Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Dzięki kujka 😉 to dobrze, bo właśnie pamiętam jak byłam dwa lata temu, no i na parking się nie dało wjechać, a po okolicy wtedy się nie rozglądałam, bo byłam pociągiem 😉
Ale cieszę się że nie ma większych problemów 😉
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
10 marca 2011 17:33
Ja się wybieram na Lorenzo <3 a potem na 3 dni na zaplecze w wolontariat..🙂
Są już gdzieś listy zgłoszonych??

kujka ja też własnie słyszałam, że nie będzie szału.. a szkoda
W empiku można sobie wybrać sektor 😉 Dostałam dzisiaj karnet i bilet na Lorenzo, mam nadzieję, że będę mogła dotrzeć 😵
Widzisz.. ja kupowałam w Empiku i nie miałam wyboru:/ No ale ten chłopak, na którego trafił był baaardzo nieogarnięty:/
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 marca 2011 20:39
Ja też kupowałam w Empiku i nikt mnie nie pytał o sektor  😉 Zresztą, co za różnica, i tak nikt nie będzie siedział "zgodnie z biletem"  😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 marca 2011 21:14
A jak to wygląda z karnetem na całe trzy dni? Bo w tym roku pojawił się jakiś podział na rano/wieczór.  🤔wirek:
arivle, normalnie to wygląda- kupujesz karnet na 3 dni, w przypadku normalnego płacisz 150zł i już.
Equishop potwierdził swoją obecność 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 marca 2011 11:56
Zen, dzięki. Przed chwilę też sobie wygooglałam  :kwiatek:
kupiłam dzisiaj dla siebie bilety a raczej karnet i bilet. Bez problemu pani pozwoliła mi wybrać sektor, rząd i miejsce (na bilecie jest tylko sektor).
Jednak trochę zasmuciło mnie jak wiele jest wolnych miejsc....jak tak dalej pójdzie  to będą puuuustki.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
12 marca 2011 22:51
Pewnie jestem ślepa, albo głupia, ale nie mogę znaleźć konkretnych informacji co kryje się pod nazwą SHOW w sobotę. Czy ktoś z tu obecnych może mi napisać???  :kwiatek:
Nikt nie wie co sie kryje pod sobotnim SHOW 😉
Mam nadzieje , że coś zaskakującego 😉 Właśnie zamówiłam , karnety na sobotę 😉W sektorze E .
nikt nie wie i pewnie wiedzieć nie będzie co będzie w sobotnim Show.
Byc może nikt nie kupiłby biletów na czawrtkową galę otwarcia  😉
prosze do ogloszen
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 marca 2011 09:46
Czy Lorenzo to będzie w czwartek w gali otwarcia 18-20?
Z tego co czytałam, to ma on otwierać tą całą galę czwartkową 😉
Przepraszam, że przerywam rozmowę, ale mam takie pytanie: czy będzie można sobie wyjść z torwaru a potem wrócić? Bo z tego co pamiętam to rok temu nie można było.
Co roku można wychodzić z torwaru i wracać, przecież to nie więzienie. Masz mieć ważny bilet i możesz wchodzić i wychodzić ile chcesz.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
14 marca 2011 14:28
Hej a ile osób będzie w wolontariacie z re-volty ? JA z koleżankami będe .
Przepraszam, że przerywam rozmowę, ale mam takie pytanie: czy będzie można sobie wyjść z torwaru a potem wrócić? Bo z tego co pamiętam to rok temu nie można było.

można było.
kilka razy wychodziłam i wracałam.
Czy to oznacza,ze Lorenzo bedzie tylko w czwartek?
Ja melduję się w sobotę w sektorze G 😀 👀
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
14 marca 2011 19:58
Wiecie może pod jakim hasłem szukać w empiku tego biletu  na torwar ??? ( chodzi o stronę internetową empiku ) Błagam help !!! 🙇 🙇 🙇
Gauchowata, Warsaw Horse Days
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
14 marca 2011 20:07
Dzięki serdeczne 😉 :kwiatek:  😅
Dzięki, to mi się w takim razie przyśniło czy coś. 🤔wirek:
jest już lista zawodników na stronie www
szału z ilością zawodników nie ma
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 marca 2011 15:44
nędznie pod wzgl ilości wygląda lista ujeżdżeniowców.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się