Torwar 2011 - CSIW-W & CDI-W 25-27.03

Czy Lorenzo bedzie tylko w czwartek?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
22 marca 2011 12:08
Czy Lorenzo bedzie tylko w czwartek?


to jest owiane najściślejszą tajemnicą jak widać
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
22 marca 2011 12:28
ja tez jestem w czwartek na szkoleniu o 16:30 🙂
Blondyneczka🙂
Prawdopodobnie w czarnym dresie adidasa🙂Podchodzic i zagadywac. Moge nie kojarzyc ale fajnie będzie sie poznac🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2011 18:16
[quote author=alona link=topic=43946.msg945839#msg945839 date=1300795411]
Czy Lorenzo bedzie tylko w czwartek?


to jest owiane najściślejszą tajemnicą jak widać
[/quote]

Podobno ma być też w sobotę i niedzielę ale jakby to napisali na stronie to by nikt na galę nie przyszedł 😂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 marca 2011 18:24
serio zamierzacie siedzieć w sektorach, które macie napisane na biletach?  👀
Ja też mam sektor "E" tylk mnie tam raczej nie uraczycie  😉
Ja zamierzam, bo mam sektor H 🙂 Słyszałam, że ochrona ma stać przy sektorach i sprawdzać bilety- ale wątpię żeby chciało im się stać tam cały czas i za każdym razem rządać biletu od wchodzących 😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 marca 2011 18:33
Z tego co piszecie to z roku na rok coraz większy cyrk z organizacją tego wydarzenia 🤔wirek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 marca 2011 18:34
zen serio  👀 No to by było niefajnie  🤔
Ja nie miałam możliwości wyboru sektora (tzn nikt mnie nie zapytał o to  😉 ) No cóż, zobaczymy jak będzie
To wszystko podobno a czy będzie tak naprawdę- nie wiem. Z jednej strony rozumiem, bo byłabym zła, gdybym nie miała miejsca w swoim sektorze, bo siedzieliby w nim ludzie, któzy mieli bilet na inny sektor. A z drugiej strony uważam, że powinien każdy mieć możliwość wyboru sektora, a nie dostać bilet jak leci.. Najlepiej chyba jednak organizacyjnie było wtedy, kiedy sektory i miejsca były numerowane- wszystko było jasne i klarowne, każdy miał możliwość wyboru i już.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2011 18:53
Ja sektor E dostałam "z przydziału" bo mi mapka na Eventimie nie działała i nie miałam jak zmienić :/ A chciałabym sektor H i tam zapewne będę siedzieć jeśli oczywiście żaden ochroniarz mnie nie zatrzyma 😁
Ja też na wolontariat i też od czwartku 🙂 Przy czym myślałam, że od rana, muszę tam zadzwonić się dopytać.  Jak zobaczycie długie, rude, zaplecione włosy to zagadywać 🙂
Wątpię żeby ochroniarze sprawdzali. Jezeli będą jakieś lepsze wolne miejsca to co im zależy, że ktoś się przesiądzie 🙂😉
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
23 marca 2011 08:11
Łosiowa to ja cie chyba kojarze ze spotkania organizacyjnego🙂zaplecione warkoczyki?na stajnie sie pisałas?
na fejsie są już zdjęcia koni Lorenzo testujących podłoże 🙂😉)
[url=http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?fbid=194407650600166&id=187653661275565&aid=42673]http://www.facebook.com/home.php#!/album.php?fbid=194407650600166&id=187653661275565&aid=42673[/url]
chciałabym być na próbie, ze światłem ze spotów...
Masz rację, ja byłem na próbie we Wrocławiu próba trwała 3 godziny i było super. http://paradajezdziecka.pl/parada/?p=582
Wtedy pierwszy raz zobaczyłem Lorenza. Fantastyczny facet.
no! muszę wam się nieskromnie pochwalić, że zdobyłam miejsca vipowskie za darmo  🤣 🤣 🤣 !!!
Jak się dowiedziałam, to skakałam po pokoju  😁 myślałam że w końcu nie pojadę, bo nie miałam czasu kupić, a tu taka niespodzianka....
[b]ktosia[/b  w jaki sposób vipowsikie ?;D
KtoSia ... Jak to "zrobilas" ??  😲
ash   Sukces jest koloru blond....
23 marca 2011 13:56
No to ja też powiem, że na 3 dni mam Vipowskie bilety  😜
ano, mam matkę chrzestną która jest aktorką (nie, nie w telewizji jej raczej już nie zobaczycie) i ona dostała w prezencie 2 bilety vipowskie na wszystkie dni  😀  A jej niekoniecznie chce się isć (konno nie jeździ) więc oddała bilety mi 🙂 Tylko mam mały problem bo jest na nich napisane że wpuszczają za wylegitymowaniem się (bilety są imienne) i bilety nie mogą być przekazywane... Ale myślę że po awanturce wpuszczą 😉
[quote author=Alicja_8 link=topic=43946.msg946946#msg946946 date=1300867909]
Łosiowa to ja cie chyba kojarze ze spotkania organizacyjnego🙂zaplecione warkoczyki?na stajnie sie pisałas?
[/quote]

