NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

caroline   siwek złotogrzywek :)
10 marca 2011 16:01
przypadek, z tym skasowaniem. przykry, ale niezłośliwy i niezamierzony.
katija pisała, że wykombinowała jak to naprawić.

jesli katija tego nie zrobi, to ja się tym zajmę, jak Medziik zaktualizuje tabelkę.
Radzę uważać na użytkowniczkę o nicku AGRESTOWA.
Miałyśmy wymienić się derkami, ja wysłałam, ona też twierdziła, ze tak, a ja już 3 miesiące derki nie widzę.
Na re-volte nie wchodzi odpisuje tylko jej koleżanka.
OSTRZEGAM!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2011 17:49
co prawo , jakie prawo? Ponoć omyłkowo to zrobił.

Dziwne że nikt tego jakoś nie zauważył.

Po to to miało byc by każdy od razu wiedział z kim lepiej nie wchodzić w biznesy.


zauważone to już było dawno temu, i tak jak caroline pisze katija pracuje jak to naprawić wiec spokojnie 😉
trzynastka   In love with the ordinary
10 marca 2011 22:01
Ojezu a cóż tu jest do "naprawiania" ?  🙄 Wrzucić nowy post, na ostatnią stronę, minie tydzień znajdzie się na początku, tam gdzie był. Albo wrzucić do pierwszego modowego posta. Można wyciąć z tego wątku post medziik gdzie jest ta tabelka i scalić z ogłoszeniami, posty scalone ustawiają się według dat więc wyskoczy na początku...
dokladnie chodzi mi o pierwsza wersje. trzeba poczekac az ogloszenie medzik bedzie szlo do kasacji, zostawic je jako pierwsze i poprosic medziik o edycje. cala sprawa.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 marca 2011 08:45
Moim zdaniem taka listę nieuczciwych powinien moderator prowadzić. Powinna ona sie zawierać w pierwszym poście w ogłoszeniach.

A czemu moderator? Chociażby z tego względu że użytkownik jest tylko użytkownikiem  i zawsze może się zdarzyc że użytkownik nie uzupełni bo np. nie ma go długo na forum albo w ogóle przestaje być na forum albo przestaje mu sie chcieć albo sam powinien się na liście umieścić -  i co wtedy?

Uważam że jest to  jednak sprawa o wiele wyższej wagi aniżeli śledzenie forum pod kątem zamykania powtarzających się tematów czy analizowania czy dana treść jest jeszcze na temat czy juz nie i czy dać ostrzeżenia czy też nie.

Podstawowa lista już jest, a uzupełnianie jej o nowe nieuczciwe osoby nie wydaje się wymagać jakiegoś dużego nakładu pracy i czasu.
Kolejna niepoważna osoba: druzalkowa

Na pw nie odpisuje ale ogłoszenie dodaje.. 🙄
Insomnia_90   equo ius civile
13 marca 2011 18:29
Dodaje użytkowniczkę [font=Verdana]pejcia1[/font]
Dobrze,że wziełam paczke za pobraniem , bo bym się chyba w ogóle nie doczekała...
paczka wysłana z 3 tyg. opóźnieniem
BEZNADZIEJNY  kontakt, a właściwie jego brak...
w paczce brakowało rzeczy( niestety paczke odbierała mama-ja bym sprawdziła...)
to co przyszło w ogóle nie odpowiada jej opisowi...
jednym słowem ŻENADA.... 🤬 😤 🤬
ciekawe jak byś sprawdziła, jak otworzysz to możesz już jedynie odesłać na swój koszt, więc nie zmienia faktu to, kto odebrał paczkę  😉
dokladnie chodzi mi o pierwsza wersje. trzeba poczekac az ogloszenie medzik bedzie szlo do kasacji, zostawic je jako pierwsze i poprosic medziik o edycje. cala sprawa.

