Olsztyńscy voltowicze

ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
17 marca 2011 18:45
megi007 a jesteście już umówieni z Panem Markiem na konkretny dzień?bo jak tak to ja bym się z nim umówiła na ten sam dzień,po co ma jeżdzić kilka razy w nasze strony.Ile koni u was robi?u mnie 4
Tercet pozwole sobie odpowiedziec za silver, ogolnie jest okej ale wkurza ja bardzo obsluga ;d Mi osobiscie tez sie podoba, a obsluga wkurza mnie mniej, ale mi nie robia takich akcji jak niektorym ;p Duzo by opowiadac ;d
Tercet w kortowie trzymam konia 1,5 roku  i bedac tam praktycznie codziennie miewam gorsze i lepsze dni 😉 ale od pewnego czasu bardzo, bardzo przeginaja... Przyjezdzając w tygodniu w godzinach, w ktorych mozna spotkac wszystkich pracownikow trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, a tego ostatnimi czasy mi brakuje 😉 Poza tym idzie przezyć ale mam przeogromna nadzieje, ze w czerwcu czeka nas przeprowadzka🙂😉))


Silver a zdradzisz dokąd?
Do Kwidzyna najprawdopodobniej 😉 i do kortowa juz raczej nie zamierzamy wracać mimo,ze mam wielki sentyment do tej stajni...
jak to? chcesz sie wyprowadzic stad? przeciez dopiero co szkole zaczelas!!!!
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 marca 2011 15:48
Tercet w kortowie trzymam konia 1,5 roku  i bedac tam praktycznie codziennie miewam gorsze i lepsze dni 😉 ale od pewnego czasu bardzo, bardzo przeginaja... Przyjezdzając w tygodniu w godzinach, w ktorych mozna spotkac wszystkich pracownikow trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, a tego ostatnimi czasy mi brakuje 😉 Poza tym idzie przezyć ale mam przeogromna nadzieje, ze w czerwcu czeka nas przeprowadzka🙂😉)                                              Pewnie jedz, warto spróbowac potem mozna tylko zalowac ze sie nie spróbowalo, ja zaluje ze nie wykorzystalem  w pelni swojego wyjazdu, do dzis o tym mysle... 😉
megi007 a jesteście już umówieni z Panem Markiem na konkretny dzień?bo jak tak to ja bym się z nim umówiła na ten sam dzień,po co ma jeżdzić kilka razy w nasze strony.Ile koni u was robi?u mnie 4

Nie jestem umówiona na  żaden konkretny termin. Na początku kwietnia mija nam 6 tygodni i wtedy będziemy się umawiać konkretnie. Ale jak coś to ja się dopasuje do was 🙂 Tylko Megi jest robiona (może teraz dojdzie drugi koń).
silver - mozesz przyblizyc co konkretnie mozna zarzucic obsludze w kortowie ? 🙂 jako "potencjalny klient" jestem ciekawa-moze byc na pw. do Kwidzyna sie wyprowadzasz ? Praca ? U kogo ? 😀
jak to? chcesz sie wyprowadzic stad? przeciez dopiero co szkole zaczelas!!!!

Zamierzam tylko konia w trening tam oddac, a ja spadam nach dojczland na ten czas😉 wiec szkola jak najbardziej nadal aktualna hehe

jascus199 ... a tak z ciekawości to gdzie pracowałeś? 🙂

silver - mozesz przyblizyc co konkretnie mozna zarzucic obsludze w kortowie ?
bezczelność, spoufalanie sie z pensjonariuszami, brak profesjonalizmu, lenistwo, nieprzestrzeganie harmonogramu korzystania z hali, rozsiewanie rozmaitych plotek np. na temat zdrowia konia 😉 , absurdalne zachowanie w sytuacjach rozmaitych, to tak na szybko co przyszło mi akurat do glowy, konkretnych sytuacji nie bede przytaczac, bo niewiadomo czy smiac sie czy płakac aczkolwiek taka atmosfere buduja zaledwie 3 czy 4 ossoby wiec mimo tego nie jest najgorzej i na swój sposob lubie ta stajnie😉
nieprzestrzeganie harmonogramu korzystania z hali, rozsiewanie rozmaitych plotek, absurdalne zachowanie w sytuacjach rozmaitych,

Widac ze jeszcze w Kwidzynie Cie nie bylo... lol. Wszedzie ludzie gadaja, a potem przestaja gadac i ida na piwo.

PS. Komu konia w trening? Dominice? czy do skoczka?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 marca 2011 07:29
Tak tutaj wpadalam i czytam o Kwidzynie. Harmonogram hali? Tu czegos takiego nie ma- wsiadasz jezdzisz. O gadaniu i plotkowaniu sadze tak jak karolina_.
a ja mysle ze jezeli chodzi o srodowisko jezdzieckie to wszedzie tak jest ze ludzie gadaja i rosiewaja ploty  😉
lepiej jak w kwidzynie nei ma czego stakiego jak harmonogram heh- bo w kortowie niby jest a np nie zapisuja ze studenci maja zajecia w danej godzinie, przyjezdzasz zeby pojezdzic a tu lipa...cala hala zajeta i nie ma opcji ani pozwolenia nawet zeby na nia wejsc  😎


niestety ale to nie tylko w środowisku jeździeckim są ploty, ploteczki i obgadywanie człowieka za plecami, śmietanki i kefiry...
A co do harmonogramu to się zgodzę z przedmówcą - w tym wypadku lepiej jakby go nie było  🙂
[quote author=karolina_ link=topic=216.msg941807#msg941807 date=1300494621]
nieprzestrzeganie harmonogramu korzystania z hali, rozsiewanie rozmaitych plotek, absurdalne zachowanie w sytuacjach rozmaitych,

Widac ze jeszcze w Kwidzynie Cie nie bylo... lol. Wszedzie ludzie gadaja, a potem przestaja gadac i ida na piwo.

