galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Cordkowa, piękne, witamy w szmatoholikach  🤣  a to wciąga  🤣
noen tak vsd, zapomniałam napisać  🤣
fantazja oj tak, mam jeszcze do obfocenia 3 szmatki  😎
dzięki dziewczyny  😉
noen   A story of a fighter of our human race
08 marca 2011 15:39
Cordkowa, ślicznie pod Twoim siodłem wygląda !! 🙂
noen to dobrze, bo jak przyszedł to miałam obawy że będzie strasznie wystawał...
noen   A story of a fighter of our human race
08 marca 2011 15:47
Cordkowa, no właśnie poznałam, ze vsd, i mnie zdziwiło, ze tak pięknie pod skokówką leży ! 😀
cordkowa Bardzo ładnie  :kwiatek:

"Anky Bright Red. Nadaje sie do galerii ?"

Bright Red - trafiona nazwa  😎
Cordkowa, piękne, witamy w szmatoholikach  🤣  a to wciąga  🤣


Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Weszłam w ten wątek żeby wrzucić jedno zdjęcie, i od tego czasu pilnie śledzę codziennie  🤔wirek:
Mało tego, właśnie czekam na przesyłkę z nowym czaprakiem  😜 jedna szmatka, a tyle radości 😉
klaus, ja mam nawet jeden komplet jeszcze nie rozdziewiczony, czeka na pogodę i brak śniegu
+
Nici 2010 

derka


kantar+uwiąz
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 marca 2011 15:10
ciska, super! szczególnie dera. i nie wygląda jak sukienka 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 marca 2011 15:12
Jaka laleczka na pierwszym i zalotne spojrzenie. 😉
dzięki  , mi sie bardzo podoba  😉
noen   A story of a fighter of our human race
09 marca 2011 15:30
ciska, pieknie !! 💘
🚫 🚫 Nieróbmy tu dziewczyny śmietnika, już kiedyś była o tym mowa że staramy się tu nie pisać czy jest ładnie/brzydko itp. Takie dyskusje to w KRM. Tutaj wrzucamy zdjecia, obrabiamy, poprawiamy itp
+
nada się?
może ktoś poprawi foto, ciężko wychwycić kolor w słońcu

eskadron sky

http://img823.imageshack.us/i/dsc09244m.jpg/
Livia   ...z innego świata
10 marca 2011 18:16
Po wykadrowaniu to pierwsze może być, ale nie obrażę się na lepsze 😉 Kolor widać dobrze, a takie jasno-jaskrawe barwy naprawdę niełatwo jest sfocić.
Mam nadzieję, że to się nada 🙂 Anky Wasabi :



edit: jeszcze dzis mi się udało zrobić takie, pozostawiam do wyboru  :kwiatek:

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 marca 2011 18:16
Livia ja uważam że stać Cię na lepsze  😉 😉
Wg mnie jest dobre no i co najważniejsze wasabi wygląda jak wasabi  😉
Livia   ...z innego świata
10 marca 2011 20:47
juliadna, w sumie fakt, że nie mam się co spieszyć, ale tu akurat udało mi się oddać kolor 🙂

Azbuka, dziękuję 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 marca 2011 20:50
Podobno mamy tworzyć coraz ładniejszą galerie ? Więc uważam że Livia ma możliwość bezproblemowo zrobić lepsze zdjęcie  😉
Nie że jestem nie miła , tylko fajnie jest oglądać "czystą" i przejrzystą galerie  😀

Ale za to drągi są dopasowane do koloru osprzętu  😁  to wiecie poże być +10 lansu  🏇

sorki za  🚫


edir; To zrób podejście nr 2 🙂 ,ja sama mam mnuuusto zdjęć które fajnie oddają kolor ale nie są przejrzyste . Więc do bólu robię  zdjęcia aby było na prawdę fajne 🙂
Co innego gdybyśmy były tutaj dopiero świeżymi na tym forum , ale że już jesteśmy stałymi bywalcami ,to powinnyśmy godnie reprezentować galerię 🙂
Livia   ...z innego świata
10 marca 2011 21:03
juliadna, najwyżej potem się podmieni na lepsze 🙂 Zobaczymy, co uzna quanta - ale rozumiem troskę o jakość galerii i w sumie staram się wstawiać jakieś lepsze fotki :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 marca 2011 21:05
ale rozumiem troskę o jakość galerii i w sumie staram się wstawiać jakieś lepsze fotki :kwiatek:


No to możesz powtórzyć sesję zdjęciową i już 🙂 od razu będziemy mieć fajne zdjęcie  😁
Zdecydowanie trzecie, po wykadrowaniu wyszło tajemniczo 🙂 Szkoda tylko, że nie ma większego, chętnie bym kadrowała z dużej fotki...
Może któreś się nada 😉
eskadron chocochip-pink


silverstar niby na 1 wszystko widac ale mnie osobiście ta dziwnie ułożona derka troszkę przeszkadza (może tylko mi) więc ja bym proponowała nr 3  😀 . Widać kolory i do tego ładne tło 😉
Trzecie jest piękne  😍 Trzeba by trochę wykadrować i cudnie będzie.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 marca 2011 09:16
silverstar trzecie super 🙂 tylko jak by się lepiej przy kadrowało 🙂  💘
efeemeryda   no fate but what we make.
11 marca 2011 10:19
Po poprawieniu kolorów w miarę akceptowalne, tylko dlaczego ten kantar taki na nosie ubłocony?  🤬
mam nadzieje, że tym razem się nada  😉
Kasta w kantarze Nici Pink/Smurf
cieciorka   kocioł bałkański
11 marca 2011 12:46
ale na trzecim kiepsko kolory widać, drugie chyba najlepsze
silverstar
To trzecie jest bardzo ładne, moze dałoby radę troszkę wykadrować i kolory poprawić ?

efeemeryda
Strasznie mdłe te kolorki wyszły i koniecznie wyreguluj kantar, bo okropnie "wisi" 😉
a moje nikt nie poprawi? 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się