Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Medziiik, wiem tyle, że Easytone są do chodzenia, Traintone na siłownię, a jeszcze są jakieś do biegania...
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 marca 2011 23:15
Aprilla - Dzięki  😅!
Moja wiedza w tym temacie uboga, bo dopiero od kilku dni rozglądam się za butami na siłownię. 😉
Kupiłam w końcu takie czółenka:



mam nadzieję, że będą dobre. Jak przyjdą to zdam relacje 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 marca 2011 12:40

co myślicie? mi się bardzo podobają.  😵 zarezerwowane dla szczupłych łydek?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2011 12:46
Kurcze, chodziłam dzisiaj po sklepach szukając czarnych klasycznych szpilek ze skóry. Bez wycięć, udziwnień, bez platformy z przodu. I kurcze nie ma 🙁  🤔wirek:
Znalazłam jedne w Zarze (na których w końcu stanęło), ale one mają tak malutki obcach, że czuje się w nich jak w baletkach 🙁 http://static.zara.net/photos//2011/V/1/1/p/2217/001/040/2217001040_1_1_2.jpg?timestamp=1297441795003

Szkoda, że Baldowski liczy sobie 20 euro za wysyłkę do Europy, bo u niego widziałam buty jakich potrzebuję
Carmen, wiem, chociaż czubek mi nie leży do końca, więc jeszcze myślę.
Scottie, tylko, że ja nie chcę lakierowanych, a tego modelu nielakierowanego nie mieli.
Jeszcze się waham, chociaż cena jest dobra- poniżej 250zł.
Bee. kojarzą mi się z Drag Queen.
jak kopyto 🙂
edytka ja szukam klasycznych czarnych szpilek z platformą, z okrągłym, zakrytym noskiem - a tu same "migdałowate" albo open toe 👿
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2011 13:38
Wer ja na czubek już nawet nie zwracałam uwagi- byle nie był to szpic i zeby nie było wycięcia. jakbym dodała kolejne kryteria, to pewno nic bym nie kupiła  😵

a tak generalnie to w sklepach znalazłam tyle pięknych butów, że myślałam, że się pochoruję  😁
dziewczyny, jak z wytrzymałością trampków (trampek?) Converse? gdzie najlepiej kupować w internecie?
Gdzie kupować w necie nie wiem bo zawsze i tak muszę zmierzyć zanim coś kupię ale jak dla mnie z wytrzymałością kiepsko. Mam 2 pary i obie po jednym sezonie wygladają bardzo kiepsko. Mimo ceny nie są bardziej wytrzymałe niż trampki za 15zł.
Ale i tak je kocham i na wiosne wleci kolejna para  💘
Ja polecam trampki HKM. Mam te ciemnoniebieskie (z czerwonym). Ciułam je drugi sezon. Przeżyły ostre słońce, 2 prania, kilka razy zostałam w nich wrzucona do jeziora. Żadne trampki nie wytrzymały u mnie tak długo. Minimalnie wyblakły i rozkleiły się trochę w najszerszym miejscu stopy, tam gdzie często się zgina. W kwietniu kupuję jeszcze czarne i brązowe. Za taką cenę lepszych nie dostanę  😍
Ale super te trampki! Całkiem ładne a cena aż dziwna
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 17:26
cavaletti, a wygodnie się w nich jeździ ? Ja jak jeździłam w zwykłych to w ogóle nie mogłam utrzymać nogi w strzemieniu 🤔 .
I o ile pamiętam, pare stron temu dodałam pytanie o trampki Jacksona, ale nie dostałam odp., więc ponowie pytam, ktoś ma ? :kwiatek:
Chodzę w nich na co dzień, wsiadłam chyba tylko na stępa  😉 Stopa ze strzemienia się nie wyślizgiwała, ale nie wiem jak to by było w wyższych chodach.
Jeśli chodzi o trampki Jacksona, to moja koleżanka jeździła w nich dosyć długo. Podpytam  🙂
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 17:33
cavaletti, dziękuję bardzo. Wg sorki, pomyliłam wątki, bo tutaj jest o butach na co dzien, a jest jeszcze wątek o końskich 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
07 marca 2011 18:42
Edytka, a nie mogłaś zamówić do kogoś z Polski i żeby ta osoba Ci wysłała? Czy to nieopłacalne, również drogo wyjdzie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2011 19:13
Gdybym miała wiecej czasu, to bym tak zrobiła. Ale buty potrzebowałam na tę środę 😉
Więc te z Zary będą 'przejściowe', obcas jest tak malutki, że bez problemu będą mogła w nich biegać po ulicy. A Baldowskiego kupię później- pewno jak przyjadę na Torwar 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 marca 2011 19:29
Mogłybyście podzielić się ze mną opiniami na temat butów Quazi? widziałam dziś kilka fajnych modeli w przyjemnych cenach (niestety mój rozmiar wyprzedany 🙁 ) i zastanawiam się czy warto zawracać sobie nimi głowę.
ankers - kiedyś, kiedy trampki były praktycznie moim jedynym obuwiem, converse'y (jak i inne - diverse i te tańsze) musiałam wymieniać co roku bo rozwalałam je na wylot 😉 teraz natomiast kiedy noszę różne buty, para converse'ów kupione 4 lata temu są dalej w stanie prawie idealnym (pomijając zszarzałą gumę).

