Mam talent

pierwszy raz jestem zadowolona z wyniku telewizyjnego szoła😀 Mellkart Ball jak najbardziej zaslugiwali na wygrana, wreszcie ktos ich docenil😀
AudioFeels zrobili zajebisty postep, genialny wystep mieli
a Klaudia ma potencjal, w sumie dobrze, ze zajela to drugie miejsce, zawsze to jakas szansa, ze rodzice ja wysla do dobrej szkoly, bo ona z jakiejs pipidowy jest chyba
i bedzie druga edycja, normalnie sie wciagnelam😀
Eeetam, mieli wygrać Audiofeels!
Paulina wyglądała, śpiewała i gadała jak facet. Moja mama, przemykając przez pokój spytała: "To facet śpiewa?".
właśnie czy ten koleś od lalki dał jakiś swój prywatny popis? :]
Buuu..liczyłam zę Audio Feels bedą drudzy...Co jak co ale na wystep chłopaków bym z przyjemnoscią poszła 🙂
AF byli świetni! Genialni! Rewelacja. Robią ponadczasowe show. Są rewelacyjni. I jacy przystojni! Głowa mała...
Con w pełni sie zgadzam !
A mnie cieszy ze nie wygrała ta cała Klaudia 😀 sztucznie wykreowana przez mamusię smutna dziewczynka wysilająca się żeby zaśpiewac niższym głosem (nieczysto!) przejmujące piosenki.... totalna porażka, że w ogóle była w tym finale jak dla mnie.

Faworytami byli Audiofeels dla mnie bo robią coś nowego, coś fajnego i pozytywnego.

Akrobaci jak to akrobaci praca praca praca no i jest efekt... ale nie wiem czy na aż 100tyś. eu....
a mnie rozczarowal finiał, na pewno bym nie powiewdziala ze oni wlasnie wyrgaja....
Chess napisał: Ja stawiałam albo na Audiofeels albo na nich właśnie więc cieszę się że wygrali 🙂

J identycznie stawiałam i tak samo się ciesze 🙂
Melkart Ball naprawdę są świetni i w ogóle, ale jakoś żaden finałowy występ nie zachwycił mnie na tyle, żebym przyznała te 100 tys.
Jakoś taki niedosyt mi pozostał
zgadzam sie w 200% z tym, co powiedziała connemara

haaaaa, a w weekend za 2 tygodnie Audiofeels będą śpiewać u nas, w Poznaniu
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 listopada 2008 17:22
A ja się cieszę, że Melkart Ball wygrali. Byli nietuzinkowi, inni niż wszyscy. Akrobaci, ale specyficzni.

Klaudia - juz pisałam na Volcie, że mnie jej głos nie zachwyca. No, może nie głos a technika wykonania. Jest tyle piosenek, a ona (czyt: jej matka) wybiera wlasnie takie - bardzo trudne, z którymi moim zdaniem sobie nie poradziła. Jak wczora (te sztuczne modulacje ... :/).

AudioFeels - świetni. Wyjątkowi i utalentowani. Myślę, że jeśli nie na 1 , to na 2 miejsce zasłużyli na pewno. No, ale 3 też moze byc.

Paulina Lenda wygladała bardzo ładnie, głos ma niesamowity. Jeśli wyda płyte, z pewnoscią ją kupię.

Ziemowit grał bardzo ładnie, to trudna sztuka dla dziecka, bo ma krótkie paluszki (wiem coś o tym, bo wiele lat też grałam). Ciekawy występ, widac, że go to cieszy.

Magda - niczego nowego nie pokazała. Wygimnastykowana jest, myślę, że ma szansę na karierę sportową.

Mateusz - brakło mi jego pianina! śpiewał super.

Ewa - podobała mi się bardziej, niz jujorom. Nie znam sie na śpiewie operowym, ale podobało mi się.

