KOCHAM KINO :)

cieciorka   kocioł bałkański
12 marca 2011 21:55
A ja w piątek byłam na Czarnym czwartku. Dobry, przejmujący- szkoda, że dla osób zza granicy może okazać się zbyt chaotyczny.
kujka   new better life mode: on
12 marca 2011 22:04
cieciorka, bylam na pokazie przedpremierowym jakis czas temu i tez oceniam go jako dobry. zwlaszcza jak na polski film.. no jakby nie bylo historyczny 😉
i kocham Pszoniaka, ale to bez tego filmu wiedzialam.
oti   Everybody lies...
18 marca 2011 20:57
Ja dziś byłam na "Sali samobójców" i jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu! Bardzo mi się podobał, jeden z lepszych filmów, zwłaszcza polskich, jakie ostatnio widziałam. Zrobił na mnie duuuużo większe wrażenie i dużo bardziej mną wstrząsnął niż np. "Czarny łabędź". Polecam wszystkim. Pokazuje przerażającą rzeczywistość, jak strasznie duży wpływ mają na nasze społeczeństwo wszelkie portale internetowe (z facebookiem na na czele) i w ogóle internet. Końcówka filmu świetna, nieprzewidywalna. Jakieś dziewczyny siedzące obok ocierały łzy, także film porusza. 😉
Co mnie zadziwiło, przede mną w kasie stała młodzież, na oko 13-14 lat, i pan w kasie nie chciał im sprzedać biletu. To od ilu lat jest ten film!
Mi się Czarny Czwartek bardzo podobał, mimo że nie lubię generalnie historycznych filmów. Chociaż w sumie zamierzchłe czasy to nie były. Super gra aktorska i to połączenie z prawdziwymi wycinkami nagrań.
cieciorka   kocioł bałkański
19 marca 2011 11:10
Wczoraj próbowałam obejrzeć kochaj i tańcz, ale nie dałam rady.... 🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 marca 2011 13:58
cieciorka
Nie dziwię się, bo to gniot jakich mało...

Ja się cały czas zastanawiam, czy wybierać się na "Salę samobójców". Jestem bardzo ciekawa tego filmu, ale obawiam się czy nie będzie zbyt ciężki dla mnie.
cieciorka   kocioł bałkański
19 marca 2011 14:19
ja chcę zobaczyć- ale ciężko się wybrać, bo jakoś nie ciągnie. poważnie o emo to jak poważnie o niepoważnym i jednocześnie mnie to zniechęca i ciekawi- jak zostało przedstawione.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 marca 2011 16:21
warto oglądnąć Jeża Jerzego?  👀
cieciorka witaj w klubie, postanowiłam, że oglądnę całość, bo nie lubię przerywać filmu w połowie, po czym sprawdziłam ile to trwa i okazało się, że została mi jeszcze ponad godzina to się poddałam. 😵 W ogóle mnie nie zainteresowało jak to się skończy.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 marca 2011 22:35
Właśnie wróciłam z "Sali samobójców". Nie jest to typ filmu, jaki lubię, ale zrobił na mnie duże wrażenie. Z pewnością nie da się być wobec niego obojętnym. Zdecydowanie daje do myślenia i porusza. Podobnie jak oti, nie spodziewałam się takiego zakończenia.
Jak najbardziej warto wybrać się do kina.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2011 14:08
warto oglądnąć Jeża Jerzego?  👀


Do kina iść nie warto.
polecam goraco "WYGRANEGO" !!
Też się nad nim zastanawiam, możesz napisać coś więcej?
Lena, idziemy? 😉
w ogole to mam okropne zaleglosci w filmach 🙁 czas niby jest a checi na ogladanie brak 🙁
Czarny czwartek mi się nie bardzo podobał... Dialogi były tak drewniane, że zakłócały mi odbiór filmu nie do zniesienia. Gra aktorska też momentami fatalna. Scenariusz mi się za to bardzo podobał. Super były też zdjęcia archiwalne, aż ciarki przechodziły. Smutna, pouczająca historia, ale dla mnie bez rewelacji.

