horseman team ;)

Co do Panów z HorseMan Team, to jest ich więcej, tyle że nie przyjechali wszyscy. Ja również gadałam z Nimi, i to nie raz, ale o tym że są gejami to nie wiedziałam  😲.  Ja również jeśli wiesz Ksenia to poproszę o PW.  Sei Pan co kuca to Romain  😀
edit: Zgadzam sie że Pan Kleszcze nie był miły. A imię Michaela Kölza też było wymawiane za każdym razem inaczej  👍 "Misiel", "Majkel", "Miszel" to chyba z tych głównych. Ja się mogę pochwalić że mam prawie całą koszulkę zapisaną 😁 Od Lorenza i jego ekipy, HorseManów, starszego Kubiaka i Bieleckiego.  aa i panów z pogotowia  😁
Geje ?
Super  🙂  Teraz już mogę  bezkarnie się w nich podkochiwać.  💘
Mój wiek plus ich orientacja - uczynią tę miłość wyjątkowo bezpieczną  😁
Dziewczyny Wy świntuchy jedne  🤣 🤣
Ten wyższy z dłuższymi włosami nie jest gejem (nie pamiętam jak ma na imię). Choć tak naprawdę cholera ich wie.

Konkretnie ten grugi od lewej :-)

Geje ?
Super  🙂  Teraz już mogę  bezkarnie się w nich podkochiwać.  💘
Mój wiek plus ich orientacja - uczynią tę miłość wyjątkowo bezpieczną  😁

I ja też:-) Tylko ciiiii nic nie mówcie mojemu mężowi :-) hihi
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 marca 2011 16:50
Geje ?
Super  🙂  Teraz już mogę  bezkarnie się w nich podkochiwać.  💘
Mój wiek plus ich orientacja - uczynią tę miłość wyjątkowo bezpieczną  😁


Gochaaa 😀😀😀 ale to tak jak każda z Nas xD są boscy 🙂😉)

i nie zadzwoniłaś wczoraj, a ja byłam......  🤬  👿
ej, bo w końcu nie wiem, czy Evan jest gejem ( oficjalnie ) ? xD
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 marca 2011 17:50
No dobra, wrzucać zdjęcie i kto wie ten pisze np. od lewej 2 i 4 i 5 to geje, będzie prościej 😁
Chyba znów będzie trzeba pożyczyć fotkę od Dominiki Frej  :kwiatek:
czy to czy ktos jest gejem czy nie jest naprawde AZ TAK istotne dla was?? od dwoch stron tylko o tym mowa  🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2011 18:28
magda, nie podoba ci się temat to się nie udzielaj. zaproponuj inny. jak masz jakieś pytania lub spostrzeżenia względem torwaru.

ja jestem w sumie po prostu ciekawa. byłoby też fajnie gdyby któraś z dziewczyn dopasowała mi do chłopaków imiona. próbowałam to już po poznaniu ogarnąć ale wyszło marnie  😁
ważne :P Wiadomo czy podrywać czy nie 🙂
Wydaje mi się, że ten na dole w okularach to Bastien no a ten na górze w okularach to Evan a reszty nie wiem  🙂
edit: Ten najbardziej po lewo to Matthieu ?
ważne :P Wiadomo czy podrywać czy nie 🙂


Ja bym nie chciała chłopaka, który robi striptiz przed całą publicznością ^^
Laski związki na odległość nie mają szans  😜
sei, zadaje pytanie na forum dyskusyjnym. i od razu dodam, ze to czy ktos jest gejem, czy nie - nie ma dla mnie absolutnie zadnego znaczenia, a przynajmniej nie wtedy, gdy chodzi o osoby publiczne, ktore daja pokazy.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
28 marca 2011 18:39
Evan Leuret jest na niektórych zdjęciach podobny do Collina Firtha  😁
Dominika brawo za zdjęcia!  👍
cieciorka   kocioł bałkański
28 marca 2011 20:44
Geje ?
Super  🙂  Teraz już mogę  bezkarnie się w nich podkochiwać.  💘
Mój wiek plus ich orientacja - uczynią tę miłość wyjątkowo bezpieczną  😁

padłam  🤣

magda, ale tu chodzi o to, ktora osoba może przestać być osoba wyłącznie publiczną 😉

ktoś wie, jak nazywał się ten mały co mu gatki zjeżdżały i miał sadełko po bokach?
zen, 😍 jak tam ucho Macieja? 😁

Słyszy 🤣
Wszystkich panów znajdziecie na FB :-)
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 marca 2011 21:38
no mam nadzieje dziewuszki, że macie FaceBooki, bo tu wstawiłam galerię 😀 nie chce mi się zmiejszać fot specjalnie na RV :P


😅  Horseman Team  😅


>> http://www.facebook.com/album.php?fbid=200553366631947&id=100000318556313&aid=46069 <<
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2011 21:40
Dziewczyny,  z czym mi się skojarzyła akcja "kto z Horseman teamu jest gejem"?  😎
Pamiętacie akcję z podstawianiem autobusu na wycieczkę do pewnej stajni, by pooglądać "ogiery" ?  😂
mbalicka, BOSKIE!!!
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 marca 2011 21:49
mbalicka, BOSKIE!!!

dokładnie 😀
az dodałam mbalicką do znajomych na FB, zeby zalajkować co trzeba 😁
Aaaaa, doczekałam się 😍 😅
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 marca 2011 21:55
caroline, o Wszechmocny Guru, dzięki Ci że mnie dodałaś do znajomych!
😁  😁  😁
caroline, hahah jak tak samo 😀
no mam nadzieje dziewuszki, że macie FaceBooki, bo tu wstawiłam galerię 😀 nie chce mi się zmiejszać fot specjalnie na RV :P


😅  Horseman Team  😅


>> http://www.facebook.com/album.php?fbid=200553366631947&id=100000318556313&aid=46069 <<



Namawialiśmy organizatorów, aby w ramach "show" zrobić konkurs równoległy. Po jednej stronie jeźdźcy na koniach, po drugiej Horsemani. Czy nie uważacie, że uatrakcyjniłoby to pokazy i publiczność byłaby zadowolona?

Nie zgodzili się :-(
Sei - po lewej Bastien, od dołu: Matthieu, Romain, Evan, po prawej: Clément.  😀
I po prawej za przeszkodą ja.  😁
Marzę co roku o konkursie wzajemnych eliminacji, MARZĘ!! Najlepsza, najciekawsza, najbardziej rozrywkowa rozgrywka jaką w życiu widziałam i do dziś wspominam!  To ze trzy lata temu chyba było.


Taki konkurs był w ubiegłym roku 😉

mbalicka
Przeprzefantatstyczne zdjęcia  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się