Końska rewia mody cz. V (2011)

kodusiowata po pierwsze zapomniałam podziękować 2 strony wcześniej za bardzo miłe słowa  :kwiatek:
a poza tym... ehh, no właśnie... ceny są kosmiczne a portfel się kurczy coraz bardziej... katalog obejrzałam raz i nie mam odwagi więcej, ale czuję, że na polopadzie się nie skończy i conajmniej 3 cottony wylądują na powiększającej się kupie u mnie w pokoju...  😡
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
07 marca 2011 19:32
ententa ja jak obejrzałam 1 raz katalog, to chciałam sporo rzeczy. Po paru razach chciałam połowę. A potem z każdym kolejnym podobały mi się mniej, obecnie nic nie podoba mi się na tyle, by to kupić 🙂 To chyba starość  😂
wątek zamknięty
to może ja też spróbuję  😂... chociaż nie... czuję, że u mnie to nie przejdzie...  🤔wirek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 19:38
ja na 100% beige i może navy. ale mam silne postanowienie obejrzeć go najpierw na żywo 🙂
wątek zamknięty
też mam takie postanowienie, ale ostatnio mam fazę na beże, a boję się, że później nie będzie, więc pewnie na silnym postanowieniu się skończy  🙄 a wiecie, że nie kupiłam nic od 3 tyg ? 😀
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 marca 2011 19:49
Ja na pewno wezmę beigę, tylko nie wiem czy vs cz sr  😵



+ ubrałby mi ktoś Rudą w Anky Maize  :kwiatek:
Myślę, że na tym zdjęciu się uda:
wątek zamknięty
daj 5 min 😉
wątek zamknięty
za mną chodzą oba beże, może jakiś fiolet i ten polopad... może jeszcze coś białego...?
nie!nie!nie!  :emot4:  🤬
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 marca 2011 19:55
arivle łezka !! 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 19:57
i tak nie mamy takiego 'pie***lca' jak niemki z zakupami 😉
u mnie na bank wyląduje też dera bicolor royal/navy ale chciałabym wyczekać do promocji w equishopie. no i kantar chcę kupić ale szczerze mówiąc nie wiem czy eskadron navy-white-royal czy esa niebieskiego  👀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 19:58
sei, kup ESa 🙂 Eskadrony mają słabą jakość i głupio się układają 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 20:00
u mnie problem jest czysto wizualny i finansowy. moje eksadrony trzymają się jak na razie (odpukać) super i podoba mi się jak leżą na paszczy rudego 😉
wątek zamknięty
a ja muszę się Wam pochwalić moją cudną derą od ivett z jej nowej, wiosennej kolekcji  🙂 wielbię ją całym sercem i moja modelka też 😉 genialnie pasuje nam do eskadronowego kantarka  😁

wątek zamknięty
arivle
wątek zamknięty
Ja już zamówiłam w mustangu owijki navy 😉 Jak kasy starczy kiedys tam to jeszcze bym zwykla polarowke navy chciala. Czy ja dobrze widze ze ona ma żółtą lamówkę? Dzizi cudna derka <3
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
07 marca 2011 20:09
u mnie problem jest czysto wizualny i finansowy. moje eksadrony trzymają się jak na razie (odpukać) super i podoba mi się jak leżą na paszczy rudego 😉


a masz fotki jak u Ciebie leży Eskadronowy kantar ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 marca 2011 20:11
arivle, oczywiście sr 😀

Bay, ale ten Maize wyszedł pomarańczowy 🙂

s., u mnie to niestety nie działało, im więcej oglądałam, tym więcej chciałam  😵
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 marca 2011 20:14
[b]Bay,[/b] dzięki wielkie!. :kwiatek: Może się skuszę na wyprzedażach  😁
Noen, na mojej kantary eskadrona też dobrze leżą. One potrzebują tylko parę dni żeby się ułożyć do głowy.
Livia, ty się nie liczysz akurat  😁 Ale chyba rzeczywiście wezmę sr
Juliadna, dzięki, w takim razie chyba sr.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2011 21:07
ententa nie ma za co  🙂
noen to wszystko prawda co dziewczyny mówią, dla porównania, kantar nówka sztuka i po jakimś czasie (2 tygodnie?):

wątek zamknięty
Odcień fuksji, tak pi razy drzwi  😉



wątek zamknięty
Presja oo ładny, oczojebny ? Czy nie aż tak ? .

A ja mam pytanie, w związku z tym, że mam problemy ze wstawianiem zdjęć to spytam się czy do siwego takiego szarego wręcz ale jeszcze nie myszatego będzie kiwi anka pasowała ? albo chilli eskadrona ? bo mam okazję...
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 marca 2011 21:18
SrokateSzczęście  zielenie na siwych nie bardzo , weź chilli  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 marca 2011 21:18
Presja, fuksja zawsze podobała mi się na ciemnych  😍
wątek zamknięty
juliadna dzięki, też tak myślalam że w kiwi może być za mdło. Ale nie wiem czy moje oczy są gotowe na chilli  😁 . Chociaż okazja okazja mnie wzywa  🤬
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
07 marca 2011 21:21
SrokateSzczęście bierz bierz, chilli to super kolor, zwłaszcza dla siwka  🏇
wątek zamknięty
SrokateSzczęście- Kolor jest właśnie taki jak wstawiłam, tutaj na tym drugim jest podkręcony już niestety i wygląda faktycznie jak żarówka.

sei- Mam kilka odcieni różowego, ale stwierdzam że w tym koniowatemu najlepiej  😁



nie mam lepszych zdjęć, bo nie miał mi kto bestii potrzymać  😀iabeł:
wątek zamknięty
piękna ta "bestia" 😉
wątek zamknięty
Mam takie pytanko. W którym sklepie jest największy wybór czapraków Schockemohle ?
wątek zamknięty
Mam takie pytanko: czy to są może owijki peacock? Ja niestety nie znam się za bardzo na ES'ach  😡
http://allegro.pl/awil-horse-euro-star-owijki-polarowe-wyprz-i1496427339.html
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2011 22:22
dla mnie to sa navy
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.