Kącik Ujeżdżenia

acha, tak po prostu odwołają HPP... no ciekawie, ciekawie... po prostu odwołają...
No po prostu odwołają, a co mają niby zrobić?? Zorganizować HPP pod chmurką ?? Bo prac nikt nie przerwie, harmonogram jest mega napięty. Od poniedziałku wjeżdża ciężki sprzęt i teren zamienia się w jeden wielki plac budowy.
Żeby to nie było HPP to juz by odwołali, a tak to próbują jeszcze coś odratować, moim zdaniem niepotrzebnie, bo to nie ma sensu.
Zresztą... już widzę jak ujeżdżeniowcy lecą pędzą jeździć te programy na hali gdzie z dwóch stron kilka metrów od ścian trwają wykopy, z trzeciej jeździ ciężki sprzęt a z czwartej trwa rozbiórka zabudowań wokół hali.
Gdzie tu miejsce na zawody ?? Ja nie widzę.
no w ten weekend jeszcze ok ale rzeczywiscie za moment bedzie slabo z miejscem na zawody... z jednej strony fajnie ze chca by sie wszystko krecilo caly czas, ale z drugiej to takie na sile i tylko utrudnianie sobie zycia...
Klami to nie o to chodzi. Ten harmonogram prac nie zrobił się tydzień temu, tak jak tydzień temu nie robili zgłoszenia terminu HPP. Coś było też pierwsze. Więc albo jakiś debil - bo inaczej tego nazwać nie można - nie raczył sprawdzić jaka jest rozpiska prac budowlanych albo sobie te prace budowlane wpasowali już po wymyśleniu terminu HPP.

Żadnej z tych rzeczy nie planuje się kilka dni wcześniej w kącie pokoju bez znajomości realiów. A HPP to nie są zawody rangi regionalnej. Uważam, że to jest przejaw kompletnego burdelu panującego tam.
Moon   #kulistyzajebisty
11 marca 2011 07:19
Uważam, że to jest przejaw kompletnego burdelu panującego tam.
Epk, pooowagaaaa?  👍 😉

... Ale będę trzymać kciuki za wszystkich startujących i obiecuję uwieczniać "hpp pod chmurką, tudzież namiotem" (Ups, nie wpadli także na to, że na przełomie marca i kwietnia, na pomorzu lubi sobie trochę powiać wiatr...  😜 )
No dobra, zapomniałam - głupia, głupia, głupia epk-a 😉
Szczerze to mam nadzieję, że przeniosą HPP w bardziej adekwatne miejsce, w końcu jest ponad miesiąc, więc można by to zrobić z powodzeniem, jest co najmniej kilka ośrodków lepszych w Polsce niż Sopot 😉
Sopot nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Został miesiąc, jestem strasznie ciekawa jak to się potoczy i co oni tam wymyślą.

Szczerze to mam nadzieję, że przeniosą HPP w bardziej adekwatne miejsce, w końcu jest ponad miesiąc, więc można by to zrobić z powodzeniem, jest co najmniej kilka ośrodków lepszych w Polsce niż Sopot 😉
i to chyba byłoby najlepszym rozwiązaniem. Bo odwołanie całej imprezy i nie zrobienie w ogóle HPP nie mieści mi się w głowie, tym bardziej, że w zeszłym roku przecież nie odbyło się w całości.
rewir, też jestem ciekawa, tym bardziej że gdybym na spotkaniu nie zapytała o tę kwestię to nikt nie wiedziałby że może zajść taka ewentualność i HPP zostanie odwołany...
No sorry, ale czego wymagałyście od Sopotu ?? Żeby ogarnęli dwa fakty na raz?? Ja i tak jestem pełna podziwu, że w miarę dają radę wewnętrznie z tym remontem. Heh
z tego co się dzisiaj nieoficjalnie dowiadywałam, to trwają rozmowy z Wrocławiem, żeby zrobić ten puchar. Dla mnie to totalna paranoja, jak można być tak niezorganizowanym i nieodpowiedzialnym jak w takich kwestiach jak Sopot.
No brawo! Dobrze by było.
Po pierwsze jest duża hala z dużymi trybunami + przylegająca do niej mniejsza na rozprężalnię. Po drugie są boksy zarówno zewnętrzne jak i część wewnętrznych + zawsze są namioty. Po 3 jest cała infrastruktura niedaleko - hotele, gastronomia. Myślę, że Wrocław jest niezłą propozycją - ja jestem za 🙂
po 4: epk ma blisko 😁
croopie,  no przynajmniej ktoś zauważył najważniejszy punkt  😀iabeł: 😀iabeł:
Miło, prawda?
"The second day of the World Dressage Masters Palm Beach presented by the International Polo Club got underway with the Grand Prix Special on a glorious day in South Florida. Nine horse-and-rider combinations went forward to the Special after Thursday’s Grand Prix and the remaining eight will contest the Freestyle this evening. Polish rider Michal Rapcewicz proved unbeatable, winning the Special on 69.771% on Randon."
💃

