SIODŁA

Wygląda jak stary Norbert Koof

wszechstronne-skokowe?
Dramka dzięki :kwiatek:
Od ilu lat Euroridingi nie są produkowane z czerwonym znaczkiem?

Opłaca się kupić Diamanta S z czerw. znaczkiem za 1500 zł?
z tego co zrozumiałam to chyba od 2000roku są euroridingi diamanty z niebieskim znaczkiem. A czy się opłaca...to już zależy od Ciebie. z niebieskimi znaczkami chodzą w cenie ok 2tys zł.
Ja mogę tylko polecić Diamanta skokowego,-))) świetne siodło,najlepsze,które miałam a ciężko je dostać na wtórnym rynku w Polsce,ale to moja opinia,-))))
Faszka troche to własną reklamą podjechało 😉
Tylko troszkę,ale mówię prawdę a proszę tu mamy Diamanta skokowego za 3400 też czerwony znaczek http://allegro.pl/siodlo-skokowe-euroriding-diamant-17-i1465077861.html
Czy ktoś używał siodła z biomex'em???
Jak wrażenia???
kkatek, moja koleżanka ma i bardzo sobie chwali. Mówi, że dla kręgosłupa znacznie lepiej i ogółem miękko się siedzi.
Miał ktoś może do czynienia z siodłami firmy Nomad ? jeśli tak, to prosiłabym o opinię ;-)
efeemeryda   no fate but what we make.
31 marca 2011 12:36
czy ktoś się orientuję, 19cm około w Daw-Magu, to jaki to rozmiar łęku ? chodzi o rajdówkę.
mam możliwość zakupienia wintec 100 all purpose za grosze. jeździł ktoś w tym?  🙂
jeździł ktoś w siodle kieffer frankfurt?
mam możliwość zakupienia wintec 100 all purpose za grosze. jeździł ktoś w tym?  🙂


nie siedzialam ale szczerze to słyszałam opinie ze jest to siodlo typowo rekreacyjne i nic nie robiace takie do wożenia się ogólnie. 😉
m.indira   508... kucyków
13 kwietnia 2011 19:24
czy ktoś z dobrych duszek mógłby mi powiedzieć która liczba w skokówkach Ken Tuar to rok produkcji?
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
14 kwietnia 2011 19:23
ktos moze przedstawic swoja opinie na temat siodla ujezdzeniowego euroridding rubin? pilne 🙂
Sanndy, pytanie wystarczy zadac w jednym watku.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 kwietnia 2011 09:28
Dziewczyny potrzebuję pomocy w wyborze siodła dla kuca około 110 w kłębie

o dla tej karej kluseczki ( teraz dużo chudsza ) nie interesuje mnie siodło beztarlicowe .
Pomóżcie  :kwiatek:

Bronze   "Born to chase and flee.."
19 kwietnia 2011 19:27
Dziewczyny.
Ważne pytanie do posiadaczek siodeł Prestige - czy numeracja siodeł wszechstronnych jest zaniżona w stosunku do polskiej normy ?
Jest taka opcja,żeby była "mniejsza" 17 - ka niż u innych siodeł w standardzie?
Bardzo proszę o podzielenie się uwagami.
Z góry dziekuję. :kwiatek:
Siedziska w siodłach prestige wypadają róźnie, są modele które maja siedziska zaniżone np. Versailles.
Każde siodło Prestige przeważnie wypada mniejsze w porównaniu do innych firm.
Bronze   "Born to chase and flee.."
19 kwietnia 2011 19:44
Ja jestem dość drobna i jeżdżę w 16-tce. Zastanawiam się nad kupnem Green Stara 17 - ki . Obawiam się,że w nim utonę...aczkolwiek, jeśli numeracja jest zaniżona to jest szansa,że siodło będzie ok.
Nie mam porównania - bo teraz pomykamy w syntetyku, a w sumie to od zawsze w pleszewskich siodłach.
Co doradzicie - robić siodło na wymiar u polskiego rymarza czy spróbować zaprzyjażnić się  z Prestige ?
"Ja jestem dość drobna" nic mi to nie mówi.

Tu masz prostą instrukcje jaki rozmiar pasuje do twojej budowy:

http://www.ihaha.pl/info_pages.php?pages_id=13&osCsid=af35100a42761e0c6f406d3b26e62661
Bronze   "Born to chase and flee.."
19 kwietnia 2011 19:53
Dramko - wg. tych kryteriów 16 cali.
No to nie 17"
Bronze   "Born to chase and flee.."
19 kwietnia 2011 20:06
Mierzyłam dzisiaj ławki terlicy dla porównania :
w moim syntetyku 16 cali: 47 cm
w GS 17cali : 46cm
Długość tybinek w GS : 36 cm
w moim 34.
I to mnie dość mocno zaskakuje, bo różnicy praktycznie nie ma pomiędzy tym rozmiarami.
Dlatego wydaje mi się 17 zaniżona...
Mam rację?
Green star ma zaniżoną rozmiarówkę siedziska.
croopie, Taaaak? Sporo zaniżoną?

akzzi, jakiś stary 500 albo 200 vsd, ale nie jestem w stanie rozpoznać dokładnie. 🙁 A pytałąś sprzedawcy czy gdzieś pod tybinką, niżej/wyżej, nie ma jakichkolwiek numerów seryjnych albo nazwy modelu?

Btw, ktoś miał takie siodło?
http://allegro.pl/siodlo-ogolnouzytkowe-brazowe-konrad-pleszewskie-i1556230400.html
znajoma mi podesłała aukcję z pytaniem czy ten sam konrad, którego ja miałam -> czy jest tak samo niewygodny jak ten stary.😀 Przyznam się, też mnie to zaciekawiło.
tak, pytałam, ale ta osoba sprzedaje wiele siodel i chyba nie bardzo sie na tym zna... Sądzi, że we wszystkich wintecach są wymienne łęki...
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2011 16:00
Sądzi, że we wszystkich wintecach są wymienne łęki...


W chwili obecnej już tak.
Wintec nie produkuje już modelu 250 bez wymiennych łęków. Nowy model nazywa się new250 i tez ma wymienne lęki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się