Olsztyńscy voltowicze

ja bym byla ale mamy przerwe zdrowotna
Już się dziewczyny zaoferowały pomocą  :kwiatek:
okej okej ;d  A wlasnie dzisiaj sie okazalo ze przerwa zdrowotna zakonczona i mozemy znowu normalnie trenowac ;d
a co Wam dolegało?


Magdanik i już możecie tak normalnie, normalnie wszystko? Skakac też będziecie?  🙂
ogolnie teraz mielismy sciegno nadwyrezone i na dwa tygodnie wypadlismy z obiegu ;d Owszem skakac bedziemy(juz zaczynalismy) jednakze bez zadnych ekscesow, po ponad roczej przerwie to nic dziwnego ;p A zupelnie zdrowi nie jestesmy, bo siadaja nam trzeszczki(odczasu jak chodzimy w podkowach ortopedycznych nie kulejemy juz przez nie) ;d . Zreszta ja tez jestem kaleka tak jak moj kon, wiec idealnie do siebie pasujemy xd
wpadne troszke z innej parady - nie chce ktos szczeniaczka ? mam przyblede, przynioslam go dzisiaj ze stajni, ktos go wyrzucil z samochodu 🙁


Angeel a co to za piesek? dawaj zdjęcia, podpytam znajomych
maly i kudlaty 😀 wyglada jak miniaturka kaukaza :P Ale nie bedzie duzy 🙂 Zdjecia sie zgrywaja. W podrozy autobusem i samochodem nie robil problemow, lezal zwiniety na kolanach 🙂
Magdanik co Wam z trzeszczkami się dzieje? masz pełną diagnozę?? stosowałaś jakieś leczenie już, czy narazie tylko kucie?
tylko kucie i wlasnie na podstawie tego kucia jest diagnoza. Niestety ale to byl wowczac jedyny sposob na swierdzenie co mu jest dokladniej. Nie powinnam o tym mowic szczegolowo, bo zrobilabym antyreklame dosc cenionemu wetowi w naszym wojewodztwie, w sumie to nawet dwom xd
Frytkens - fotki psiaka na twoje specjalne zyczenie 😉







o matko jest przeslodki!!!
Magdanik ale jak to na podstawie kucia stwierdzenie, że to trzeszczki?

Angeel przesłodziak z tego psiaka, może uda mi się go przygarnąć, dam znać koło jutra.
akkzi - to czekam na cynk od ciebie i trzymam kciuki 😉
magdanik - czemu wstawilas zdjecie siodla... ? :P
ooo to siodlo przez przypadek, mialo isc na watek z ogloszeniami(gdzie uprzedzila mnie kasia xd)

akzzi - postawili mi diagnoze ze jest zwyrodnienie stawow, 3 miesiace uzytkowalam konia i zaczal kulec, wez wzielam wet. ktorą mialam pod reka, juz nie sciagalam nikogo(kobieta byla moim najlepszym watem jakiego kiedykolwiek mialam 😉 ) pokazalam zdjecia ktore mialam i stwierdzila ze to moga byc trzeszczki i ze trzeba zrobic zdjecie na trzeszczki. Bawilysmy sie tez w jakies znieczulenia obwodowe czy jak to sie nazywa ;d ostatecznie nie majac innego wyjscia podkulam go na trzeszczki prawie rok juz tak funkcjonujemy i poza kulawizna spowodwaną naciagnieciem sciegna wszystko jest dobrze.
akzzi też ma przygarniętego psiaka do oddania, a nawet dwa  😉
Psiaczek Angeel mnie urzekł- skojarzył mi się z moim ONkiem którego mi zapiep**** jak już sobie urósł  😤


Magdanik teraz to trochę inaczej wygląda, nie mogłam załapać jak po okuciu nastąpiło rozpoznanie trzeszczek. A kto Ci kuje konia?
ale jakbyście wiedziały kto potrzebuje malego kundelka to dajcie znać 😉
a jak mały jest ten psiak którego masz? tzn duży będzie? dziś rozmawiałam z dziewczyną, które na małego psiaka (małego w sensie, że duży nie urośnie) ma chętnego.
tak, bedzie mały 😉 tylko póki co jest strasznym dzikusem, ale juz go powoli oswajam 😉 wiesz, przygarnełam go razem z jego siostrą i mamą ok. 3 tygodnie temu bo biedaczki urodziły się w te najgosze mrozy pod stertą starych desek 🙁 niegdy wcześniej nie miały bliskiego kontaktu z ludźmi i dlatego są takie nieufne, ale mam nadzieję, że się wyrobią 😉 mała sunia juz nalazła nowy dom no i mam do oddania jeszcze jej brata (ale tylko w dobre ręce 😉 ) bo ich mama ewentualnie może zostać u mnie 😉
jak stalam jeszcze w kiezlinach to Stasiewicz(mlody z dobrego miasta),a od czasu jak stoje w kortowie to kopyta robi mi kowal kortowski. 😉


Angel oa on nie będzie duży? bo łapki ma takie duze na zdjęciu.
nie bedzie duzy, lapki wydaja sie duze, bo sa mocno ofutrzone 🙂 to typ "niskopodlogowca" :P mysle ze do kolana to maksymalnie, wiekszy napewno nie.

edit:
nowe fotki psiaka dla zainteresowanych, w psim watku 🙂
magdanik ooo, kowal z kortowa, uwielbiam p. Zygmunta, jest taki fajny 🙂
Zygmunt jest w porzo! 🙂
no jest, sympatyczny i zabawny czlowiek ;d
Przyłączam sie do fun clubu p.Zygmunta  😁 jedyny normalny pracownik w Kortowie 😉
A jak oceniacie robienie kopyt przez p. Zygmunta?
Kuje mi konia od czerwca i jestem bardzo zadowolona, na poczatku z wkładkami zeby nie stał na pietkach, teraz juz normalnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się