Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Idziesz do lekarza. Przepisał ci leki, które wcale nie pomagają. Robi ci się coraz gorzej. Tracisz apetyt itp. Idziesz znowu do lekarza. Mówi on, że nie masz już przeziębienia. To, na co chorujesz jest dużo gorsze. Ale przez brak apetytu przynajmniej chudniesz  😀iabeł:

Chciałabym... mieć konia
masz konia, dałaś za niego kupę kasy (w końcu zbierałaś na niego, od kiedy tylko zaczęłaś o nim marzyć), postawiłaś go w super stajni, dostałaś w prezencie od chrzestnych dziadków cioci, którzy akurat mieli na zbyciu, niesamowity osprzęt, wyjechaliście w pierwszy teren, koń się potknął, uszkodził sobie nogę, jest skazany na emeryturę. Na emeryturze zjada coś trującego na pastwisku. Zdycha. Zostałaś z osprzętem i bez kasy. No, ewentualnie okazuje się, ze ktoś inny z rodziny kupił konia, więc zabierają Ci "rodzinny" osprzet. Zostajesz więc już tylko bez kasy i z traumą do końca życia.



chcę już umieć wszystko na maturę.
umiesz wszystko na maturę. Zbliża sie termin egzaminu i w kńcu ten dzień nadchodzi. Przechodzisz na pasach samochów w ciebie uderza i tracisz pamięć

Chciałabym ,żeby Christopher Paolini skończył wreszcie pisać 4 część Eragona, i żeby można było ją przeczytać
Christopher Paolini już skończył pisać książkę, idziesz zadowolona do sklepu, kupujesz. Nagle tracisz wzrok i nie możesz jej przeczytać.

Chcę dostać się do upatrzonego językowego liceum!
Dostajesz się. Uczysz się swojego ulubionego angielskiego. Nagle czujesz, że powoli się unosisz. Okazało się, że grawitacja przestała prawidłowo działać i zamiast na podłogę spadasz na sufit. Zaraz za tobą spada grubas z twojej klasy. Nieszczęśliwie upada na ciebie i zostaje z ciebie naleśnk.

Chciałabym mieć znowu mojego szynszyla Agleta
Ema_6   Liberty *22.1.2011* <3
14 marca 2011 16:18
dostajesz swojego szynszyla.  musialas go odkupic za mase forsy .. ale zapominasz ze masz weza w tej samej klatce i waz zjada szynszyla  😁

Chce jechac jeszcze raz do florencji !  😀
Lecisz do Florencji i w połowie drogi rozbija sie samolot w którym jesteś ;D

Chce... Chciałabym znów mojego kota [ * ] ! <3
Twój kot powraca, jednak tym razem to Ty, z euforii odchodzisz - zapadasz w śpiączkę na tydzień, a przez ten czas twój kocur tnie sobie żyły, wypruwa flaki i kończy swój żywot dzień przed twoim przebudzeniem.

Chcę, żeby mój pies już zawsze był czysty.
Ema_6 mój szynszyl zdechł.

Twój pies jest tak czysty, że aż świeci blaskiem. Nie możesz na niego patrzeć, bo razi po oczach.

Chcę nie przepisywać zeszytów do szkoły na jutro
ChingisChan   Always a step ahead! :)
14 marca 2011 16:51
Ale twoje sumienie będzie Ci kazało, a przed lekcją pęknie rura w klasie i zaleje Ci cały zeszyt i potem będziesz musiała przepisywać cały
ChingisChan nie ma marzenia, więc ja się webcham.  😁

Chce różowe albo fioletowe convers'y  😍
Ema_6   Liberty *22.1.2011* <3
07 kwietnia 2011 15:40
Dostajesz rozowe conversy.. ale para gejow w twoim miescie kocha kolor rozowy i ci je kradnie w srodku nocy  😁 😁

Chce aby dzisiejsz jazda byla najlepsza na swiecie  😀  💃
szybciej koleżanka, która kocha różowy  😁 ( nie jest blondynką , ani plastikiem  😁 )

Pojedziesz do konia i zobaczysz, że on kuleje.  😵


to ja chce:
szafę z opcją wyszukaj.  😂
Dostaniesz szafę z opcją wyszukaj, ale szafa po wyszukaniu będzie do ciebie strzelać odzieżą, pewnego dnia zażyczysz sobie niebieskiej... nie zdążysz skończyć, a szafa zastrzeli cię parą majtek, spodniami razy 4, bluzek sztuk 3 i kopą skarpetek. A i jeszcze tuzin bluz.