"wins for Poland..."
wow, super 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
12 marca 2011 08:47
Miło, prawda?
"The second day of the World Dressage Masters Palm Beach presented by the International Polo Club got underway with the Grand Prix Special on a glorious day in South Florida. Nine horse-and-rider combinations went forward to the Special after Thursday’s Grand Prix and the remaining eight will contest the Freestyle this evening. Polish rider Michal Rapcewicz proved unbeatable, winning the Special on 69.771% on Randon."
💃

"wins for Poland..."


wywiadzik 😉

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 marca 2011 20:28
to kogo ostatecznie będę mogła spotkać w Zbrosach?
Ja prawdopodobnie wpadnę na niedzielę, od eNek jakoś. Jakby ktoś chciał foty to pisać na pw, jak się uda to coś pofocę 🙂
ja się właśnie pakuje na Zbrosy 😀 Strucelka jadę rundę młodzieżową to jakby Ci się chciało porobić trochę fot byłoby super  :kwiatek:
ooo odmłodniałas 🙂😉
powodzenia!
[quote author=Anka link=topic=11.msg930783#msg930783 date=1299731443]
[quote author=sakura link=topic=11.msg930543#msg930543 date=1299703968]
nie wiem do jakiego wątku to ale ciekawa opcja :P- proszę o przeniesienie w razie co

http://www.toffi-images.de/index.php/foto/content/view/full/13716


To jest zdjecie robione specjalnie do artykulu  w St. Georgu o oglowiach i roznych rodzajach nachrapnikow. 😉
[/quote]

Masz może ten artykuł?
[/quote]

Niestety nie. Juz nie prenumeruje go, a stare zeszyty wyladowaly w kontenerze 😉
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 marca 2011 09:03
są propozycje do Aro na 2-3 kw. jedzie ktoś? 🙂

http://aromer.pl/imprezy2011/04_02/hpp_k.pdf
Może pojadę jakąś Ptkę o ile nie wyląduję w tym czasie w Kuźni.
D+A, a propos Kuźni- czy można podejrzewać, że ten konkurs amatorów jest rzeczywiście dla amatorów? W sensie dresiarzy?  👀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 marca 2011 09:52
są propozycje do Aro na 2-3 kw. jedzie ktoś? 🙂

http://aromer.pl/imprezy2011/04_02/hpp_k.pdf


na sobotnie P-10 być może się zjawię
Szczerze to nie mam pojęcia🙂 Ja jeśli pojadę to kategorię III licencja. Mam nadzieję, że w Kuźni będą lepiej kontrolować kto jest amatorem a kto nie niż w Aro😉 Pojechałam HPWiM po kilkumiesięcznej przerwie od siodła ujeżdżeniowego, na swoje chyba piąte zawody uj. w życiu, bo uznałam ,że skoro zawody są tak blisko i jest kategoria Amator to warto jechać na rozruszanie. Pomijam fakt, że zaliczyłam najgorsze przejazdy w życiu (niepotrzebnie eksperymentowałam z dodatkami paszowymi przed zawodami :hihi🙂 , ale to czy osoba, która wygrała rundę amatorów faktycznie nim była... no cóż...pozostawiam innym do oceny.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
18 marca 2011 09:59
[quote author=D+A link=topic=11.msg940756#msg940756 date=1300441983]
Szczerze to nie mam pojęcia🙂 Ja jeśli pojadę to kategorię III licencja. Mam nadzieję, że w Kuźni będą lepiej kontrolować kto jest amatorem a kto nie niż w Aro😉 Pojechałam HPWiM po kilkumiesięcznej przerwie od siodła ujeżdżeniowego, na swoje chyba piąte zawody uj. w życiu, bo uznałam ,że skoro zawody są tak blisko i jest kategoria Amator to warto jechać na rozruszanie. Pomijam fakt, że zaliczyłam najgorsze przejazdy w życiu (niepotrzebnie eksperymentowałam z dodatkami paszowymi przed zawodami :hihi🙂 , ale to czy osoba, która wygrała rundę amatorów faktycznie nim była... no cóż...pozostawiam innym do oceny.
[/quote]

Ehhh... jak  zobaczyłam Twojego kasztana na rozprężalni to tak myślałam że skądś znam tego konia, ale dopiero w tym momencie uświadomiłam sobie skąd :/

edit: faktycznie z tej rundzie amatorów to jakiś żart prowadzącego był.. 😉
Hehe to następnym razem już będziesz wiedziała, więc jak nas zobaczysz to wołaj🙂

Trzeba było od razu powiedzieć, że robią rundę otwartą to zapewne więcej osób wzięłoby  udział a nie jakiś taki cyrk. Kwestię nagród też już przemilczę;p Liczyłam chociaż na jakieś cukierki dla konia.
Hehe, ja na flots, skoro wyjechałam do dekoracji, zamiast, jak większość, zmyć sie do domu:/
a nie dostałaś?
Ja za 3 miejsce w Amatorach dostałam flots, pucharek i jakiś taki reklamowy futeralik na telefon czy coś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się