Końska rewia mody cz. V (2011)

jak dla mnie to wszystko wygląda tandetnie, ale jak już to granat i błękit.
wątek zamknięty
jak dla mnie to wszystko wygląda tandetnie, ale jak już to granat i błękit.


nie wiem czemu tandetnie  🤔 chodzi przeciez o dobranie koloru a nie rodzaj czy marka czapraka i ochroniaczy (zreszta pewnie kupie owijki na poczatek a ochroniacze pozniej sobie dokupie) ale dziekuje za opinie  😎
wątek zamknięty
nie chodzi o markę :P po prostu JAK DLA MNIE wygląda tandetnie, ogólnie. i nie ' 🤔 ', bo mogę wyrazić swoje zdanie 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
25 marca 2011 21:49
tengusia, jak już to poszłabym w granat lub zieleń- prosto, klasycznie i schludnie. te dwa pozostałe faktycznie wyglądają festyniarsko.
aha, ochraniacze to na odwrót 😁
wątek zamknięty
nie chodzi o markę :P po prostu JAK DLA MNIE wygląda tandetnie, ogólnie. i nie ' 🤔 ', bo mogę wyrazić swoje zdanie 😉


jak najbardziej mozesz dlatego podziekowalam za opinie  😉

tengusia, jak już to poszłabym w granat lub zieleń- prosto, klasycznie i schludnie. te dwa pozostałe faktycznie wyglądają festyniarsko.
aha, ochraniacze to na odwrót 😁


mi tez chyba granat sie najbardziej widzi  🙂

co do ochroniaczy to wiem  🤣
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2011 21:57
granat jeśli już. ale nie jestem fanką weluru na koniach już od jakiegoś czasu. za to błękit i fiolet w ogóle nie w moim guście.
wątek zamknięty
Ja bardzo lubię granat na gniadych.
Myślałaś o czapraku innej firmy? Nie wiem jak z jakością tych amigowskich, nigdy nie miałam, może ktoś się orientuje i może coś powiedzieć?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 marca 2011 22:12
Ni jak nie potrafie oddać fotkami koloru aquy, to taki piekny morski kolor a na fotkach wychodzi poprostu jak błękit do tego nieładny 🙁
Ku mojemu załamaniu zakochałam się w ESach po wizycie u Minerwy 😵 mam ochote wymienić połowe swoich szmat na esy 😜

Dla potomnych foto porównwcze:
Na dole VSS, potem VSD i PD
Vss i PD równe na wysokość, po długości grzbietu najdłuższy vss
wątek zamknięty
Ja bardzo lubię granat na gniadych.
Myślałaś o czapraku innej firmy? Nie wiem jak z jakością tych amigowskich, nigdy nie miałam, może ktoś się orientuje i może coś powiedzieć?


powiem tak decyzja co kupie i z jakiej firmy jeszcze nie zapadla wiec zdaje sie tu na wasze doswiadczenie i dobre rady ... przyznam sie szczerze ze to pierwszy czaprak w moim zyciu jaki planuje kupic wiec nie ukrywam ze jestem w tym temacie calkiem zielona  🤣
wątek zamknięty
Ja bardzo lubię granat na gniadych.
Myślałaś o czapraku innej firmy? Nie wiem jak z jakością tych amigowskich, nigdy nie miałam, może ktoś się orientuje i może coś powiedzieć?


Ja nie przepadam za welurami Amigo, szybko się szmacą i tracą kolor.
Za to ostatnio się przekonałam, że całkiem niezłe jakościowo są czapraki Stallion:
http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=127_160&products_id=4580
http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=127_160&products_id=4585
wątek zamknięty
szybko się szmacą? welurowe Amigo? to te grubaśne, prawda?
mam jeden od 4 lat, prany mnóstwo razy. wciąż jest gruby i mięsisty, wygląda ładnie, tylko jest trochę przybrudzony pod siodłem. jestem na niego zła, bo chcę się go pozbyć, a nie ma żadnego pretekstu, bo jest w super stanie 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 marca 2011 07:20
tengusia, dla mnie zdecydowanie granat 😉 Może spróbuj mu dopasować jeszcze jakiś beż/ kawę z mlekiem? W tym gniade ładnie wyglądają.