Dredloki 🙂  Tak, na stajnie. Mam być jutro o 8 rano
dempsey   fiat voluntas Tua
24 marca 2011 01:52
doskonałe te foty lorenzowych koni
miny mają pt. "jak sądzisz, dużo ludzi bedzie?" albo "hmm jak na halę tej wielkości to nawet jasno"
fachury
ano, mam matkę chrzestną która jest aktorką (nie, nie w telewizji jej raczej już nie zobaczycie) i ona dostała w prezencie 2 bilety vipowskie na wszystkie dni  😀  A jej niekoniecznie chce się isć (konno nie jeździ) więc oddała bilety mi 🙂 Tylko mam mały problem bo jest na nich napisane że wpuszczają za wylegitymowaniem się (bilety są imienne) i bilety nie mogą być przekazywane... Ale myślę że po awanturce wpuszczą 😉


Myślę, że powinnaś podrobić dokumenty, bo może się tak wydarzyć, że np.awanturka nie pomoże.
I co wtedy ? Żal kasy wydanej na paliwo czy autobus..
Albo może ucharakteryzuj się na matke chrzestna i pożycz od niej dowód osobisty.

Sorki Ktosiu ale mnie cwaniactwem tu pachnie. A "awanturka" tupetem za którym nie przepadam.
Ja jestem jeszcze  ze starego rzutu "podstawowego poczucia przyzwoitości".
Za parę lat umrę i będziecie mieli luuuzik od zrzędzącej starej wiedźmy ale moim zdaniem publiczne chwalenie się
cwaniakowaniem to lekka przesada.
Wybacz, ale musiałam to napisać.
Też nie przepadam za takim zachowaniem, ale na szczęście kilka razy widziałam jak osoby wchodzące na VIPy imienne musiały pokazać dowód tożsamości.
asds   Life goes on...
24 marca 2011 10:06
Ja tez dzisiaj będę. Biorę aparat i bedzie się cykać Lorenzo 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2011 10:25
a ja jestem chora i chyba mnie nie będzie
organizacja LEŻY i KWICZY.

poprosiłam o podpisanie MOJEGO zdjęcia na stronie imprezy (zdjęcie Horsemanów na podstronie gali otwarcia) - nie podpisali, zaproponowali upload nowego zdjęcia. tylko co mi po tym, jak sygnatura już jest. ale OK, powiedzmy, że mogę to przeżyć.

dzisiaj dostałam maila dla akredytowanych, info o imprezie i parę PDFów, w tym PDF o Gali Otwarcia. znowu widzę moje zdjęcie, ale jest tak malutkie, że nie widać sygnatury. NAWET NIE JEST PODPISANE!!!

[edit] cieciorka jak to?! 😕
cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2011 11:18
mama mówiła: ubierz się cieplej.
i tyle tej historii, a przeziębienie ciągnie się już tydzień. jak się uda, to może w sobotę jak stanę na nogi to dołączę- dzwoniłam do koordynatora wolontariatu i nie był na nie, więc to chyba możliwe. jak nie, to może kupię bilet na połowę dnia jak się da.
Mnie też dotyka proza życia- nie mam z kim młodego zostawić, do 20 mi nie wysiedzi, więc raczej mnie nie będzie 😤

Ile będzie trwał pokaz Lorenzo, wiadomo coś..?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się