Końska rewia mody cz. V (2011)

Equi, właśnie wiem. On mi czasem gniadosza przypominał.  😁
wątek zamknięty
Coś czuje, że niedługo szmatoholizm stanie się tematem rozpraw naukowych  😁
wątek zamknięty
Doskonały temat na pracę dyplomową  🤣
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2011 11:58
AAAAAAAAAA 💃 💃 jestem najszcześliwsza pod Słońcem!!!!! 🏇 🏇
Moje najwieksze szmatoholicze marzenie właśnie sie spełniło 😜


Ale mi się z was śmiać chce!
Etosha pisze dokładnie to samo co wy wypisujecie, tylko ma inną retorykę.
Jaka jest różnica pomiędzy "tata i brat mi dał kasę" a "och muszę sprzedać jedne szmatki, żeby mieć na drugie" bo muszę mieć mową szmatę.
I jaka jest różnica pomiędzy "o jak ja się cieszę, że mam nową szmatę i mój koń będzie  w niej wyglądał bosko" a "spełnią się moje marzenia jak tą szmatę będe mieć"... żadna- tylko doboru słów, nie każdy jest biegły językowo🙂

A najzabawniejsze jest to, że "poobrażały sie i poignorowały" laski, które same są:
a) wiekiem bliżej wieku etoshy niż dalej
b) na podobnym poziomie choroby psychicznej zwanej szmatoholizmem


Kotbury Dla mnie nie masz racji, ten wątek ma taki Charakterok! Nikt z nas nie jest zdrowy i każdy cieszy sie ze swoich zbiorow, czesto cieszymy sie i zazdrościmi wspólnie...ale mnie razi i wkurza tata kupił mi to, brat dał kase na to..ale mam zajeb...., zreszta ma prawo mnie to denerwowac i mam prawo dac ignora 😉

wątek zamknięty
Zairka gratuluje  😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
10 marca 2011 12:07
Kiedy chrzest?  😀
wątek zamknięty
kotbury- Wybacz nie przypominam sobie żebym w ten sposób cokolwiek tu pisała  😉 A punkt a to już w ogóle nie wiem na jakiej podstawie oparłaś, chyba tylko na własnym wysublimowanych przypuszczeniach które ni jak mają się do rzeczywistości. No cóż, nie którzy tylko skaczą sobie po wątkach szukajać takich sytuacji, żeby wsadzić swoje nic nie warte dwa grosze  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2011 12:12
asds dopiero kasa przelana, spokojnie 😁

equi dziekuje :kwiatek: no to w tym miesiacu zaszalałam
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
10 marca 2011 12:22
dopiero kasa przelana, spokojnie 😁



Eeee...a ja już myślałam zę mogę do sklepu po wódkę chrzestna skoczyć  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 marca 2011 12:24
zairka, gratuluję tego kompletu! jest naprawdę przepiękny 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 marca 2011 12:28
AAAAAAAAAA 💃 💃 jestem najszcześliwsza pod Słońcem!!!!! 🏇 🏇
Moje najwieksze szmatoholicze marzenie właśnie sie spełniło 😜


to jest taki zart w kontekscie etoshy czy serio piszesz?


kotbury zgadzam sie z Toba 😉
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
10 marca 2011 12:36
ja myśle że serio :P
wątek zamknięty
zairka -  😍 😍 obłęd!! koniecznie na Grocie pokazuj nam tu szybko!  😍 😍
wątek zamknięty
ja myśle że serio :P

Ja też myślę, że serio i wcale się nie dziwię i wręcz cieszę się razem z Zairką  😀
Sama będę skakać z radości jak spełni się moje marzenie szmatoholiczne, jeszcze tylko jednej szmatyz owijkami do szczęścia mi brakuje. A potem szlaban sama sobie założę na zakupy końskich, mało potrzebnych  😁 rzeczy.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
10 marca 2011 13:37
Kazdy z nas ma jakies szmatoholiczne marzenie....Ja np. marzę o kilku jeszcze szmatkach i kto wie moze kiedyś mi w końcu w łapki wpadną 🙂


Cuda sie zdarzają 🙂 

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 marca 2011 13:51
zairka - Gratuluję zdobyczy 😉! Ciekawa jestem jak na Was będzie leżał.

kotbury - zgadzam się z Tobą 😉.. może dla tego że znam etoshe osobiście, ale i tak Twoja wypowiedź ma sens i się sprawdza.

Jak myślicie na ciemnogniadej brillant lightblue - byłoby fajnie?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 marca 2011 13:55
equi.dream nie wiem czy oberżyna jest podobna do Anky Hortensja, ale masz tutaj moją ez kobyłę (podobną maścią do Twojego) w hortensji  😉
Jak dla mnie, bardzo elegancko.
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/61/348#i
wątek zamknięty
kotbury- Wybacz nie przypominam sobie żebym w ten sposób cokolwiek tu pisała  😉 A punkt a to już w ogóle nie wiem na jakiej podstawie oparłaś, chyba tylko na własnym wysublimowanych przypuszczeniach które ni jak mają się do rzeczywistości.