Ssnake - sprawił mi największy zawód. Pokazał zupełnie coś innego, niż robił dotychczas. Coś, co nie podobało się jury i widzom na tyle, że osoby "tańczące" na szarfie albo nie przeszły castingu, albo nie weszły do finału. Sztuka trudna, ale Ssnake podobał mi się jednak z hula-hop.
opolanka napisał: Ziemowit grał bardzo ładnie, to trudna sztuka dla dziecka, bo ma krótkie paluszki (wiem coś o tym, bo wiele lat też grałam). Ciekawy występ, widac, że go to cieszy.
Nic dodać, nic ująć.

opolanka napisał: Magda - niczego nowego nie pokazała. Wygimnastykowana jest, myślę, że ma szansę na karierę sportową.
Mało powiedziane: wygomnastykowana 😉 Jednak zgodzę się z tym, co mówili jurorzy: ona osiągnęła już wszystko w tym co robi, nie da się wywlec na drugą stronę ludzkiego ciała. Nie mogła zaskoczyć, po prostu nie mogła.

opolanka napisał: Ewa - podobała mi się bardziej, niz jujorom. Nie znam sie na śpiewie operowym, ale podobało mi się.
Zgadzam się w stu procentach! Naprawdę mnie zachwyciła.

opolanka napisał: Ssnake - sprawił mi największy zawód. Pokazał zupełnie coś innego, niż robił dotychczas. Coś, co nie podobało się jury i widzom na tyle, że osoby "tańczące" na szarfie albo nie przeszły castingu, albo nie weszły do finału. Sztuka trudna, ale Ssnake podobał mi się jednak z hula-hop.
I tu się wogóle nie zgodzę: dla mnie hula hopy były świetne, ale szarfy... Wprost brak mi słów! To było genialne, rewelacyjne. Zatkało mnie, przysięgam, mimo że nigdy nie byłam specjalną fanką Ssnake. Nie wiem dlaczego, bo robi wszystko świetnie, ale jakoś mi nie przypadł do gustu. Jednak ten ostatni występ... Jak dla mnie bomba.
Generalnie to uważam, że Klaudii absolutnie nie należało się 2. msc. Pierwsi powinni być MB, drudzy AF, trzeci Ziemek/ Ssnake/ E. Lewandowska.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 listopada 2008 20:23
Connemara - mnie właśnie Ssnake zachwycił tymi obręczami, jego występ półfinałowy oglądałam z zapartym tchem. To było coś, czego nigdy nie widziałam. "Taniec" na szarfach nie zrobił na mnie takiego wrażenia, bo już kilka osob podczas całego programu robiło to samo. Nie umniejszam jednak jego zdolności oraz trudności tego zadania. Trzeba mieć wielką odwagę. Podobało mi się, ale spodziewałam się czegoś innego.
Mi się wydaje, że Melkart Ball miało za mało czasu na przygotowanie się do finału - zaledwie tydzień i dlatego pokazali układ z castingu. Jednak uważam też, że na castingu pokazali poziom godny finału. Gdy ich pierwszy raz zobaczyłam odjęło mi mowę na jakieś 30 minut. Zamurowali mnie i uważam, że zasłużyli na wygraną.
opolanka - spoko, spoko, rozumiem.
xgosiekx napisał: Mi się wydaje, że Melkart Ball miało za mało czasu na przygotowanie się do finału - zaledwie tydzień i dlatego pokazali układ z castingu.
No halo, oni występują od wielu, wielu lat przed światową publicznością i na pewno mieli w zanadrzu inne występy. To jest dla mnie żaden argument.

Connemara napisał: Jednak zgodzę się z tym, co mówili jurorzy: ona osiągnęła już wszystko w tym co robi, nie da się wywlec na drugą stronę ludzkiego ciała. Nie mogła zaskoczyć, po prostu nie mogła.
Akurat trochę się tym interesuję i gwarantuję Ci, że mogła pokazać wiele innych ciekawych rzeczy na tym poziomie, na którym jest obecnie. I przed nią do osiągnięcia jeszcze bardzo dużo.

W ramach ciekawostki:

Tam jest 305 stopni
Moona-nie widac zdjecia😉

a ja sie ciesze, ze Melkart Ball wygrali😀
zdjęcie Moony:

o już się pojawilo.... przynajmniej u mnie...
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
01 grudnia 2008 17:59


opolanka napisał:
Magda - niczego nowego nie pokazała. Wygimnastykowana jest, myślę, że ma szansę na karierę sportową.