??????????????
Medziiik  jestem na Nią mega zła. Kupiłam od Niej pare szmatek, wydawało się wszystko okey, wiec kiedy dała ogłoszenie ,że poszukuję ochraniaczy do transportu konia bez wahania pożyczyłam.
Uprzedzałam jedna ,że pożyczam i ,że czekam na zwrot. W dniu 24 lutego napisała mi na PW ,że jest chora wiec nie odwiezie mi ochraniaczy a wysle prortyetem na mój domowy adres. Zgodziłam się i życzyłam jej zdrowka.
Jednak mocno zaniepokojona brakiem przesyłki 04.03 poprosiłam ją o potwierdzenie nadania paczki. Potwierdziła ,że w tygodniu wysłała. Pisłam i tłumaczyłam jej ,że 15-tego marca muszę zawiesc konia do szpitala i ,że ochraniacze mi będą bardzo potrzebne.
Kurcze w zeszłym tygodniu podała mi numer przesyłki, pojechałam na swoją pocztę i powiedziano mi ,że przesyłka o podanym numerze nie dosżła do mojej poczty a reklamację (o ile nadała) może tylko nadawca.
No nic- dzis pojadę i kupię ochraniacze dla swojego konia , bo rzeczywiscie muszę ją jutro zawiesc. Klacz jest po operacji nogi i muszę dobrze ją zabezpieczyc.
Mam adres domowy Medzliik, mam jej dane (bo dokonywałam transakcji w tym ja placiłam), ma telefon do jej Ojca- wywołam jej piekło i tyle.
faza jak masz nr nadania paczki to możesz ją sprawdzić, może medziiik wysłała, a do Ciebie na poczte jakimś sposobem nie dotarła.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 marca 2011 18:15
Faza - nr nadania podałam, a paczka nadana została priorytetem.
oki- przepraszam , paczka przed chwilką doszła. Ale....nie wysłałas jej priorytetem 24 lutego ale duuużo pozniej i sta to całe zamieszanie a ja wczoraj spanikowałam i kupiłam następne ochraniacze (dzis Sonię wiozę na zabieg)
Również nie polecam użytkowniczki pejcia1
po 7 dniach od "niby" wysłania pisałam co z paczką miała się dowiedzieć i odpisać, nie napisała, pisałam jeszcze kilka wiadomości oczywiście brak odpowiedzi. Potrzebowałam tych rzeczy szybko więc kupiłam nowe ponieważ takie zachowanie potraktowałam po prostu jako olanie całej sprawy i dałam sobie spokój. Dzisiaj po 18 dniach paczka do mnie przychodzi, oczywiście nie została odebrana.
Jest to według mnie osoba nieuczciwa, chce coś sprzedać a potem tak olewa ludzi i nie wiadomo czy daną rzecz wysyła czy nie, i nawet nie raczy odpisać.
Tak więc OSTRZEGAM
i pisze to osoba, ktora wlasnie dostaje ban za podwojne konto.
majeczka   Galopem przez życie!
16 marca 2011 19:03
a drugie konto to?
MonikaxD
Niestety ale Zairka ! Ochraniecze zamawiałam 10 Lutego, przelew zrobiony w ten sam dzien do dzis do mnie nie dotarły.O wysyłkie musiałam prosic sie miesiac 7 marca otrzymałam wiadomosc ze paczka została wysłana w zeszłym tygodniu nie dotarła do dzis... 
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
17 marca 2011 20:01
Zairka nieuczciwa...? Toż by ten świat musiał na głowie stanąć, miałam z nią kilka (wiele ?) transakcji, przebiegały szybko i sprawnie o każdym problemie od razu pisała 😉
Mi tez odrazu odpisuje ale co z tego jak czekam juz ponad miesiac i doczekac sie nie moge  😤
Dodaje użytkowanika Naciau w styczniu kupiłam naczółek, fakt nie wpłaciłam pieniędzy od razu ale pod koniec stycznia były na koncie. 21 lutego dostałam info że po weekendzie będzie, już trochę tych weekendów było a paczki nie ma. Poprosiłam o zwrot kasy gdyż po takim czasie już mi ta rzecz jest nie potrzebna. Niestety do tej pory ani kasy ani paczki nie ma!!  Mam już dość upominania się, na PW odpisuje sporadycznie i zawsze to samo że na dniach będa
noen   A story of a fighter of our human race
18 marca 2011 20:42
somebody, u mnie wszytsko na Naciau poszło okej. Idealna wymiana, może trochę wina poczty, a Naciau trochę opóźniła się z wysyłką ? może poproś o numer wysyłki 🙂 Możesz na stronie poczty sprawdzić gdzie jest paczka 😉
Ale ona jeszcze nie wysłała bo z tego co rozumiem to nawet jeszcze ich nie ma. Poza tym 2 miesiące to już za długo
noen   A story of a fighter of our human race
18 marca 2011 21:02
somebody, to może zwrot kasy ? 😉 Pogadaj, zapewne coś da radę załatwić, to nie jest głupia użytkowniczka i mam nadzieje, że wie, jakie są konsekwencje takiego postepowania i postara się rozwiązać problem 🙂
noen ale ja już napisałam w poprzednim poście że prosiłam o zwrot kasy i nie dostałam bo użytkowniczka twierdzi że naczółek kiedyś wyśle(ale kiedy to nie wiadomo), tylko że ja już jej pisałam że nie chcę już go i proszę o zwrot kasy
noen   A story of a fighter of our human race
18 marca 2011 21:26
somebody, kurcze, numeru tel. do niej nie mam, a może ktoś ma na rv. Napisz w ogłoszeniach, że potrzebujesz, i postaw sprawe prosto, albo kasa albo policja, to podchodzi również pod kradzież/oszustwo 🙂
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 marca 2011 21:51
tabelka
sama wpisywalam faszke dwa razy do uczciwych- raz kupilam od niej czaprak, a teraz ochraniacze. fakt, ze moze nie przyszly od razu, ale przyszly i w stanie zgodnym z opisem, wiec faszce naleza sie dwa plusy.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 marca 2011 23:25
nie wiem kto ma ile plusów bo zawsze to sprawdzała forumowa noen  :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
19 marca 2011 10:27
Medziiik, przepraszam, ale jutro dopiero uaktualnie tabelkę. Niestety teraz zajęłam się nauką, bo w końcu trzeba się dostać do dobrego liceum, i zaczęłam trenować codziennie, więc bardzo rzadko jestem na internecie, ale jutro obiecuję, że nadrobię, i przepraszam za opóźnienie :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się