Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2011 15:57
nędznie pod wzgl ilości wygląda lista ujeżdżeniowców.

oj, bardzo nędznie 🙁
mialam zamiar wybrać się na piątkowe ujeżdżenie, ale widząc liste zawodników zaczynam mieć wątpliwości czy to ma sens 🙄
Skoro jest tylko 10 zawodników ujeżdżeniowych, to w jaki sposób chcą w sobotę zrobić w I turze 10 przejazdów i w II turze 10... Specjalnie kupiłam karnet na sobotę, bo chciałam pójść na całe ujeżdżenie do muzyki...
58 zawodników w CSI  💃
Pokaźna liczba ujeżdżeniowców, pokaźna.. 🤔 Może jeszcze ulegnie to jakiejś zmianie, bo jak na razie to jestem podłamana..
Na pewno się zmieni, nie odnotowano jeszcze kilku zgłoszeń, to wiem na pewno. 😉
Ale ujeżdżeniowców ma być tylko 10. To finał naszej ligi, a w naszej lidze szału  nie ma, więc i na szalowych zawodników chyba nie ma co liczyć..

A wracając do Lorenzo.. na jego stronie jest napisane, że w dniach 24, 26, 27 marca jest w Polsce na Warsaw Horse Days.. 😀 czyli jakby 3x daje pokaz..? 😀 i to oba ma zaplanowane: Action i Emotion 8 horses.. <lol>
szecherezada, serio ? Jej, a ja słyszałam od kilku osób, których nie ma na liście, że jadą, startują... 😁 no ładnie
ja już wiem, że będę od czw. do Niedzieli 🙂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
15 marca 2011 21:57
szecherezada- dobre wieści  🙂 bardzo chciałabym go zobaczyć...
będę w sobotę -  niestety tylko na drugiej części
My rezygnujemy z przyjazdu. Konie przymeczone po 2 tyg w Lesznie,a na poczatku kwietnia jada juz nastepne. No coz,do zobaczenia za rok  😉
Averis   Czarny charakter
15 marca 2011 23:30
Jak ja Was wszystkich poznam w tę niedzielę... 🙁
Mazia   wolność przede wszystkim
16 marca 2011 08:21
Mnie jakby co rozpoznasz  🤣
ja bede na porannym ujeżdżeniu. Poźniej sama pędzę na trening 😉)
Czy ktoś z okolic Szczecina lub Kołobrzegu wybiera się na Torwar?
Jeśli tak bardzo proszę o kontakt na pw lub phagel@wp.pl
Był ktoś na spotkaniu na wolontariat i wybiera się na 100%?  😀
Ja będę jako parkurowa  :kwiatek:
Ja będę 😉 od noszenia kwatków na parkurze  😁
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
18 marca 2011 08:01
A u mnie sporo zmian i będę tylko w piątek od 17, ale dobre i to! 🤣
Kochani wygląda na to że Lorenzo będzie zarówno w sobotę jak i niedzielę
Zerknijcie tu , strona 7
pozdrawiam

http://warsawhorsedays.com/wp-content/uploads/2011/02/xwhd2011_pakiet_dla_sponsora_agn.pdf

Słyszałam plotki że mają odwołać  🤔  😵  🤔
Słyszałam plotki że mają odwołać  🤔  😵  🤔

A to w ogóle możliwe na tym etapie  🤔  😵
Trochę późno...
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 marca 2011 10:22
A dostał już ktoś potwierdzenie wolontariatu? Ponieważ niektórzy piszą tu, że będą na 100%, a na spotkaniu mówiona, że jest zbyt dużo osób i będzie selekcja. Podobno mają wysyłać potwierdzenia do tych, którzy się dostali.

Ja też zapisałam się na parkur.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 marca 2011 10:58
Potwierdzenia narazie nie mam ,ale też słyszałam ze dadzą nam znać czy nas chcą czy nie .Jak coś ja sie zgłosiłam na kwiatki  🤣
Do zobaczenia na Torwarze mam nadzieje .
potwierdzenie doszlo wczoraj na maila- pelna lista osob przydzielonych do poszczegolnych sekcji 😉
cieciorka   kocioł bałkański
18 marca 2011 14:15
ja też zgłosiłam się na wolontariat- chciałam biuro, bo to ładnie w cv wygląda, ale stwierdziłam, że prac biurowych mam dość i też zgłosiłam się na parkur. poćwiczę z drągami to może schudnę 😀
z tego co patrzyłam, to chyba będę jedną ze starszych osób przy przeszkodach 🤣 no ale trudno, studenci wolą przykutwić i nie płacić za bilet.
poza zmianami na płycie jestem wolna i w różnych godzinach będę we wszystkie dni, więc możemy się jakoś umówić, albo zaczepiajcie mnie na miejscu. może wplotę wielką różową kokardę we włosy, żeby wszyscy wiedzieli, że to ja 😁 bo niestety będę paradować w koszulce od organizatora.
do zobaczenia! 🙂
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 marca 2011 15:34
Ja tez byłam na spotkaniu z wolontariatu.
Pisałam się na stajnie, ale wsadzili mnie parkur/kwiatki. W sumie tez się ciesze🙂 Pobiega sie troche i może będzie wiecej czasu żeby cos podejżeć🙂

Jakby ktos poznał to zagadujcie. Będę sama wiec miło będzie jak ktos zagada.

A może ktoś wie, gdzie mozna nocleg jakiś znaleźć?
armara U nas to wszystko jest możliwe  🤔
Ja ogolnie wybieram sie na te zawody, chcialbym byc tam od czw do nd, dajcie mi jakies fajne adresy miejsc do nocowania bo jestem z krk i sie nie bardzo orientuje;p
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
18 marca 2011 19:33
Dostałam emaila przegapili mnie i jestem zapisana na kwiatki będe napewno jak coś zaczepiać .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się