PS. Komu konia w trening? Dominice? czy do skoczka?
[/quote]

Jasne, zgadzam się, ze ludzie wszedzie gadaja i niech sobie gadaja jesli jest o czym, u nas tylko pracownicy maja z tym problem, bo takich pensjonariuszy jak w kortowie to zycze kazdemu  😀 😀  😉 W Kwidzynie Siwusa zostawiam samego więc myslę, ze nie bedzie mi to tak bardzo przeszkadzac ...Tak, Dominice 😉
Co za siwy, z ciekawosci? Moze byc na PW. Bo jedyny silver star jakiego znam to skoczek 😉
to pewnie mowisz o silver star ktory byl wlasnoscia Natali .A 😉 a kun Agnieszki nazywa sie Shrek - aczkolwiek staly teraz w tej samej stajni i byli sasiadami heh 🙂
No i Shrek i Silver mają tego samego ojca 🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
19 marca 2011 21:08

SILVERSTAR

w Stadninie Koni Kiecoń, bardzo zaluje ze tam nie zostalem 🙁

Pozwolę sobie odnowic dawny temat starych czasów Kortowie, ponieważ znalazłam kilka perełek i postanowiłam się nimi podzielic.


Ola wygrywająca Hubertusa na Jovingu



Malwa i Kalina w zaprzęgu


Moba


Moja największa końska miłosc hehe


Czuna


Lach



Zawody skokowe na kortowskiej hali (wtedy zawody były organizowane średnio co miesiąc)



Pokaz na jakiejś majówce mamusi i córeczek: Moba i Magia, Fanny i Frajda, Dolina i Draka







hehehehehe

nie widze zdjęć ale Malwina Moba Lach Fanny to są moje czasy w Kortowie
to ja wstawie siebie na mojej ulubionej Wąskiej ............to były czasy piękni i młodzi

i kiedyś dawno dawno temu ja w Klewkach z Arabeską to były tereny z Szeryfem ....... może ktoś pamięta
Ircia   Olsztyn Różnowo
20 marca 2011 20:26
Klewki,to były czasy,ja jeździłam na siwku Finale  🏇

Zielona niezły toczeka na ostatnim zdjęciu hehe, podejrzewam, że wtedy to był rarytas 😂


No i jeszcze z jazd kilka zdjęc

Wilga, Pixi, Zaspa, Malwa, Kalina, Matador, Balbina, Karta


Balbina, Pixi, Zaspa, Baśka, Karta


Mir, Kolczyk, Balbina, Pixi


[quote author=Frytkens link=topic=216.msg943802#msg943802 date=1300649650]
Pozwolę sobie odnowic dawny temat starych czasów Kortowie, ponieważ znalazłam kilka perełek i postanowiłam się nimi podzielic.

Frytkens 🙂

Lach miał gilgotki ubaw był przy czyszczeniu
na Dolinie jeździłam heheh, kto wredote wyprowadził z boksu miał fajnego konia
na Plichu często w kulbace nawet ją potem polubiłam
i Karta wielkie konisko pan Janusz mi ją dawał bo to "jego"klacz była


czerwony toczek to skarb był hehehe i uratował mi głowę przy jednym upadku sam pękając na dwie części
Ircia tak na zakończenie dnia:

bo najlepiej iść na ludzia-ludź ma przecież coś dobrego... Rozpieszczona kobyłka.


I Twoja kobyła chyba skutecznie przekonała mi chłopa, że "koń to fajny zwierz"  😁, czyżby załapał bakcyla   😲



dzięki  :kwiatek:

zielona33 ten Twoj Lary to ma fajnego diablika w tych swoich oczkach  😎
akzzi to wiosna tak na niego działa  🤔wirek:
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 marca 2011 06:47
akzzi Strasznie rozpieszczona, poprawię się obiecuję  🤬
kobył mądry i cwany wie jak podejść chłopa  😅
Frytkens ostatnie foto wymiata  😁 ...a kortowo praktycznie nic się nie zmieniło na przestrzeni tylu lat.
Miło zobaczyć stare championy, teraz juz tylko Moba została  😉
Pamiętacie jak się wszyscy tłoczyli przy siodlarni zeby ulubionego konia dostac na jazde 😁
ostra jazda!!! zabytkowe foty hihi  :kwiatek: wygladalysmy normalnie extra  😁
Oooooooooooo jakie foty !!! Dawaj więcej Fryta, koniecznie 😉

I już oficjalnie, Dągowiada w tym roku odbędzie się 28 maja 😉 Już teraz zapraszam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się