Prawdziwe męstwo podobało mi się, bo uwielbiam klasyczne westerny  😀 Trzymał w napięciu, super gra i ciekawa historia. Zakończenie zaskakujące, szkoda że akurat takie - no ale nie mogło być za różowe 🙂 Polecam, mi się naprawdę podobało 🙂

A oglądał ktoś Poznasz przystojnego bruneta??
Dzionka, kilka postów wstecz pisałam o PPB. Jak dla mnie całkiem okej chociaż Allen nie jest tu w swojej mistrzowskiej formie. Mało charakterystycznego humoru ale film całkiem przyjemny, fajnie ukazane relacje międzyludzkie.
Lena, idziemy? 😉
w ogole to mam okropne zaleglosci w filmach 🙁 czas niby jest a checi na ogladanie brak 🙁


w kwietniu bardzo chętnie 🙂
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
24 marca 2011 16:33
Ja dzisiaj byłam w kinie na 'CZARNY CZWARTEK. Janek Wiśniewski padł.'
Myślę, że jest to film warty obejrzenia. Ze mnie wycisnął łzę.
Mia, dzięki - zachęciłaś mnie i pewnie jutro lub w sobotę się wybiorę 🙂
sex story nie polecam
mial byc film lekki wesoly itd a byla szmira i czekalam tylko kiedy koniec bedzie krecac sie w fotelu..
Mroczny rycerz na tvn! Uwielbiam jokera w tym wydaniu, jest idealny 💘
Jeśli chodzi o Salę Samobójców to film jest ciężki, mocno odbiega od polskiej konwencji kinowej, życie toczy się w zasadzie wokół jednego bohatera, z zapowiedzi wygląda na emo, a jak jest naprawdę film pokazuje i to wyraźnie. wydaje mi się, że jest od 16 lat, muzyka też niezła, przejmujący ale i bardzo prawdziwy. POLECAM!
Dobra, przekonałam się. Jutro pakuję się w busa i jadę do kina na Salę Samobójców!
Mroczny rycerz na tvn! Uwielbiam jokera w tym wydaniu, jest idealny 💘


zgadzam się 🙂 uwielbiam ten film 🙂
"Sala samobójców" od lat 15. Uważam, że dzieciaki powinny na ten film iść z rodzicami, a potem pogadać. Film dla młodego widza pozostawionego samemu sobie może być niebezpieczny... dołujący... syn znajomej po filmie złapał totalny dół... i matka widząc co dzieje się z dzieckiem poszła dopiero do kina, żeby zrozumieć.
Są tacy, którzy się śmieją... ale albo to maska, albo zaburzenia emocjonalne...
szaraduszka, ale co dzieciakom to da jak pójdą na film z rodzicami? Przecież oglądają własnymi oczami, nie rodziców. 😉 Chyba musiałyby tego filmu nie oglądać w ogóle. Z resztą, każdy "psychologiczny" i "z drugim dnem" film może być hmm, niebezpieczny. Wszystko zależy od wrażliwości widza.
Swoją drogą - na jakiej podstawie są dobierane ograniczenia wiekowe do filmów? Bo coś mi się wydaje, że nie na podstawie "czy siądzie to nastolatkowi na psychikę" tylko "czy sprzedamy na to dużo biletów, skoro grupą, która łazi często do kina jest młódź od 15 - 25/30 z naciskiem na 18-20parę lat".  Czarny Łabędź też był od 15 lat.
Scottie   Cicha obserwatorka
26 marca 2011 09:48
Sankaritarina, są sceny drastyczne, a filmy może troche psychologiczne i małolaty często zakłócają odbiór śmianiem się, gadaniem, telefonami, rzucaniem popcornu itd. Jak jest igraniczenie wiekowe, to taki dzieciak nie powinien wejsc na sale, nawet z rodzicem i koniec.
Tez byłam na "Sali samobójców" i bardzo mi się podobało, lubię filmy w tym typie
Scottie, Tak, tak, zgadzam się tylko.... czy Szarejduszce nie chodziło o dzieciaka = tego 15 latka?
Chyba, że jakieś kino wpuściło młodszych. 🤔
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 marca 2011 12:12
Uważam, że dzieciaki powinny na ten film iść z rodzicami, a potem pogadać.

Moim zdaniem rodzice powinni iść na ten film i poważnie się zastanowić nad jego przekazem. Szczerze mówiąc nie spodziewam się, żeby przeciętny 15-latek wiele z niego wyniósł...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się