AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Na razie jest 5 osob w sekcji skokowej, wiec one by mogly jechac. Wejer chcialby sekcje rozszerzyc do 8-10 osob. Chcialby zeby pojechalo 8 koni a nie 3 😉
Ja to sie musze najpierw dowiedziec ile kosztuja skladki i co mi owy AZS oferuje w zamian :P
Witam jak ktoś ma pytania na temat AMP można też pisać na:
grembus@azs.pwr.wroc.pl
Postaram się na wszystkie odpowiedzieć.
Forum nie zawsze na bieżąco sprawdzam.

Klub AZS nie ma nic wspólnego z klubami PZJ. Więc nigdzie się nie trzeba wypisywać.

Pozdrawiam
Czy jest wśród nas jakiś voltowicz, który przetarł szlaki w AZS w warszawskim SWPSie i chciałby się podzielić swoim doświadczeniem 😉?
Na SWPSie jest bezproblemowo. Składasz dokumenty i dostajesz zwrot kasy za wszystko, no może poza paliwem, ale jak się uprzesz to i za paliwo ci dadzą 😉
Tak się jeszcze upewnię rozumiem, że podział na amatorzy/profi jest tylko wg klas sportowych, jeśli mam III jadę profi a jeśli nie miałam w ostatnich latach jadę amatorów (chodzi mi o skoki oczywiście) i posiadanie  licencji nie ma tu nic do rzeczy?
Magdzior dokładnie tak.
no to bardzo fajnie🙂 a powiedzcie mi jeszcze tak z ciekawości bo  wynikach z zeszłych lat widziałam, że finał jechała tylko część osób czyli do niego kwalifikuje się jakaś określona liczba osób na podstawie wyników z dwóch pierwszych dni? pytam bo myślałam, że jadą go wszyscy a dopiero później jest rozgrywka spośród osób, które miały najmniej pkt więc ciekawa jestem jak to wygląda
do finału wchodzi 30%, z tego co się orientuję.
Ukazał się komunika nr 1A z kosztami zawodów.

Pozdrawiam
Mam pytanie bo ja coś ciężko myślę dzisiaj te ceny to są już za całe mistrzostwa czyli 3 noclegi i boks to też jest cena za cale mistrzostwa (26-29)? I jeszcze jedno bo też nie rozumiem czy w cenie zakwaterowania jest wyżywienie?

A odnośnie zgłoszeń wstępnych to jak to wygląda można się zgłaszać samemu czy to AZS ma zgłaszać całościowy osoby z danej uczelni?
Dopytuję tak bo u mnie nie ma sekcji jeździeckiej i pewnie nic więcej nie będą wiedzieć, a muszę się tam w końcu iść i zorientować się co i jak i czy w ogóle jest szansa na jakieś dofinansowanie.
czy ktoś namierzył może jakieś oficjalne info dot, tegorocznych AMWiM??  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 marca 2011 13:08
Ja wiem tylko, że będą 9-10kwietnia w TKKF Podkowa. Pierwszego dnia ujeżdżenie, a drugiego skoki. Ujeżdżenie profi odbędzie się w konkursach C4 i C5. Na tym się moje info kończy 😉
Koniczka dziękuję za info, nie orientuje się ktoś jakie konkursy będą rozgrywane w łatwiejszej kategorii? Raczej P, czy bardziej N?  👀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 marca 2011 13:11
Obstawiam, że P, na pewno nie dadzą trudniejszych programów niż na AMP 😉
dzięki za info Koniczka, jakby faktycznie był podobny program jak na AMP-ach to chętnie się z koniem wybiorę  🙂
Magdzior:
1. Cena za boks jest podana za całość Mistrzostw czyli od czwartku godz. 10 lub 12 do niedzieli
2. Cena za nocleg jest z wyżywieniem za 3 pełnie dni
3. Samemu się nie zgłosisz. Musi to zrobić twój AZS przez system E-Madzia.

Pozdrawiam
ok dzięki grembus za info, czyli muszę w końcu iść do tego AZSu.

edit: jeszcze jedno odnośnie kosztów bo zakwaterowanie i boks to jedno ale czy płaci się na AMPach jakieś startowe czy już nie?
Nie ma startowych ... gratis 🙂
Orientuje się ktoś czy na  AMWiM tak samo jak  na AMP jedną dyscyplinę można jechać tylko na jednym koniu?

Edit: znalazłam regulamin i wygląda na to, że tak.

Kto się wybiera na AMWiM?
D+A, ja na 100% w ramach treningu prze3d Lesznem
A co jedziesz? Tylko skoki? Ja do Leszna niestety nie jadę, bo AZS się nie dokłada do kosztów wyjazdu🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 marca 2011 19:19
A czy są jakieś obostrzenia np. co do wzrostu konia? Czy w amatorach można jechać na kucu/małym koniu?
kujka   new better life mode: on
21 marca 2011 22:08
dziunka, mozna, nie ma tego typu obostrzen (no chyba ze sedziowie stwierdza ze jestes mega za duza na swojego konia :P )
ok dzięki grembus za info, czyli muszę w końcu iść do tego AZSu.

edit: jeszcze jedno odnośnie kosztów bo zakwaterowanie i boks to jedno ale czy płaci się na AMPach jakieś startowe czy już nie?


mozesz mi podlinkowac ten komunikat ? bo ja jakas slepa jestem, nie moge tego znalezc ...
dzieki  :kwiatek:
Nie, właśnie nie, pasujemy do siebie, ale jednak to jeszcze kuc na wzrost 🙂. No to dobrze, bo już zaczęłam się martwić.
Od czego zależy wybór miejsca organizacji AMWiM? Jak dla mnie Aromer był dużo lepszym miejscem niż podkowa. Pomijam już to, że do Aro mam 5 minut a do Podkowy przez całą Wawę 😉, ale w Podkowie nie ma boksów i trzeba się z koniem tłuc i jest gorsze podłoże.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się