konie małopolskie

Niesamowita przemiana break.. 😉
zielona33, leonek dziękujemy, przekażę na pewno Siwemu i jemu Panci 😉
breakawayy, super dzięki za zestawienie. To mnie tylko utwierdza, że nijak nie wiadomo, co ze źrebaka wyrośnie - przynajmniej ja kompletnie nie umiem tego ocenić. Szkoda tylko, że taka duża przerwa między majem '08 a marcem 2010, bo coś bardzo interesującego stało się z przodem konia 🙂 Po tym źrebakowym foto obstawiałabym, że koń rokuje na prostą i nisko osadzoną szyję... A wydoroślały ma piękną i zdecydowanie nie nisko osadzoną 😀
Z ciekawości, ile on ma w kłębie, bo chyba nie jest zbyt wysoki?
Poszukam czegoś między 2008 a 10 jeszcze 😉. Niski jest - ze 155 w kapeluszu będzie miał  😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 marca 2011 08:31
ankers-fajne rudosci  🙂Nowy nabytek? Chyba spore stadko juz tam masz u siebie? 🙂
Pokazuje czesciej ,,nowego"  😉 No chyba ze na zywo was gdzies zobacze?  🙂
Śliczne!!! I pomyśleć, mamy tak wspaniałą, rodzimą, wszechstronną  rasę, a nie możemy się odnaleźć na arenach międzynarodowych... Wyrazy szacunku i podziwu dla wszystkich hodowców, propagatorów i miłośników koni małopolskich!!!
To teraz my 🙂
Już kiedyś raz pojawiłyśmy się w tym wątku 🙂
Promesa 1999r 🙂
matka Pagina
ojciec Agros

Pozdrawiamy 🙂
MonikaxD dawaj więcej! 😉

I pomyśleć, mamy tak wspaniałą, rodzimą, wszechstronną  rasę, a nie możemy się odnaleźć na arenach międzynarodowych...

Jak dla mnie to w tym kraju istnieje przekonanie, że wszystko dobre, co nie nasze 😉. A co lepsze nasze - sprzedają za granicę i właśnie o tych koniach potem jest głośno (np. Askar 😉 ).

Moje obiecane jeszcze siwego:

Maj 2009:





Styczeń 2010r:





Niestety lepszych nie znalazłam  🤔
milusia, jedne przychodzą, drugie odchodzą 😉. ale myślę, że to już ostateczny skład.
dopiero się poznajemy i zaczynamy dłubać na padoku. poza tym to koń dla mojego taty, ale mu go podbieram  😁.
postaram się wrzucić czasem jakieś zdjęcia, ale nie mam dobrego sprzętu.
mam kilka zimowych (brrr!)

i chyba najlepiej oddające jego charakter - foto z serii "a co ty tutaaaaj??"
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 marca 2011 13:55
ankers-on nadal jest ogierem, ile ma wzrostu? ale Birecki jest nadal u Was? 🙂
nie, wycięli go w październiku. ogierzył się jeszcze po przyjściu do nas (początek lutego), ale już mu przeszło. nie wiem ile ma wzrostu, ale wydaje mi się, że w okolicach 165. a Zbir jest u nas i myślę, że zostanie jeszcze na baaaaaardzo długo 🙂. sprzedaliśmy starszą klacz.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
24 marca 2011 14:07
To trzymam kciuki za wspolprace z Birem i Rudzielcem  🙂

mój małopolak 🙂
Miło że się podoba 🙂
Pierwsze zdjęcie to niedługo po tym jak ją nabyliśmy 🙂
Przeszłyśmy razem gronkowca który spowodował nam rozedmę płuc i tak mieliśmy rok przerwy( sporadycznie jeździłyśmy w lekkie tereny)  ale teraz powoli już wracamy do jazd 🙂
montana   małopolskie
24 marca 2011 17:43
mój najmłodszy małopolak, córa Hai Beja

Aaa ruda!  😍 pokazuj koniecznie jej więcej  😜
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
24 marca 2011 21:02
My też po zimowych wakacjach wracamy do pracy pod siodłem. Niestety, z tematów "ile niepracujący koń może przytyć zimą" oraz "badania empiryczne nad rozciągliwością przestrzenną końskiego bebola" możemy porządny doktorat pisać... dlatego fotka okrojona, ukrywająca formę opasową Kulesława:



PS. Chłopak dorobi się podogonia, bo siodła się go teraz jak przerośniętego kuca  👿

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
25 marca 2011 19:27
Pojawiłyśmy się już w Młodych Koniach ( :wysmiewa🙂, ale tutaj też wrzucę linka do albumu, przedstawiającego 7 lat życia mojej rudej Clio:
https://picasaweb.google.com/aleksandra.mucha/ClioDaletXxCzeremchaPoEksportUr18012004#
montana mały jest śliczny 🙂 dodaj więcej zdjęć 
AleksandraAlicja aż miło popatrzeć na takie fajnie zdjęcia 😉 konik jest swietny 😉

to ja dodam mojej Czarki młp. jeszcze z wakacji 2010
montana   małopolskie
27 marca 2011 20:04
czarka, a Twoja gniada pięknie umaszczona ! fajowa

7 lat z życia Clio, aż mnie inspiruje, żeby mojej mamuśce zestawienie takie podobne zrobić 😉

mamuśka z dzieciakiem
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 marca 2011 20:30
Rób rób, takie zestawienia są fajne, ja lubię u Ciebie w galerii oglądac zdjęcia od noworodka do odsadka lub nawet dalej, jak chociażby w przypadku takiej Damy  😀 Niesamowite, jak te konie się zmieniają  😜
Ja jeszcze cały czas "walczę"  😉 o zdjęcia Clio pomiędzy 2006 a 2008 r. Nawiązałam już kontakt z wtedejszymi  😎 właścicielami, teraz tylko molestuję choc o 2-3 fotki  😁
p.s. ktoś z Was wie, jak ściągnąc zdjęcia z allbreedbedigree? Bo Clio ma tam zdjęcie właśnie z tamtego okresu!
edit: już wiem, ściągnęłam, dzięki  :kwiatek:
montana   małopolskie
27 marca 2011 20:38
Proszę bardzo : )


a taką Clio masz ?

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 marca 2011 20:42
😂 ale masakra  😂
montana   małopolskie
27 marca 2011 20:46
no wyładniała Ci kobyła, ot co
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 marca 2011 20:50
a taką Clio masz ?
NIE MAM!!!!!!!  🙇 A skąd Ty masz??!!??
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 marca 2011 18:28
Maaam zdjęcia dzięki forumowej Czerpakowej !  :kwiatek:




😀
Dzisiejszy piękny wiosennie słoneczny dzień zaowocował zdjęciami  🏇

Arioso (Hebab/ Arizona o. Cynik)  - krwiożerczy ogier xD


Bonnard (Atut/Bona o. Oregon)    - krwiożerczy  młody ogier xD


Arkadiusz i Bońdzio  - obaj jakże krwiożerczy xD


Mini Midi Maxi - Jantar (Arioso/Jurga o. Dryg), Arek & Bońdzio  😜

krysiex213 świetne, widać ze koniki kochają błotko 😀 😀
nasza babcia Mela  😉

madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 kwietnia 2011 18:49
galopadajaka kluska? źrebna?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się