Pytanie do znawców psów (ZAGINĄŁ PIES - proszę o pomoc!!!)

Dzisiaj między godziną 15 a 18 zaginął mój pies - prawdopodobnie został skradziony z podwórka.
Jest to półroczna suczka owczarek niemiecki długowłosy. Jasne uszy i głowa, ciemny pyszczek, wysokopodpalana.
Mieszkam w Cigacicach (okolice Zielonej Góry). Bardzo proszę o przekazanie tego posta na wszelkie możliwe fora, psie i nie tylko.
Za psa jest wysoka nagroda.

Bardzo proszę o pomoc, jeżeli ktoś będzie słyszał o możliwości zakupu proszę o informacje.

Mój nr 601 850 925


Jeżeli jest taka możliwość to proszę o przyklejenie posta.
up
Jesteś może na facebooku?
tak, tam też już dałam znać ale tylko znajomym. Mozna jeszcze jakos to naglosnic?
Zrób wydarzenie, wrzuć link do niego na forum a my umieścimy w swoich profilach 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2011 21:27
wrzuciłam i u siebie, chociaż to drugi koniec Polski..
a nie myślałaś może, że uciekła?
Też mam już u siebie. Trzymam kciuki! :kwiatek:
Wielkie dzięki dziewczyny.  :kwiatek:
Nie uciekła, jestem pewna. Ogrodzenia mam szczelne, wsztystko było pozamykane jak wróciłam do domu, a dom był pusty ok 3 godzin (bardzo rzadko się zdarza, że nie ma nikogo, a pech chciał, że dzisiaj akurat się tak złożyło). Mam jeszcze dwa psy, które były na podwórku razem z małą, szkoda, że nie potrafią mówić 🙁 . Poza tym nawet jakby znalazła się jakimś cudem poza ogrodzeniem, nie poszłaby nigdzie sama, zawsze chodziła z psami i nigdy się nie oddalała. Mam podejrzenia, że to ktoś z okolicy, kto wiedział, że nie ma nikogo,  ale niestety to tylko moje przeczucia, żadna pewność. Myślę, że mój pies trafi na sprzedaż, dlatego chcę to jak najbardziej nagłośnić.

jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i zaangazowanie
Nie masz w okolicy jakiegoś targu/giełdy zwierząt (coś takiego w ogóle jeszcze istnieje...)?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 marca 2011 22:28
była chipowana?
Kiiri - warto podawać w tytule postu rejon gdzie pies zaginął.

Współczuję Ci i zyczę żeby się odnalazł
Niestety nie miała czipa, miała mieć, no ale już za późno 🙁
Jest u nas giełda w każdą niedzielę, pojedziemy tam i będziemy czekać od rana, ale kto byłby aż tak głupi żeby zabrać psa i kilka dni później sprzedawać go 15km dalej na giełdzie... chociaż sam fakt kradzieży psa już jest dla mnie niedorzeczny, więc kto wie. Będziemy próbować.
Dziękuję za wsparcie  :kwiatek:
W sobotę będę u nas na giełdzie ,więc popatrze za psem .Lepiej jak byś dała jakieś zdjęcie całego psa i na co zwrócić uwagę .Z reguły wszystkie owczarki są podobne ,może ma jakiś znak szczególny .
U nas na giełdzie jest dużo psów a najwięcej owczarków ,więc trudno go będzie znaleźć .
Ma znak szczególny o którym całkiem zapomniałam, ma naderwany czubek lewego ucha. Wrzucam więcej fotek. Naprawde nie wiem jak Wam dziękować za pomoc!

[img]http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/jj6303_misz1-(Kopiowanie).JPGl[/img]

[img]http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/xs6205_misza2-(Kopiowanie).JPG[/img]

[img]http://www.otofotki.pl/img19/obrazki/zu69_misza3-(Kopiowanie).JPG[/img]
W sobotę będę w Lubinie ,więc jak znajdę go to wezmę numer telefonu od sprzedającego . W końcu wszyscy w koło jeżdżą na tą giełdę a Zielona Góra nie jest aż tak daleko .
Życzę szybkiego odszukania psa .
Kurcze wsółczuje. Wiem przez co przechodzisz , mi 2 lata temu też zginęły psiaki. Dwa wrocił tego samego dnia, niestety losy trzeciego toczyły się nieznanym torem.Tak jak Ty mocno się denerwowaliśmy, jezdziłam po okolicy samochodem i nawoływałam psa. Tak tygodniami. Bez skutku.
Wtedy poradzono mi aby ogłoszenia o psie i nagrodzie za jego znalezienie porozwieszac gdzie tylko się da, na pobliskich drzewach, przy sklepach, na tablicy ogłoszen u sołtysów, w gminie, na przystankach PKS, PKP a przede wszystkim przy szkołach. Bo jesli o zwierzaki idzie dzieci wiedzą wszystko najlepiej.
Moja sunia się znalazła (dzieki ogłoszeniom) mam nadzieję ,ze i Twoj psia się znajdzie,
To przynajmniej wiem, ze jest nadzieja na odnalezienie psa. Zawsze to cos 🙂
kiri, koniecznie lepsze zdjęcie, na stojąco, żeby było widać wylwetkę psiury.Współczuję i trzymam kciuki.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 marca 2011 13:13
kiri ja tez będe na giełdzie i zamierzam się przyjżeć  owczarkom które tam będa wystawiane.
Wysłałam wszystkim których znam z Zielonej itp \ wydarzenie na poście. Moze coś zdziałamy. Trzymamy kciuki.
Super, dzięki. Ja zaraz jadę rozwieszać po mieście ogłoszenie. Jest odzew, bo już dzwonili do mnie z gminy, że gdzieś się pies pałęta podobny do tego z opisu ale niestety błaka się od soboty, więc to na pewno nie mój.
kiri koniecznie przeglądaj allegro i inne strony z ogłoszeniami zwierzakowymi poza tym jeździj po okolicy i na posesje zaglądaj, może się okazać, że jak nie teraz to za kilka miesięcy się pojawi nawet niedaleko...
Na fb zaraz wrzucę i ja, trzymam kciuki, zeby się psina znalazła.
Wczoraj rozwiesiłam ulotki. Udało mi się zaangażować listonoszy ze wszystkich pobliskich miejscowości, przekazałam im ulotki - obiecali, że będą rozglądać się po posesjach. Dzisiaj idę zgłosić kradzież na policję. Póki co niestety nie mam żadnych informacji. Nikt nic nie widział i nikt nic nie wie 🙁
Teraz siadam do przeglądania allegro. Trzymajcie kciuki...
Trzymam kciuki mocno!!
kiri oby się odnalazła
Dzisiaj zadzwoniły już dwie osoby, jedną informcję sprawdziliśmy - niestety to nie ona. Druga jest sprawdzana, ale niestety była na tyle mało konkretna, że pewnie też nic z tego. najwazniejsze, że nasza akcja zwróciła uwagę i ludzie chca pomóc.
podzwon po najblizszych twojej miejscowosci schroniskach.
http://allegro.pl/owczarek-niemiecki-dlugowlosa-suka-i1531590129.html
może to?
sprawdzaj allegro, zresztą dziewczyna z molosów będzie trzepała ogłoszenia
niestety to nie ona, przegladam allegro co jakis czas, oki co nie trafilam na nia. W schronisku juz bylam, zostawilam im ogloszenie, ale watpie zeby trafila do schroniska. Albo ktos bedzie probowal ja sprzedac albo juz sie nia cieszy nowy wlasciciel 🙁
Oby się znalazła  🙁 Piękna sunia!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się