Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Ja chcę dresażowego muła! Rewelka! 😀
Kastorkowa - hahaha, genialne!
Nigna - ja też gdyby nie uszy to bym nie poznała  😁
Ciekawe czy jechał zawody normalnie z innymi końmi czy to były zawody mułów   😂
Cieciorka - Świetni są.  😜
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
13 marca 2011 10:39
to jeszcze muł w innej odsłonie






USZY <3    😲
darolga   L'amore è cieco
13 marca 2011 10:53
Krowy w korytarzu? Why not!




Takiego chcę!



ewentualnie takiego - uuuszy! <3

ten kucyk też jest rewelacyjny  😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 marca 2011 12:12

cudo
Mała dziewczynka startująca w westernie  😲 kończy się upadkiem ...


jeszcze jeden upadek


Mam nadzieję, że nie było  👀
Kucyk jest po prostu super.Chciała bym takiego konia.
Tak się zastanawiam patrząc na te filmiki, że może mogłam lepiej kupić muła a nie konia 😂
Świetne stworzenia 😜
efeemeryda   no fate but what we make.
13 marca 2011 19:42
Trzcinka
masakra jakaś, jak w ogóle można wsadzić małe dziecko na dużego konia i to jeszcze bez kasku !!!!!!!  🤬 🤬 🤬 🤬
ja rozumiem, że zapewne świetnie jeździ ale jak widać, to nie zawsze wystarczy ... 😵
efeemeryda, też tego nie rozumiem  :/

Fajnie wygląda to, jak ten konik skacze na początku  😜

Nigna   Warto mieć marzenia...
13 marca 2011 20:02
co do skaczącego konia... jedyne co potrafię wykrztusić to WOW O_O
cieciorka   kocioł bałkański
13 marca 2011 20:12
Nigna, dlaczego? w sensie że fajny, czy taki śmieszny?
--------> ten też jest niezły jak już jesteśmy przy zapasach
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 marca 2011 20:41
cieciorka: w sensie że boski *.*
cieciorka   kocioł bałkański
13 marca 2011 20:46
Nigna, bo ładny, czy bo tak skacze?
skacze tak, bo to młodziak- z wiekiem znormalnieje. wszystkie na początku lecą w górę
zapas zapasem, ale szybkość, z jaką się składa i praca w skokou może mu zostać 😉

Skoki bez konia 😀
O Boże tam jestem ja  😡
😂
Insomnia_90   equo ius civile
14 marca 2011 21:53
nie wiem czy było...

po prostu : 🤔wirek: 🤔zok:
vissenna   Turecki niewolnik
14 marca 2011 22:04
Hermesiowa znam z widzenia tą osóbkę, ot kolejna dziewczynka której miara jeździeckich umięjuętności jest wysokość na którą się skacze...
Nie ma to jak pchać na wagony konia bez ochraniaczy...

Michał Rapcewicz i jego przejazd na złoty medal z USA:  😍
Insomnia_90   equo ius civile
14 marca 2011 22:20
vissenna mnie na samym początku powaliło już profi stwierdzenie "trening wysokościowy", za ochraniacze 🤬, ale"gnaj ją" przebiło wszystko... a swoją drogą złoty koń,że bez żadnej jeździeckiej pomocy- mierzy i się stara jak może...
Oj tak "gnaj ją gnaj gnaj" to będzie chyba teraz moja nowa metoda treningowa  🏇  😎
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 marca 2011 15:27
a co Wam właściwie chodzi z tym "gnaj gnaj"
jak Waszym zdanie właściwie należy formułować komendy we właściwym treningu....i o co Wam właściwie chodzi: forma wypowiedzi chyba nie jest najważniejsz? 🤔wirek:
ja tam jak bym miała ustalone z trenerem to mógł by mi i wrzeszcześć po rusku jakimś tam slangiem. Poza tym nie słchać w tle i nie widać zeby przy tym haśle jeździec jakoś specjalnie pastwił sie batem na dokoniem zeby go gnać....
Nat - problem w tym że to określenie "gnaj gnaj" jest zaprzeczeniem jakiegokolwiek treningu, to nie jest trening tylko idiotyczna jazda, niebezpieczna dla konia i dla jeźdźca, trening skokowy nie polega na tym żeby jak najszybciej pokonać przeszkodę tylko aby pokonać ją z głową, na koniu ustawionym na pomoce, w spokojnym, równym galopie. Mnie przynajmniej uczono że im wolniej tym lepiej, koń ma być sterowny, zad ma być podstawiony, ruch kontrolowany.
ok 😉 ja jakoś widziałam atak skierowany na samą forme komendy a nie na całą resztę

kastorkowa to straszne! ja bym sie bała! nieodpowiedzialne, niedosc ze laska na koniu bez kasku skacze przez czlowieka to jescze ten konik nie jest super skoczkiem a w zasadzie widac ze nawet nie ma ochoty specjalnie skakac <pierwsze podejscie>
Insomnia_90   equo ius civile
15 marca 2011 20:10
kolejne w stylu "gnaj ją " sory nie powstrzymałam się  🤣 😂
później usłyszałam co to dziecko tam mówi po upadku  😤 🤬
Nigna   Warto mieć marzenia...
15 marca 2011 20:25
Hermesiowa - czy trener to jednoczesnie kamerzysta o.O ? bo jak dla mnie to ta to wygląda... fajne prowadzenie treningu jeśli tak ; d  A jak dla mnie to dziewczyna ma około 16 lat wiec nie takie dziecko ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się