Chcę, żebym jutro od 17😲0 do xx godziny nie popełniła żadnego głupstwa!
Powieś się o 16:59 a problem zniknie...🙂

Chcę żeby chociaż jedna osoba wypowiedziała się na mój post 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 kwietnia 2011 00:39
Ja właśnie wypowiadam się na Twój post, już mam zamiar napisać całą historię, ale tracę pamięć.

Chcę mieć odpowiednią ilość funduszy coby móc startować w zawodach.
Masz odpowiednią ilość funduszy na starty, ale twój koń za każdym razem na przeglądzie prezentuje książkowe objawy kolki, a gdy przybywa do niego wet okazuje się, że tylko kuleje ;P

Chcę żeby mój pies nie gubił tyle włosia 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 kwietnia 2011 15:06
Twój pies nie gubi tyle włosia, ale zarósł przez to niemiłosiernie i udusił się.
(trochę to absurdalne ;D )

Chcę żeby Eter byl bardziej umieśniony.
Eter robi się tak umięśniony, że siodło, na które wydałaś fortunę robi się za małe, zostajesz sama z umięśnionym koniem i za małym siodłem.



chcę żeby Borcia urodziła gniadą klaczkę z łysinką <3
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
13 kwietnia 2011 08:01
Rodzi kasztanowatego ogierka bez odmian


Chciałabym sprzedać moje dwa siodła i kupić jedno nowe...
sprzedajesz dwa siodła, dostajesz sporo kasy i kupujesz świetne siodło. Wracasz do stajni i wieszasz siodło na wieszaku. Pierwszą jazdę planujesz na jutro. Następnego dnia wstajesz idziesz na jazdę patrzysz a twoje nowiutkie siodło jest osikane przez kota. Niemiłosiernie śmierdzi a żrące siuśki zniszczyły skórę. Bierzesz je do rąk z nadzieją ze jeszcze je uratujesz, a tu nagle kolega wyskakuje ci zza pleców i tak cię straszy że upuszczasz siodło. Okazuje się że pękła terlica. Niestety musisz je wyrzucić.

Chcę żeby w ten weekend na zawodach nie padał deszcz, bo mogłoby się stać  coś złego przez podłoże.
zawody odwołują z powodu urwania chmury,gradu i wiatru który poprzewracał i zniszczył wszystkie przeszkody.


chciałabym wyjechać za granicę
Wyjeżdżasz za granicę, na stałe. Do Korei Północnej.

Chciałabym, żeby "mój" młody znalazł sobie inne hobby niż rwanie wszelakich derek, owijek i innego sprzętu.
Twój młody nie rwie osprzętu, rwie ścięgna.

Chcę, żeby chemia była dla mnie jak pstryczek - banalna!
chemia staje się dla ciebie tak banalna, że zbyt mocno uwierzyłaś w siebie i zgłosiłaś się do zaprezentowania pewnego eksperymentu.
niestety, pomyliłaś kurki i stworzyłaś wybuch, dostajesz jedynkę na koniec.
😁

chcę w końcu pojeździć na Amandzie <3
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 kwietnia 2011 20:28
Jeździsz na Amandzie ale spadasz i łamiesz kręgosłup.

Chciałabym dostać się na weterynarię.
Dostajesz się na wymarzony kierunek, ale babka która prowadzi zajęcia w prosektorium nie znosi twojej osoby i oblewa cię dwa razy. Jesteś wiecznym studentem, bez praktyk i pracy, na utrzymaniu podatników (w między czasie amputowali Ci nogę i masz rentę (protezę również)) i rodziców, którzy myślą jakby cię tu wydziedziczyć.

Chcę żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce, a żeby to co mi się chce chciało mi się jeszcze bardziej!
Frosska   samozwańczy starszy oborowy
19 kwietnia 2011 22:40
Z tego chciejstwa odechcewa ci się chcieć to czego nie chcesz jeszcze bardziej niż to że chcesz nie chcieć czegoś. I takim sposobem grzybiejesz w samotności podtrzymywany przy życiu przez respirator którego nikt nie chce nawet chcieć odłączyć                              chciałabym znaleźć muchomora sromotnikowego i go zjeść
mtl   I M Equestrian
20 kwietnia 2011 00:32
niestety następuje koniec świata, wszyscy i wszystko (a więc muchomor sromotnikowy także) przestają istnieć...

chciałabym się wysypiać każdego dnia!

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 maja 2011 10:23
Zapadasz w śpiączkę i przesypiasz 3/4 swojego życia  😁

Chciała bym żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się