choć nieliczną ekipę uj, która radzi sobie bardzo dobrze i szczerze jej kibicujemy  😅 ale większość osób jednak startuje w 'tej drugiej' dyscyplinie.

Za tydzień mamy parkury szkoleniowe i znowu będzie świetna zabawa. Już nie mogę się doczekać (szczególnie, że moja Blondyna startuje :kocham🙂

A jak ktoś przyjeżdża to niech da znać wcześniej na pw -> mogę wypić kawę albo oprowadzić po stajni  💃

Ja mam trochę zdjęć, jak tylko obrobię to powrzucam 😎

No i popieram Nord całkowicie. Na każdej stronie praktycznie zadawane jest to samo pytanie, a wystarczy wysilić się minimalnie i poczytać trochę. Szczerze potępiam lenistwo  🤬

Ostrzegam, że strona stajniekrk.darmowefora.pl jest zawirusowana.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 10:21
fabapi 100zł za trening, a 80zł wychodziło za dojazd i nocleg, koszta te mogą pewnie ulec zmianie w zależności od ilości chętnych.

Parę zdjęć:
korytarz



boks





mała hala





duża hala





Strucelka, stajnia to ta - "na górce"?
są już pastwiska?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 13:14
To stajnia KJ "Szary" więc tak, to ta na górce.

Na zewnątrz widziałam karuzelę z lonżownikiem, duży parkur, małą ujeżdżalnię i parę (chyba ze 4) małych ogrodzonych padoczków 'jedynek'.
Dava   kiss kiss bang bang
07 marca 2011 14:01
Padoczków jest jak na razie 10 (i są trawiaste), a na wiosnę na łące (jak się wjeżdża to po lewej stronie jest takowa) będą padoki z super trawą w o wiele większej ilości  🤣

Już się nie mogę doczekać wiosny  😎

Dorcysia, zawirusowana?  😲 Dobrze, że dawno nie wchodziłam, dzięki za ostrzeżenie.

angie, a jaka odległość? Gdzie w Krakowie będziesz mieszkać?
Czy ja wiem, czy az taka mała frekwencja była, jak na pierwszy raz zwłaszcza... Myślę, że sporo osób chciało zobaczyć jak to będzie wyglądało i gdyby jeszcze raz coś takiego się odbyło to zastanowi się nad przyjazdem, niektórym może po prostu nie pasował termin, albo coś, w każdym razie nie wszyscy małopolscy ujeżdżeniowcy się zjawili, więc myślę, że byłoby dla kogo organizować kolejne takie imprezy, bo to super rzecz, naprawdę profesjonalnie zrobiona. Może aż za bardzo, bo tacy amatorzy ujeżdżenia jak ja mogą się przestraszyć  😀
To stajnia KJ "Szary" więc tak, to ta na górce.

Na zewnątrz widziałam karuzelę z lonżownikiem, duży parkur, małą ujeżdżalnię i parę (chyba ze 4) małych ogrodzonych padoczków 'jedynek'.


Wiem, że Szarzy są na wielkiej górze, ale tam jeszcze jest stajnia na "górce", taka "nowa", bo jak ja tam jeździłam, to jeszcze była w trakcie budowy.
Więc pytam, czy to ta oddzielna, nie te w koło hal 😉
Tak zdjęcia są z nowo wybudowanej stajni. Nie tej w okół hali.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
07 marca 2011 16:26
wistra a czemu przestałaś tam jeździć? i gdzie teraz jeździsz, tak z ciekawości jak można wiedzieć🙂
Nieco odbiegnę od tematu - gdzie załatwiacie badania sportowe  :kwiatek:  ?
wistra a czemu przestałaś tam jeździć? i gdzie teraz jeździsz, tak z ciekawości jak można wiedzieć🙂


wyniosłam się, jak wyniosła się Ala H. Nowa instruktorka nie przypadła mi do gustu.
Nie jeżdżę nigdzie, nie ciągnie mnie. Przerzuciłam się na koty i wystawy 😉
Na reymonta w artromedzie za 35zł, termin na 2gi, 3ci dzien. Ja dostałam na 3ci ale myslałam ze na następny więc przyszłam, ale i tak mnie obsłużono bez problemu 🙂
Coo, tak małoooo!!??  🤔 Chyba sie tam wybiorę, bo zalatwialam na Berka Joselewicza i kosztowało to ponad 150zł, jak dobrze pamiętam, a po pół roku trzeba było iśc znowu i za 50zł dostać przedłużenie, czego nie zrobiłam, bo zapomniałam terminu i zdaje się, ze już upłynął;p więc nie chce mi sie drugi raz poddawać ekg wysiłkowemu i płacić nie wiadomo ile...
Ale! to jest jakaś ulgowa stawka, aczkolwiek z tego co kojaze to nie ma zadnej kwoty siegajacej 150... Najlepiej zadzwonic😉
Mowie o samym zaswiadczeniu bo za EKG wysiłkowe, kiedys tam tez płaciłam, 50zł chyba.
Ja byłam dokładnie tu: http://przychodnia-krakow.pl/poradnia-medycyny-sportowej.html i niby podane 80, ale wyszło nie wiem już z jakiego powodu więcej... Myslicie, że jak mam wyniki EKG sprzed trochę więcej niż 6 mies. to wystawią mi spokojnie gdzieś indziej po prostu oświadczenie?
Ekg jest ważne rok albo wiecej. Zadzwon i zapytaj o ważność konkretnych badań - ja niepamietam. Teraz jak miesiac temu brałam to nie powtarzałam żadnych badań (a wszystko było legalnie itp 😉 )  i jak sie dowiesz to najlepiej nam napisz:P
Też na Reymonta robiłam i płaciłam 75 zł  👀  oczywiście wypisanie samego świstka .EKG wysiłkowe ważne jest chyba przez rok ale to wszystko przecież da się obejść za uroczy uśmiech.
hej, szukam gdzieś wątku, albo osób związanych z OJK Baza PonySport i panią Barbarą Guniewicz.
konkretnie chodzi mi o osoby, które wiedziałyby coś na temat klaczy Afera z rocznika 1996, mała gniada, poniżej zamieszczam zdjęcie.
bardzo proszę o kontakt   🙇 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Gillian   four letter word
08 marca 2011 23:33
czy ja dobrze widzę - u Szarych boksy są zabudowanie? tzn konie nie widzą sąsiadów?
Dava   kiss kiss bang bang
09 marca 2011 05:08
Gillian dokładnie tak jest.

No i się ogarnęłam troszkę i mam foty  😀iabeł:









reszta fot w albumie

enjoy  😀iabeł:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się