Stajnie w Lublinie

No właśnie ja widziałam tych parę akcji 'wrzucania' konia na bandę, ale nie chcę tego komentować, mam swoje zdanie. Ktoś może mieć inne. A tak w ogole, to 100-120, to nie za dużo jak na 4latka?
ups, przepraszam za miesiąc kończy 5  👀
nie sądzę, że za wysoko, może jeśli skakałabym 120 co 2 dni to byłoby zdecydowanie przeciążenie tak młodego organizmu, ale jeśli trening na wyższych przeszkodach odbywa się np. raz w tygodniu to myślę, że nie ma powodu do obaw o końskie zdrowie.
a z tym spychaniem na bandę to powiem Ci, że jak pierwszy raz Ewa kazała mi tak zrobić to byłam bardzo przeciwna ale o dziwo kilka razy koń wylądował w bandzie i do tej pory nie ma żadnego problemu.  😉
stajnie przydomowe sa malo znane , a pensjonaty duze jezdza na zawody i maja reklame odrazu , zreszta tam gdzie nie ma hali nie ma jak trenowac w zimie , ale jest druga strona pensjonat jest tanszy i zostaje pare groszy w kieszeni , i jezdzi sie na powietrzu kon bardziej zadowolony ;-), a i czlowiek sie dotlenia ;-)

o moze sie ktos pochwali gdzie ma stajnie przydomowa ?
szczegolnie w tej czesci Lublina jak sie jedzie na Bilgoraj te okolice ;_)
hostka Ja mam małą przydomową stajenkę koło Lublina w Piotrowicach koło Pszczelej Woli, Bychawy 🙂
a propos: jest tu ktoś z Pszczelej Woli?
a jak pojedziecie kawałeczek dalej to wylądujecie u mnie w Bystrzycy Zakrzowskiej tak pomiędzy Pszczelą a Kraśnikiem ? gmina Zakrzówek  😅
jett   success is the best revenge
12 marca 2011 08:09
Ja jeździłam trochę w Pszczelej. Jak coś do wal na PW.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
12 marca 2011 08:59
Jak z tymi zawodami pólkowymi? Coś się tam dzieje?
podobno są, tylko nie wiem czy 1dno czy 2wu dniowe, bo po popsuciu się Gajowego przestałam się jakoś bardziej interesować...
i działo się coś dziś w tym Pólku?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
13 marca 2011 08:33
A mi się coś obiło o uszy, że zawody są przełożone na za tydzień...  👀 to prawda?
Zawody odbyły się w ten weekend i nawet były dwa konie spoza pólka 🙂m w sumie 5 szt.
5 koni  🤔 ?
ratatuj   Moje rude szczęście
13 marca 2011 22:19
Hej 🙂 Ostatnio jechałam po siano do Marysina i gdzieś nieopodal znaku KONIEC LUBLINA (jechałam Zbożową) widziałam stajnie🙂 Ktoś tam stacjonuje?
Hej 🙂 Ostatnio jechałam po siano do Marysina i gdzieś nieopodal znaku KONIEC LUBLINA (jechałam Zbożową) widziałam stajnie🙂 Ktoś tam stacjonuje?



jest tam prywatna stajnia
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 marca 2011 12:37
Zawody odbyły się w ten weekend i nawet były dwa konie spoza pólka 🙂m w sumie 5 szt.

ja piernicze... jak widze takie informacje, to normalnie nad Kaszem zawisa groźba jeździectwa 🤣
masakra z tymi zawodami w Lublinie 🙁
Wiwiana   szaman fanatyk
14 marca 2011 12:39
[quote=caroline]nad Kaszem zawisa groźba jeździectwa[/quote]

Powiem mu, powiem  😂
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 marca 2011 12:57
a mów, do woli 😉 jeśli ucho pod błotem znajdziesz 😉
ratatuj   Moje rude szczęście
14 marca 2011 16:32
Witam 🙂 Chciałam się zapytać (jeśli nie ten temat to przepraszam) kiedy teraz wypada odznaka w Lublinie? Chętnie bym zrobiła, ale jestem niezorientowana w tych sprawach- co, jak, gdzie i jaki koszt. Tylko Bonanza organizuje odznaki?
ratatuj http://www.lzj-konie.pl/kalend11.htm kalendarz imprez na rok 2011 🙂 w Bonanzie w tym roku jest tylko jeden egzamin na odznaki - we wrześniu 🙂 resztę organizuje SJ Piker jest ich sporo - najbliższa 26 marca 🙂

edit - koszt to przynajmniej jeszcze niedawno 25 zł koszt PZJ (za pierwszy termin i jedną poprawkę) reszta zależy od organizatora 🙂 w Bonanzie łącznie za pierwsze podejście było 100 zł (25 zł PZJ + 75 zł org.) jak Piker ma nie wiem 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
14 marca 2011 21:53
Wszystko podane jest na stronie: http://sjpiker.pl/odznaki.html 😉
ratatuj   Moje rude szczęście
20 marca 2011 20:29
Hej. Piszę w pewnej sprawie ale szczegóły podam dopiero po uzyskaniu paru informacji. Czy jest ktoś z Lublina kto studiuje na UMCS lub na innej uczelni w Lublinie, posiada własnego konia i najważniejsze- chciał by zrobić dobry uczynek, a może nawet uratować komuś życie?

Nie wiem, czy mogę pisać w tym wątku o tym, jeśli nie to przepraszam i przeniosę go w odpowiedni.
To może tak w imieniu ratatuj przybliżę problem..

Część z Was oglądała program "Uwaga!" w TVN, część być może słyszała o studencie UMCS chorym na mukowiscydozę. Zbierane są fundusze na operację ratującą jego życie. Tu są informacje na ten temat http://ostatnioddech.prv.pl/ .

Powstał pomysł, aby zorganizować zbiórkę pieniędzy z udziałem koni. Po uzyskaniu zgody ze strony miasta wjechalibyśmy grupą koni do Lublina i w jakimś dogodnym miejscu robilibyśmy oprowadzanki w zamian za pieniążki. Oczywiście cały dochód zostanie przekazany na operację.

Szukamy zatem osób, które wraz ze swoimi końmi mogłyby nas wspomóc w tej akcji. Czy są jacyś chętni? O postępach w organizacji będę informować ja i ratatuj. Jutro kontaktujemy się z Urzędem Miasta i mamy nadzieję, że szybko dostaniemy odpowiedź, bo w tym przypadku bardzo liczy się czas.
UP ma swoje konie, może zgodzą się ich użyczyć? Można się zapytać, spróbować nie zaszkodzi 😉
Jestem studentką UP, jutro będę na uczelni, więc zapytam 🙂
w wyjazdy w teren(również do centrum lbn) często angażuje się stajnia Drwal, co prawda w większości to wyjazdy typowo kawaleryjskie, ale myślę, że jak komuś zależy to można się ich spytać co i jak.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 marca 2011 10:29
Ja odbiegnę od tematu. 😉

Czy sklep jeździecki Baskil przy ul. Wrońskiej został już otwarty? Ma jakąś stronę internetową?
otwarty został ale czy jest stronka to nie wiem w każdym razie google nic nie wypluło sensownego 😉
lockmittel ,proszę bardzo: www.baskil.pl
Kto wybiera się do Pikera na zawody?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
22 marca 2011 22:15
Malaaa dziękuje :kwiatek: lecz link nie działa. 😉 nie ma takiej strony według Google.com
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się