Kącik Ujeżdżenia

Florencja jest '96?  😲 chyba jakaś pomyłka się wkradła
coś się ciekaweg szykuje w Centurionie czy PR działa?
cała okolica oklejona kierunkowskazami 😁
Przed Kyrą je chyba zawieszono 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
17 lutego 2011 13:10
coś się ciekaweg szykuje w Centurionie czy PR działa?
cała okolica oklejona kierunkowskazami 😁


eeeee tam, wisza od Kyry, nie zdejmowaliśmy bo co chwila ktos przyjezdza i przynajmniej o droge nie pyta😉
szybkie pytanie: czy cylinder ujeżdzeniowy różni się czymś od wykłego dla ludzi nie końskich? Chodzi mi o usztywnienia i jak on wygląda 'od srodka' ??
Zorilla, od środka wygląda identycznie. Ba, cylindry ujeżdżeniowe produkuje Polkap Skoczów, który od wielu lat zajmuje się produkcją kapeluszy 🙂 (nie wiem czy jeszcze istnieje )
dzieki, obawialam sie ze moze jest jakos utwardzany czy cos, a wlasnie kupilam cylinder 'ludzki' milionkrotnie tańszy niż koński, wprawdzie ciut za wysoki ale to sie obetnie :P
Zorilla, jeśli porównujesz z cylindrami znanych, zagranicznych firm - twój na pewno był tańszy. Ja używam klasycznego Polkap Skoczów, który również nie kosztował majątku a prezentuje się równie elegancko 🙂
to raz, a dwa ze najtańszy jaki widzialam - amigowski kosztuje prawie dwie stówy, ja swoj zczaiłam za 85 z kurierem, a jezdzac 4 zawody w roku napewno puki co wystarczy  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 lutego 2011 19:57
Czy ktoś uczestniczył kiedyś w treningach/konsultacjach z Panem Pruchniewiczem? Jak opinie? Może być na pw, będę wdzięczna :kwiatek:

I kolejne pytanie: czy ktoś z Was organizował sobie wyjazdy na konsultacje za granicę? (Mam na myśli głównie Niemcy) Jeśli tak, to czym się kierowaliście? Do kogo? Jakie są +/- koszta takiej przyjemności?
Czy ktoś się wybiera do Zbrosławic?
Widziałyście propozycje HPWiM w Aro? Strasznie dużo kasy chcą, 200 zł startowe i 200 zł za boksy... 🙄
Ktoś się wybiera do Lublina na zawody 12-13 ?🙂
Angie, raczej nie uratują hali do tego czasu 😉
O.O
A coś się tam dzieje ?
Te zawody są jak się domyślam w Fideliusie u Profesora? Tam jest aktualnie hala zalana. Z resztą jak co roku i pewnie jak co roku zawody będą przekładane. Ludzie się chyba nigdy nie nauczą...
W dalszym ciągu pytam o zawody TOWARZYSKIE na terenie woj. mazowieckiego?
ktosia, odpowiedziałam ci... W Aromerze odbyły się zawody towarzyskie już trzy raz od twojego ostatniego pytania...
Jasnowata a to ciekawe! Dzwoniłam wczoraj i twierdzili, że zawody na 100% się odbędą... Kłamią w żywe oczy?  🤔


EDIT:
Już wszystko wiadomo. Zawody są, propozycje są. Wszystko w porządku.
Malina, chyba niedawno nawet w wątku lubelskim ktoś pisał, że hala aktualnie pływa. A teraz jeszcze jak śnieg całkiem się roztopi, to już w ogóle. Dlatego nie wierzę, że zawody się odbędą. Chyba że uratuja podłoże, ale nie będzie ono zbyt sprzyjające. Lecz może zostanę miło zaskoczona. Sama się nie wybieram, bo nie będę mogła wtedy wsiadać na konia, więc tak sobie tylko gadam 😉 Życzę wszystkim, którzy zamierzają startować, aby sytuacja z ubiegłych lat się nie powtórzyła 😉
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
02 marca 2011 20:55
O widzę, że i tu temat kwitnie  😉 Jak już pisałam w wątku lubelskim - hala chyba nie ma możliwości "pływania", ponieważ ciągle mamy mrozy, więc byłoby to fizycznie niemożliwe. Jednak jako że zawody mają się odbyć za tydzień, to pewnie na dniach zadzwonię do profesora i wypytam jak tam sytuacja. Chociaż widzę, że xxmalinaxx jest pewna tego co pisze  🙂 Powiedz mi proszę skąd wzięłaś propozycje  👀?
Propozycje są na www.fidelius.com.pl Heh, jak zwykle te same konkursy.  🙄 Heh, ale ja lubię naszą lubelszczyznę...
Rudzia   Dwie Złośnice:)
07 marca 2011 20:14
Mam big prosbe  :kwiatek:

Czy macie może dostęp albo w swoich zbiorach jakies zdjęcie Wiktora Ugriumowa - Dwukrotnego medalisty olimpijskiego z Moskwy ???

Będę bardzo bardzo wdzięczna za chociaż jedno jego zdjęcie.  🏇
http://visualrian.ru/images/item/779087
http://www.noc.by/bsog/htdocs/77
Skopiowałam nazwisko cyrlicy z wiki, wrzuciłam do google pics - moja mama potwierdza że jest tam napisane o Wiktorze i olimpijskości:P
Mam big prosbe  :kwiatek:

Czy macie może dostęp albo w swoich zbiorach jakies zdjęcie Wiktora Ugriumowa - Dwukrotnego medalisty olimpijskiego z Moskwy ???

Będę bardzo bardzo wdzięczna za chociaż jedno jego zdjęcie.  🏇


wlasnie tak wklej УГРЮМОВ Виктор znajdziesz kilka roznych stron z jego zdjęciami.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 marca 2011 20:59
disco a Ty wybierasz się do Zbrosów?

Ode mnie jedzie ekipa ze stajni, ale ja ani niezbyt lubię tam jeździć, ani nie mam czasu, ani pieniędzy, ani w Ogólnopolskich nie czuję się jeszcze na siłach, żeby startować, a znów Regionalne ze śląska do szczęścia mi nie potrzebne.
Rudzia   Dwie Złośnice:)
07 marca 2011 21:12
Dziekuje slicznie 😀  :kwiatek:
Strucelka, nie jednak nie jadę 🙂 a czemu nie lubisz tam startować? Pamiętam, że w propozycjach było podane, że rozprężalnia ma jakieś mikroskopijne wymiary, prawda to?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 marca 2011 18:44
disco a no prawda, prawda. Mikro-mikro, powiedziałabym.

Czy ja wiem, nic nadzwyczajnego, po prostu jakoś nie lubię 😉
No i najważniejsze - jak byłam na Mistrzostwach Śląska to fajnych nagród nie mieli 😁

Ja zobaczę jak będziemy z Belfastem na siłach w Nce, może w czerwcu w Swoszowicach Ogólnopolskie pojedziemy. W międzyczasie mamy jeszcze w kwietniu regionalki, to będziemy szaleć. Zwłaszcza, że prognozy dobre. Po niedzielnym przejeździe jestem bardzo zadowolona, super mi się jechało i z zawodów na zawody jest coraz lepiej 🙂
Strucelka będziesz się wybierać w połowie kwietnia na te ZR do Bolęcina? Słyszałam, że jak tam popada to masakra jest i właśnie myślę nad innym rozwiązaniem, bo w kwietniu pogoda raczej jest nie pewna 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się