Farmerama.com

Jedną karnawałową skończyłam, a teraz wybieram co ciekawsze etapy z drugiej. Można zdobyć kilka florenów  💃
Widzę, że mamy podobną taktykę :emota200609316:
:emota200609316:
🙂 Szkoda cukierków na 3 godziny stajennego albo 200 pkt doświadczenia (kiedy do następnego etapu potrzebuję kilkaset tysięcy punktów 😉 ).
potrzebuję sąsiada🙂 Ksztalt_Lzy
Ruda? To Ty?

Co do zmian, jestem zdecydowanie na nie... Może sami ogarną, że jest do bani...


no jaaaa 😀
mi został ostatni etap z deskami, właśnie desek mi brakuje, więc proszę mi nie dawać już cukierków tylko skrzynki spowrotem 🙂

No i doszłam na Bahama wreszcie. A na FArmie mam wszystkie warsztaty nareszcie.  Jakiż twórczy może być pobyt na zwolnieniu.

I wydaje mi sie, ze poprawili już te kierunki klikania.
no poprawili w koncu az milo znow grac :P
a ja na jednym koncie zrobilam caly event na drugim zostaly mi 2 poziomy w tradycjach karnawalowych i nie wiem czy sie wyrobie  😕
sąsiada znowu szukam (kolor wiatru chyba zakończyła grę)  nick marysia550
Czy Wam także wychodzą co chwile błedy? Na przyklad posadze calą ląką, gdy wracam do niej to mam wszytsko tak jakbym nic na niej nie robila;/;/;/ mam dosyc sadzenia tego samego po 5 razy;/
Też tak mam po prostu mam dość tej gry 🤬
ja tez;/ im bardziej ja "ulepszaja" tym mam mniejsza ochote w nia grac.
Ja też od czasu tych zmian dużych gram sporadycznie, szał mnie ogarnia jak mam ciągle zbierać albo sadzić od nowa bo wszystko znika 🙄
Ja "gram". Czyli wchodzę bardzo rzaaadko bo już się robi nudno :/
Wszystkich którzy maja Ksztalt_Lzy w znajomych to przepraszam, ale kończe graac bo mnie krew jasna zalewa przez te błędy. Milego grania i cierpliwości🙂😉)
Kami   kasztan z gwiazdką
14 marca 2011 10:28
Potrzebuję sąsiadów w ZooMumbie - nick Diafora  😀

Czy ktoś ma kontakt z Bishą  👀 miałam się zająć jej zoo, zrozumiałam z privów że przez tydzień, a dzisiaj zaczyna się już jej trzeci tydzień nieobecności  🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
14 marca 2011 11:29
Kami, Bischa ma remont, który nie wiadomo kiedy się skończy i nie ma dostępu do neta 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
14 marca 2011 11:53
Dzięki za info - to klikam za nią dalej  😎
a ja już od dawna żadnych błędów nie mam, ale z miłą chęcią oddam komuś tego pochłaniacza czasu- jest ktoś chętny?
Te błędy są zaraźliwe. U mnie działało bardzo dobrze, a od wczoraj z co któregoś pola trzeba zbierać po kilka razy.
Zawsze coś nie tak.
Jedynie biedronki ładne 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 marca 2011 12:46
Tak, ja już nie gram bo mnie krew zalewa jak muszę po kilka razy robić to samo albo nie mogę przejść z głównego pola na dziką łąkę czy odwrotnie...
od rana ani jednego bledu jest postep  😅 😅
ale event ciezki do zrobienia  😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 marca 2011 21:30
Ja jeden już zrobiłam, a do zrobienia mi zostało 2,5 misji w wiosennej głodówce 😉
No i znowu potrzebuję sąsiadów jednego,dwóch lub trzech...
.Wróżka.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
17 marca 2011 18:34
Też potrzebuję trzech sąsiadów Maddiet

A ja event mam gdzieś, bo nic ciekawego dla mnie, za to robię interes życia na produkcji ogórów  😁 W dwa dni dorobiłam się 50 tysięcy sianogroszy na samych ogórkach  😁
Kami   kasztan z gwiazdką
19 marca 2011 20:37
Maddie wysłałam Ci zaproszenie 🙂

Pytanko - ile jest czasu na zebranie plonów na Bahamaramie zanim zamienią się w chwasty  👀 chciałabym sadzić "na noc", ale zawsze rano mam już tylko chwasty  🙁
i ja również 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
20 marca 2011 10:38
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Mam jeszcze jedno miejsce! Nick: Maddiet
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 marca 2011 12:23
Dołączam się do wątku, bo od dzisiaj zaczęłam grać 😀 Nie łapię się w ten grze...
UWAGA:
Chwasty na Bahamaramie rosną szybciej i pustoszą Wasze pola już po 9 godzinach.
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=279880

Rozumiem to tak, że uprawy są gotowe do zebrania i wtedy 9 godzin czas start? Jak ktoś krótko śpi... 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
20 marca 2011 12:34
Dzięki Deidre  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się