O czym teraz myślisz ?

madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 marca 2011 14:55
myślę że jestem megauzależniona, właśnie przeżyłam najstraszniejszy moment w życiu odkąd pies wpadł mi pod samochód, prawie wywaliło mi Windowsa 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2011 20:06
O mojej durnej babie( kobyle).
Ma swietne warunki, jest wybiegana, własny boks, nażarte to łazi, witaminki dostaje , siana ile dusza zapragnie i co?
I przeskakuje ogrodzenie po czym spiernicza.  Zamiast cieszyc sie z towarzystwa koni, to głupia kombinuje... 😀iabeł:
W sobote skonczy sie ta słodka sielanka :P
o tym, że dobrze mi ze sobą i dobrze mi być sobą.
mimo wzlotów i upadków lubię swoje życie. trochę go sobie nawet zazdroszczę 😎.
,że nie wiem co robić, jak z tego wyjść itd...
O tym, że dzisiaj było ciepełko! WRESZCIE! TRZYNAŚCIE STOPNI! Boże - jakie to przyjemne uczucie wyjść z domu w adidasach i bluzie!  🙂 😀 💃 🏇 😅 😍
O tym ze jednak w 99% przypadkow trzeba liczyc na siebie i tylko na siebie... Sprzedaz biletow na olimpiade w Londynie rusza tuz tuz i bardzo je chce, a sa losowane 🙁 A kolezanka ktora ma pule sluzbowa z pracy i swojej nie wykorzysta zapomniala o biletach dla mnie, mimo przypominania jej wielokrotnie i mimo tego, ze zdecydowanie wisi mi przysluge.
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
13 marca 2011 16:41
o tym, że jak długo do czegoś nie wracam, to tęsknota i wszystkie pozytywne emocje gdzieś umykają.
A później zdaję sobie sprawę, jak bardzo to kocham. Nie mogę bez tego żyć. Daje mi to tyle radości...
I nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić. Czekać na to, co przyniesie los?
Myślę również o tym, że nie lubię zmian. Nie lubię jak ktoś odchodzi... Jak muszę podjąć jakąś decyzję. Zmienić swoją codzienność.
Zawsze tęsknię za tym co było..
daliasta   Szkoda słów.
13 marca 2011 17:05
O tym, ze jest tak megaśnie ciepło i potrafię się tym cieszyć.  😉
że za dużo myślę, stanowczo za dużo...

i że chyba powinnam się zacząć uczyć, bo od jutra masa sprawdzianów. Ale mi się nie chce -.-
A.   master of sarcasm :]
13 marca 2011 18:50
ze zaczelam pisac oficjalny list do dziewczyny ktora ma u nas 4 konie na padoku i nie zgadza sie na podniesienie czynszu. i ze bede musiala ja wywalic za 2 tygodnie bo wiecej na pewno nie bedzie chciala zaplacic, ani sie wyniesc. 😵
Zwierzaki szalały całą noc - najmłodsza dwa razy wyszło z ogrodzenia i dobierała się do owsa, budząc przy okazji kota, który poczuł się głodny i nie odpuścił nam aż do rana. Nie wyspałem się. A tu trzeba jechać do pracy. Tak więc myślę sobie - jak dobrze by było sobie pospać...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 marca 2011 12:24
o tym ze jak sie nie wezme za siebie to będe tłusta panna młoda :P 🙄
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
14 marca 2011 12:27
O tym, że całkiem fajnie jeździ się automatem i nie było tak źle jak myślałam, że będzie 😀
kujka   new better life mode: on
14 marca 2011 13:13
o tym ze spojrzalam na prognoze pogody i ze w tym tygodniu ma byc jeszcze "-".... :/

i o tym ze mam ochote tanczyc dabkah a nie mam z kim!!
o tym ze jeszcze pare dni na zasadzie basen-laboratorium-korki-powrot do domu po polnocy-net-spanie 3 godziny i chyba sie w pracy przewroce i zasne z nosem w klatce z myszami.
Gillian   four letter word
15 marca 2011 10:20
o tym, że skoro już się stało to co chciałam, żeby się stało to czemu nie jest tak, jak miało być?  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 marca 2011 12:38
o tym ze zostane mega fanką charmsów ;]
mam już 2 i mimo wszystko branzoletka dalej wyglada biednie ;]
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
15 marca 2011 14:08
O tym dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe i osoby, które na serio zasługują na szczęście mają przepotwornego pecha i ciągle coś złego je spotyka? A jedyne co mogę zrobić to służyć duchowym i słownym wsparciem 🙁
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
15 marca 2011 14:48
o tym, że mam dosyć pytania na biologii.
że chciałabym wakacje i aby wypaliły wszystkie plany .
i, że nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać niż obecność pewnej osoby w moim życiu  😍
darolga   L'amore è cieco
16 marca 2011 22:57
O tym, że chcę, by ten rok już się skończył...
I o tym, kto właśnie się cieszy moim popręgiem, który zostawiłam na uczelni i kiedy po niego wróciłam, ślad po nim zaginął.
I o tym, że wszystko jest źle.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 marca 2011 09:50
O tym, że dziś zajęcia do 20, pada deszcz i co więcej to są dwa najgorsze dni na uczelni 🙁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 marca 2011 10:12
... o filmie w 10 ciu częsciach, który własnie obejrzałam

...o tym że świat zmierza w jakimś dziwnym kierunku...
jestem zmęczona. Trochę zawiedziona, że inne konie są tyleż łatwiejsze niż mój, nawet w momencie gdzie tak naprawdę nic nie potrafią jeszcze.
I to że lubię jeździć konno. Serio lubię
A.   master of sarcasm :]
17 marca 2011 16:57
ze wlasnie wywalilam jednego glupka z mojego facebooka
O magicznej sile delikatnej sugestii...
I o tym, że ja chyba jakiś  dodatkowy zmysł mam - zmysł przeczuwania  😵 W tym tygodniu to już czwarty raz, jak wiedziałam po prostu COŚ i to się spełniło (dwukrotnie co do sekundy a może nawet jej ułamka) 🤔
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 marca 2011 08:40
O tym jak przeżyć dzisiejsze ćwiczenia ze stylistyki i kultury języka. Właściwie jeszcze o tym, jaka jutro będzie pogoda, chciałabym aby nie padało :/
o tym, że chciałabym zmienić swoje życie.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 marca 2011 11:45
O tym, żeby wszystko się udało  🙇
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 marca 2011 17:12
o tym, że chciałabym zmienić swoje życie.

o, to działać trzeba. 🙂
daliasta   Szkoda słów.
18 marca 2011 17:20
O tym, że za oknem pada śnieg, a w poniedziałek pierwszy dzień wiosny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się