Uderz w stół a nożyce się odezwą... skoro nigdy nic takiego nie pisałaś to przecież nie do ciebie ten tekst.
No a swoje wysublimowane przypuszczenia oparłam nie na numerach pesel i datch urodzin co poziomie intelektualnym wypowiedzi😉

No cóż, nie którzy tylko skaczą sobie po wątkach szukając takich sytuacji, żeby wsadzić swoje nic nie warte dwa grosze  😁

No właśnie tak sobie skaczę po wątkach i tak sobie czytam, a tam gdzie chcę zadać pytanie czy coś mi się podoba albo nie podoba to sobie coś napiszę.... chyba, że fora netowe służa do innych rzeczy.

I tak sobie skaczę i jak widzę, że jakaś zafascynowana małolata napisała o swoim marzeniu za kasę rodziny, to mnie dziwi, że są tacy co tylko szukają takich sytuacji, żeby się oburzyć, że ktoś się dzieli ze światem taką informacją.

O a ja np. dostanę od męża kasę żeby spełnić swoje marzenie lansu i sobie kupię brilanta białego z nowej kolekcj vss  żeby mieć zarąbisty czaprak pod moje nowe close cosntactowe siodełko...


wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
10 marca 2011 14:13
Moim zdaniem etosha chce po prostu pochwalić się szmatką, ale też tym, że brat i tata jej ją zafundowali - w końcu to zjawisko niecodzienne, większość rodzin szmatoholików uznaje ich za nienormalnych (w tym i moja). Pozwólmy jej się nacieszyć bo przynajmniej ma czym, przecież bliscy pomagają jej rozwinąć "pasję"  😀

edit: poprawiłam błąd, sorry, jestem dziś rozkojarzona 😡
wątek zamknięty
Zairka, co to za kolor?
wątek zamknięty
kodusiowata bynajmniej to nie to samo co przynajmniej!
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
10 marca 2011 14:26
Zairka, co to za kolor?


Odpowiem za Zairkę, to stary petrol, z 2006r  😜
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
10 marca 2011 14:31
Pozwólmy jej się nacieszyć bo bynajmniej ma czym, przecież bliscy pomagają jej rozwinąć "pasję"  😀


bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 marca 2011 14:37
[quote author=fin link=topic=41891.msg931182#msg931182 date=1299767011]
Zairka, co to za kolor?


Odpowiem za Zairkę, to stary petrol, z 2006r  😜
[/quote]

I w ogóle nie przypomina petrola  😲 ale wierze na słowo bo sznureczek o tym świadczy  .
wątek zamknięty
u mnie wygląda jak zielono-grafitowy  😂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
10 marca 2011 14:49
U mnie też, pierwsze skojarzenie: jaśniejszy negro  🙂
wątek zamknięty
Cala nowa kolekcja Eskadrona juz na ebay-u  😉
wątek zamknięty
mi to wyglądało na black ze sznureczkiem copper 😲 😂

Misia, już tu nawet fotki były 😉
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
10 marca 2011 15:44
Zairko, zdjęcie fatalne, ale jako kobieta nieszczęśliwie zakochana, od razu poznałam swojego wyśnionego kochanka, prosto z mych marzeń 😎
Jest GENIALNY !!!

może powiem mojemu bratu, tacie, mamie i wujkowi z Australii, żeby dali mi na niego kasę, co ? czy to zły pomysł ?

kotbury, właśnie już mówiliśmy to nie chodzi o to CZY ktoś mówi o swoich zakupach, tylko JAK. i to nie jest bynajmniej kwestia obeznania językowego.  😉
wątek zamknięty


kotbury, właśnie już mówiliśmy to nie chodzi o to CZY ktoś mówi o swoich zakupach, tylko JAK. i to nie jest bynajmniej kwestia obeznania językowego.  😉



To może napisz "isntruction manual" na pierwsza stronę tego wątku - jak można, a jak nie można mówić... 😂


ale jako kobieta nieszczęśliwie zakochana, od razu poznałam swojego wyśnionego kochanka, prosto z mych marzeń 😎

może powiem mojemu bratu, tacie, mamie i wujkowi z Australii, żeby dali mi na niego kasę, co ? czy to zły pomysł ?


O tak -przyrównywanie czapraka do kochanka jest dozwolone ale pisanie o tym, że rodzina ma kasę i da nam na szmaty jest be.

... wciaż nie wiem czemu w Polsce ludzie tak dziwnie reagują gdy się rozmawia o pieniądzach.

Etosha - ponieważ, niektórych boli, że piszesz o tym, że ci rodzice dają pieniądze na szmaty dla konia to może weź od każdej szmaty daj piątaka na jakąś tarę czy inne charity, to może twoje pieniądze (i "marzenia"😉, o których piszesz już nie będą tak "fe żenujace".
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.