Mało powiedziane: wygomnastykowana 😉 Jednak zgodzę się z tym, co mówili jurorzy: ona osiągnęła już wszystko w tym co robi, nie da się wywlec na drugą stronę ludzkiego ciała. Nie mogła zaskoczyć, po prostu nie mogła.



opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 grudnia 2008 19:41
o kutwa
O-Matko!
Zajebistyyyyy!
Szczęka opadła mi do ziemi i dalej tam leży Jej, aż mnie wszystko boli jak na to patrzę
Temu kto wybierał repertuar Klaudii powyrywałabym nogi z tyłka.
Matko boska, czy to dziecko się w ogóle KIEDYKOLWIEK uśmiecha? Ona naprawdę taka jest, czy tak ją wykreowali? Jeśli to drugie, to najszczersze kondolencje do dzieciaka.
Kuba mimo, że jest jaki jest, czasem powie coś mądrego i akurat w przypadku jego komentarza w finale nt. Klaudii zgadzam się.

Jak dla mnie każdy z finalistów miał swój talent i w jakimś stopniu zasługiwał na wygraną. właśnie dlatego ten program wydał mi się taki mało sprawiedliwy - Bo jak się ma śpiew choćby Klaudii do akrobatyki MB? W jakich kategoriach oceniać równolegle oba talenty? - Że niby oni są fajni, a ona be?
I tu jest tez pewnie kwestia tego, co się komu podoba - Mnie powalili na łopatki AudioFeels, i jak dla mnie to oni powinni wygrać, nie podobała mi się Klaudia, MB też jakoś bez fejerwerków, z całym szacunkiem dla ich umiejętności.

I jeśli AF wydadzą płytę, na bank ją kupię.
Co do reszty wokalistów z programu - raczej nie.
Moona napisał: Connemara napisał: Jednak zgodzę się z tym, co mówili jurorzy: ona osiągnęła już wszystko w tym co robi, nie da się wywlec na drugą stronę ludzkiego ciała. Nie mogła zaskoczyć, po prostu nie mogła.
Akurat trochę się tym interesuję i gwarantuję Ci, że mogła pokazać wiele innych ciekawych rzeczy na tym poziomie, na którym jest obecnie. I przed nią do osiągnięcia jeszcze bardzo dużo.

Chyba się nie zrozumiałyśmy 😉 Bardzo mnie cieszy, że masz tak piękne zainteresowania, jednak tu chodzi o szoł, o to, by masowa publika się bawiła, lub podziwiała. Na pewno w gimnastyce jest wieele ciekawych figur, jednak możliwe, że nie wszystkie dotarłyby do laików. To, co robili MB imponowało do tego stopnia, że nie oddychałam oglądając ich. Ssnake robił dobre szoł, przy okazji pokazując swoje niebywałe umiejętności. A ta mała była za mała, by porwać publikę i miałam wrażenie, że cały czas robi to samo, stąd poczucie monotoni 😉 Dla mnie osoba, która "Ma talent" powinna też umieć robić na scenie szoł (patrz --> AF).
Mam nadzieję, że Madzia wiele osiągnie, życzę jej tego.
Co do zdjęcia - niestety mi się nie wyświetla.
Co do filmu - aaaaaaaaaaa moje gnaty!!! Ale szczerze powiedziawszy, zaczynają mnie męczyć te wygibasy...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 grudnia 2008 23:26
Wiecie... oglądałam finał i szczerze mówiąc nie zobaczyłam nic godnego uwagi, a tym bardziej godnego takich pieniędzy...
Uważam, że artyści zaprezentowali się poniżej własnego poziomu.
Poza tym jestem rozczarowana, że nie wygrali Audiofeels 🙁
Tym razem moja cierpliwość została wyczerpana, podczas występu Klaudii... nie mam pojęcia kto odpowiada za dobór jej repertuaru, ale zrobiłabym temu komuś krzywdę. Za pierwszym razem to mogło robić wrażenie, albo szokować, za drugim może kogoś poruszyło, ale przy trzecim wykonaniu... Jak dla mnie tragedia (na stronie technicznej się nie znam). Wszystko to wybitnie sztuczne, naciągane do granic możliwości, po prostu żenada.
No to będę chyba jedyną, której występ Klaudii się podobał. Wszystkie jej występy mi się podobały i nie przeszkadza mi dobór repertuaru. Podobali mi właściwie wszyscy oprócz p. Lewandowskiej, małej-gumy, małego na fortepianie i Ssnake`a który był nudny i bałam się, że zleci z tych taśm. Reszta mnie zachwyciła i nie umiałabym wybrać, ponieważ dla mnie te różne dziedziny są nieporównywalne.


widzieliscie goscia?
matko, ta majtająca reka wyglada okropnie!
ale ma facet talent, trzeba mu to przyznac 😁
uwielbiam tego goscia  😁
a ja byłam za Audiofeels  😜 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się