Zairka ja mam nadzieję, że jak mój pierwszy ES do mnie przyjdzie, to nie zachce mi się znów szafy rewolucjonizować 😉
wątek zamknięty
tengusia- Ja bym poszukała coś z HKM, jest dużo kolorów fajnych a w cenie tych amigowskich spokojnie coś znajdziesz  🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 marca 2011 07:59
Zairka cudo ten Es! Dobrze ze nie moja kolorystyka.

A na nas czeka takie cudo w wersji vs z herbem




Pytanie co mam w wtorek teraz na grubym rozdziewiczyc i czego chcecie zdjęcia? ❓

Do wyboru trochę szmat jest...
wątek zamknięty
O mamuniu jaki ten ES piękny  😍 . A jakie masz szmaty do rozdziewiczenia jakie propozycje ? 😉
wątek zamknięty
tengusia, dla mnie zdecydowanie granat 😉 Może spróbuj mu dopasować jeszcze jakiś beż/ kawę z mlekiem? W tym gniade ładnie wyglądają.



przespalam sie z tym wszystkim i stawiam na granat  😀 bardzo dziekuje wam za rady i pomoc  :kwiatek:

tengusia- Ja bym poszukała coś z HKM, jest dużo kolorów fajnych a w cenie tych amigowskich spokojnie coś znajdziesz  🙂


dzieki poszukam sobie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka widziałam na żywo, leżał nawet na Dziku ale dla niego niestety bezszał zupełny. A szkoda, bo jest na prawdę zjawiskowy ;( Poszukuje pasującego do niego koloru w tych tonacjach od jakiegoś roku i nic, rozmyślam jeszcze nad aquariusem ankowym, ale sam kolor zadu nie urywa
wątek zamknięty
Zairka czekam na fotki na Grociszu!!! Wygląda na zdjciach REWELACYJNIE! Zazdroszczą 😀

asds uuu myślę że to będzie wasz kolor 😉 Taki żywy 😀 Weź kilka szmat i porób zdjęcia. tylko weź że kobieto aparat a nie komórkę!
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 marca 2011 14:29
No biorę aparat biorę.


A co do rozdziewiczenia obfocenia jest:


Max:

- Irish
- Brandy

Excellent

- Scarlet Red

Stripe in:

- Navy-scarlet red-white
- olive-navy-jade
-jade-olive-black (?)
- sesame-peacock-white


Heavy cord
- mousse  z lamówka terra


I chyba wszystko


Brilliant doogłoszęń polecial wiec nie rozdziewiczam
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 marca 2011 14:43
jade-olive-black
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 marca 2011 14:52
moze byc, ale bez owijek. Szkoda mi ich na to błocko
wątek zamknięty
szybko się szmacą? welurowe Amigo? to te grubaśne, prawda?
mam jeden od 4 lat, prany mnóstwo razy. wciąż jest gruby i mięsisty, wygląda ładnie, tylko jest trochę przybrudzony pod siodłem. jestem na niego zła, bo chcę się go pozbyć, a nie ma żadnego pretekstu, bo jest w super stanie 😁



Mówiłam o tym czapraku, który wstawiła tengusia , czyli nie o grubym a o cienkim z drobnym pikowaniem.
wątek zamknięty
o, to te faktycznie szybko się szmacą 😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 marca 2011 16:05
asds, dla mnie Excellent Scarlett red albo Stripe in Navy- Scarlett red 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 marca 2011 18:34
zgadzam się z Livią 🙂
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
26 marca 2011 18:37
Głupio będzie wyglądać łezka pod takim siodłem?


Jakoś chyba nie za bardzo jestem przekonana do łezki pod moje duże wszechstronne  🤔wirek:
Jeszcze tak myślę... Może by tak ligtblue?
Violet podoba mi się tylko w wersji SR, bo VS mi wygląda jak wybrakowany Niciak, czyli bez wyszytego konika  😁
wątek zamknięty
Obiecane zdjęcie Parii w hazelu. Jakość komórkowa niestety  🙁

wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
26 marca 2011 20:17
Presja - super!!! Bardzo fajnie pasuje i nie wygląda jak... kupa xD
wątek zamknięty
Gagulec- Bo hazel to wyjątek, hazel jest śliczny  🤣 Niestety derka 135 okazała się sukienką ale muszę dorobić rzepy z przodu i pasy doszyć i będzie okej.
wątek zamknięty
Maddie nie celowałabym w łezkę pod to siodełko 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.