Końska rewia mody cz. V (2011)

noen   A story of a fighter of our human race
08 marca 2011 15:46
Maddie, raczej nie, o ile pamiętam Zairka się czaiła, albo ktoś inny, ale nie znaleziony został 😉 Tylko ebay / ogłoszenia 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2011 15:49
Nienawidzę tego  😁 Wszystko zaczyna mi się podobać jak już jest niedostępne. Jak z aktualnej kolekcji raczej nic mi się nie spodobało aż tak, ażby to mieć, to zapewne jak zobaczę foty szmat na koniach, to nagle mi się odwidzi i obudzę się z ręką w nocniku, jak już nie będzie szans na dostanie tego  😁

Chciałabym jakiś fajny komplet czaprak/pad + owijki dla karego. Leci do mnie dera Lidlowska + owijki, może petrol będzie kolorystycznie do tego pasował?
A może Anka Kiwi?
wątek zamknięty
Maddie, Anka kiwi komplet jest na allegro
ja też tak mam że podobają mi się takie kolekcje, które nie są już do dostania, albo są za chore pieniądze
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2011 16:19
Właśnie się tak zastanawiam, czy w Ance kiwi byłoby nam do pyska  🙄

Jednak aktualnie moim marzeniem jest chilli.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 marca 2011 16:24
wie ktoś za ile poszła anky red ?
wątek zamknięty
Ja mam pytanie, myślę że tu będzie odpowiednie. Kantary eskadrona są rozmiarowo standardowe ? Taki np cob na jaką główkę pasuje ? Bo mój normalnie w cobie tak akurat a w pony też spoko chociaż trochę się wpija karabińczyk.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 marca 2011 16:38
SrokateSzczęście eskadron ma standardową rozmiarówkę  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Tak, to jest nowa kolekcja.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 marca 2011 17:26
Maddie, karemu w Kiwi jest bardzo fajnie - sama mam ten kolor, podoba mi się bardzo 🙂
wątek zamknięty
:kwiatek: :kwiatek: caro dzieci Ci dobra kobieto- zdałam egzamin koń miał rewelacyjny weekendowy dubel treningowy więc obojgu należy się prezent 🙂


Dla szmatoholika zawsze się znajdzie jakaś okazja do kupienia nowej szmatki  😁
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2011 18:15
Czy jest jakaś znaczna różnica między Eskadron cotton chilli a exlclusive fire-red/navy?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 marca 2011 18:17
Maddie, fire red jest naprawdę oczoje... oczokonkretny  😂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
08 marca 2011 18:20
milusia, super wygląda 🙂

bjooork, caro, Edytka, dajcie znać, jakbyście decydowały się ściągać coś z szokmola  :kwiatek:
wątek zamknięty
nie sądziłam że jakiś komplet mnie jeszcze tak zachwyci  😂
brillant anthrazit z owijkami burgundy od forumowej kcj90  :kwiatek:
w realu jaśniejszy  😍
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2011 18:24
Livia o nie  😂 Nie, nie, nie, bardzo oczokonkretny czerwony na karego odpada. Głupi chilli, dlaczego jest tak chodliwym i fajnym kolorem?  😁

EDIT
Precelek aaaaaaa  😜 Świetny!
wątek zamknięty
Maddie,  😜 w realu ten odcień szarości jest lekko jaśniejszy, delikatnie wymieszany z beżem. i lamówka jest ciut bardziej bordowa, dla mnie jest idealny  😍
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 marca 2011 18:32
Precelek pilnuj go teraz lepiej na prawdę bardzo dobrze, bo noce są dłuuugie i tak pewnej dłuuuugiej nocy twoje cudo może 'dostać nóżek' z moją pomocą  😁
wątek zamknięty
Precelek CUDO  😍  😍 zdjęcia na koniu jak najszybciej
wątek zamknięty
Precelek a to nie jest brillant silver a nie anthracit?? anthracit to taki bardzo ciemno szary chyba.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 marca 2011 18:36
Precelek, zwał jak zwał, ale szmatka cudo 🙂

Maddie, no niestety, Chilli jest taki fajny, stonowany 🙂 Poluj, może się pojawi 🙂
wątek zamknięty
Maddie, mam dobrze zabezpieczoną szafę  😎
Fantazja, na razie koń na chorobowym niestety  🙁
Akkzi możliwe, zasugerowałam się lamówką, bo mam identycznego cottona burgundy  🙂
Livia 😍

edit
Juliadna anky red poszła za 153zł


szkoda mi tylko że to VSD, a ja mam siodło DL, no ale przezyje  😁
wątek zamknięty
Precelek ale o ile się nie mylę to ten brillant jest w standartach
wątek zamknięty
Precelek, uuuu a co Wam? bo chyba nie w temacie jestem
wątek zamknięty
Izunia, kupiłam go jako kolekcyjnego z kolekcji burgundy, owijki są na pewno burgundy 🙂 aczkolwiek jest tak piękny że bez różnicy  mi 🙂 jesli jest w standardach to tym lepiej, przy jakiejś luźniejszej gotówce wymienię go sobie na DL  💃

Fantazja przyplątało się choróbsko z tą wiosną, i straszliwie mi się koń pochorował, 5 dni stał na baardzo mocnym antybiotyku, no i teraz jest tak osłabiony i ma po zastrzykach obolałą szyję że nie mam sumienia wsiadać na niego nawet na stępa (i zawody poszły...kolejne 🙁 ) no ale i tak nie narzekam, tyle lat nic się nie działo, więc ma prawo..
wątek zamknięty
[img]http://i116.photobucket.com/albums/o31/karola111/IMG_0654.jpg?t=1299611814[/img]

hooksowe zakupy, czaprak w rzeczywistości jest ciemniejszy  😉
wątek zamknięty
Precelek bardzo ładny komplet  🙂

A ja mam już moją łezkę lavender  😍
wątek zamknięty
Precelek, o kurcze, a wiadomo co to było? życzę zdrowia
wątek zamknięty
Fantazja, zielono-zolty glut do pasa, kaszel, aż go zatykało, a wszystko rozwinęlo się w ciągu 48 godzin więc natychmiast musiał dostać końską kurację  🙁 u nas w stajni to już któryś koń który na to zachorował więc musi być jakaś mini epidemia w powietrzu  🙁 ważne że już jest w miarę dobrze, chociaż zdechły jest strasznie  😵
może jak dorwę Croopie w piątek cykniemy jakieś zdjęcia  💃
wątek zamknięty
Precelek, ale zdrowieje, mam nadzieję że szybko wyjdziecie z tego i bez komplikacji

a ja umieram, rarytaski na które poluję są od 1 Euro na ebay'u  😵
akurat teraz kiedy nie mam kasy bo siodło kupuję  👿
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.