co do jazdy w trampkach - kiedyś również namiętnie praktykowałam (nawet w zimie!), jedynie miałam w nich wkładkę ortopedyczną, dzięki czemu podeszwa była sztywniejsza i oparcie było lepsze
Pauli - mam jedną parę botków, na obcasie (nie jest wysoki - tak może z 9 cm) i są bardzo wygodne, raczej polecam jak na taką cenę  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 marca 2011 19:43
A jak z rozmiarówką, typowa czy zaniżona? Niestety potrzebuję dużego rozmiaru i mam ogromny problem ze znalezieniem czegoś sensownego 🙁
hm, hm... to chyba kupię sobie jakieś trzewiki za kostkę (strasznie mi się podobają, ale nie takie płaskie cielaki, tylko takie... usztywniane, profilowane. nie znam się). a trampki za dychę w chińskim sklepie. jedne takie mam już 1,5 roku 😎.
oti   Everybody lies...
07 marca 2011 19:54
dziewczyny, jak z wytrzymałością trampków (trampek?) Converse? gdzie najlepiej kupować w internecie?


Jak dla mnie, to Conversy są genialne! Wytrzymałe, bardzo ładne (gdyby nie ich cena, to bym ich miała mnóstwo) 🙂 Właśnie sobie uświadomiłam, że swoje pierwsze Conversy, które zresztą nadal mam i wyglądają b. dobrze, kupiłam będąc jeszcze w gimnazjum (teraz jestem na studiach) i nadal są w dobrym stanie!  😲 Także polecam! Gdzie kupować w necie, to nie wiem, bo ja butów online nie kupuję (co jak co, ale buty to trzeba przymierzyć). Kiedyś kupiłam sobie trampki w Venezii i jakością Conversom nie dorównują niestety.

Mogłybyście podzielić się ze mną opiniami na temat butów Quazi? widziałam dziś kilka fajnych modeli w przyjemnych cenach (niestety mój rozmiar wyprzedany 🙁 ) i zastanawiam się czy warto zawracać sobie nimi głowę.


Buty Quazi są bardzo ładne, ale jak dla mnie, to średnio wygodne. Kiedyś razem z mamą nabyłyśmy dwie pary i obie nie byłyśmy zbytnio z nich zadowolone (choć może akurat te modele były średnio wygodne). Ogólnie, jak za taką cenę (z reguły nie są zbyt drogie), to można sobie na nie pozwolić, nie są aż takie niewygodne, a są dość wytrzymałe. Co do rozmiaru, to z tego co pamiętam, to rozmiarówka na pewno nie jest zawyżona, jeśli już to typowa, albo nawet zaniżona (ja niestety kupiłam swoje ciut przy małe, co na pewno też wpływało na ich wygodę). 😉 Ale ja niestety mam taką wadę, iż często kupuję przy małe buty, ehhh.
Ostatnio wzbogaciłam wiosenną szafę o kolejne pary butów, do szczęścia potrzebuje jeszcze tylko jakieś ładne sandałki, ale to później 🙂
tenisówki z h&mu

i welurowe balerinki ze Stradiego które są przewygodne, w końcu para która mi nie zlatuje z nóg 💃
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 20:49
maracuja, mam takie same trampki 😀
Pauli, ja zawsze latam a Adidasach i wszystkie mam rozmiar 39 i1/3, a te buty z Quazi mam 39, czyli według mnie standardowo 😉
Jakbyś znalazła jakieś buty, które Cię interesują, a nie ma rozmiaru to mogę sprawdzić u siebie czy są
Dziewczyny, buty w Quazi mają różną rozmiarówkę. Trzeba mierzyć, nie sugerować się swoim rozmiarem, gdyż każdy model wypada inaczej. Czasami klientki, które mają standardowe 38 wychodzą w butach dwa rozmiary mniejszych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się