U kogo WIOSNA na całego?

okolice Leszna też słońce 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 marca 2011 08:37
A w Łodzi obrzydliwy, zimny deszcz 😤
W Krakowie sypie , wielkimi płatkami.
A ja dziś w lakierowanych pantofelkach wystąpiłam.  😵
w Olsztynie świeci słońce i jest błękitne niebo.
Chyba pierwszy raz jesteśmy bardziej wiosenni niż południe  😁
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
10 marca 2011 09:39
Pada deszcz ale nie snieg 🙂. i rano było 0, a nie "na minusie".
Az dziwnie sie człowiek czu 😜je
Dworcika   Fantasmagoria
10 marca 2011 19:09
Ciepło! Ciepło jest! A w weekend ma być -naście!

A poza tym nie ma dyskusji - Nufi się wybudził ze snu zimowego. A przecież niedźwiadki najlepiej wiedzą, kiedy już warto opuścić grotę ;]
a widziałaś Wrocławską pogodę na weekend i poniedziałek ?  🏇 🏇 🏇
Oznaki wiosny:

1. U mnie żurawie drą się od kilku dni na polu tuż pod oknem. JEZU, jak to zwierze potrafi drzeć paszczę (a właściwie to dziób)! Budzą mnie o 7, chwilę przed budzikiem, kiedy to człowiek potrzebuje właśnie najbardziej tą chwilę jeszcze pospać, no i oczywiście pospać nie dają. Bardzo dużo ich, widziałam na polach dookoła chyba z 3 pary już. Jak zima ma niby wrócić to co one biedne zrobią? I łabędzie też przelatujące widziałam (ale one chyba nie odlatują na zimę?).

2. Konie dostają małpiego rozumu i owies je gryzie w dupki.

3. Koty chcą się rozmnażać, przy ich "jadłodajni" pod domem widziałam 3 nowe kocury, przychodzą na jedzenie i  bzykanie w pakiecie.

4. Cieplejszy wieje wiatr, jeszcze nie do końca pachnie on wiosną, ale chyba już zaczyna.

5. Zaczynam odczuwać kompulsywną potrzebę sprzątania  😀 Wypucowana siodlarnia, stajnia, wszystkie pajęczyny wymiecione, okna umyte, od razu jaśniej i weselej!

U nas nic nie padało, żaden deszcz, ani tym bardziej nie daj Boże śnieg. Trochę się chmurzyło, ale w większości słoneczko było. Mam nadzieję, że się pogoda nie popsuje za bardzo  🏇
od tygodnia w wazonie umilają czas w salonie 🙂

yyy ale się zrymowało  😁

Poszłam dzisiaj do szkoły w cienkiej kurtce i w słońcu nawet nie jest zimno 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2011 06:58
Chyba nam dziś misiu zmoknie, jeśli się nie schowa. Ołowiane chmury nad Toruniem... Ale TO NIC. Nie jest zimno! 🙂
zima, uroczo to wyglądało. Wątek 'Wiosna tuż-tuż' a ostatni wpis dokonany przez...zimę 😁


Sorry, juz nie bede 😁
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2011 07:34
Zima, musisz się dostosować... zostań wiosną 😉

W Toruniu wyszło słońce ^^
Moon   #kulistyzajebisty
11 marca 2011 08:23
W Sopocie też świeci, chodniki nawet wyschły, chociaż chmurki niektóre to raczej deszcz zwiastują :P
Może padać, przynajmniej zmyje resztki śniegu, byle by już mrozów ani właśnie śniegu nie było! 🙁
Olecko (okolice Ełku, Suwałk, Augustowa) - 5 stopni, z rana był deszcz, a teraz strasznie wieje
w Zielonej Górze słońce nie znika od weekendu 😉
i chyba jest ciepło, jak wreszcie wyjdę z łóżka to sama potwierdzę :>
i kobyła na weekend zaczęła linieć na całego 😀
wiec ja tam myślę ze to już! 😀
u nas dziś pada i pada 🙁 no ale nie narzekam, bo jest ciepło  🏇 i drzewa pąki wypuszczają  🏇
Oczywiście jak na weekend zapowiadają ciepełko to ja do szkoły jadę.. :/
Ale posprzątałam cały klub, umyłam płytki, po malowaniu posprzątaliśmy dokładnie kuchnię, przybiłam starego pastucha na padoku jak najwyżej się dało, pomalowałam w czerwone paski i mam nadzieję, że konisko już nie wyskoczy 😀
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
11 marca 2011 16:09
U mnie podkaloryferyjne psy linieją, ze spaceru wróciłam z błotnymi obciążnikami na butach (ale to dobrze robi na mięśnie  😁 ), ptaki drą się, jak opętane i włożyłam wiosenną kurteczkę  😅
U nas czajki! No i szpaki na setki.
U mnie jutro ma być 10 stopni na plusie  🏇 Potem kolejno 12 i 15  💃 .. Może w końcu wyschnie maneż i będzie można na poważnie zacząć jeździć  💘
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 marca 2011 20:04
Ja się niedługo przesiadam z tramwaju na rower 😅 w ramach dojazdu do szkoły!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2011 20:19
ciepło i wiosenne deszcze.🙂 dzisiaj pochmurnie, na razie angina uniemożliwia dokładniejszą relację
ojojoj, jak cieplutko! dłonie nie zamarzają na widłach, nie ma bryły lodu w korytach. i już widziałam bazie!
ChingisChan   Always a step ahead! :)
11 marca 2011 20:44
U mnie w ogrodzie kwitną krokusy a tulipany wypuszczają listki 💃. A na matematyce słonko grzało mnie w plecy 💃.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 marca 2011 09:54
cieplutko, pogoda piękna, wiatru nie ma.
kurczę jak mi się chce do stajni 😤
Skowronki już też się zjawiły: melduję z terenu.
+12'
pełno wózków na dworze, dzieciaki biegają po placu zabaw
drzewa wpuszczają listki
przebiśniegów pełno

wiosna  😅
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 marca 2011 17:08
Wiosna. Pierwsza meszka wpadla mi do oka.
Mam komara w pokoju  😍 użarł mnie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się