Prostownice itp.

Nie znalazłam wątku o prostownicach itp.
Jakie polecacie, używacie, a jakie kompletnie odradzacie? 🙂

Chce nową prostownicę i zastanawiam się na taką:
http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow/prostownica-do-wlosow-shine-therapy-remington-s9950.html

miała któraś z re-voltowiczek z nią do czynienia?  👀

albo taką:
http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow/waska-prostownica-do-wlosow-wet2straight-remington-s7902.html
mam tą drugą - remington wet2 straight

Powiem Ci tak, miałam jakąś prostownice, ale poszła w kąt, bo w sumie cały czas myślałam że to urządzenie do d. i nie dla mnie...
ale koleżanka mi powiedziała - że to moja stara prostownica jest do d...
kupiłam tego remingtona i POLECAM, POLECAM, POLECAM!!
rewelacja...
mój pudel na głowie nabrał formy,
wystarczy (dla mnie) że zrobię ją na 180 st ...
20sekund - i cała fryzura zrobiona, 5 pasem (a mam długie kłaki) - wyprostowane i świetny wygląd!

nie zastanawiaj sie ;-)
noen   A story of a fighter of our human race
27 marca 2011 19:10
zastanawia mnie to, ze ta druga jest tańsza a wygląda na lepsza 🤔 . Może mamy jakąś fryzjerkę na forum  😀
prostownica + preparaty! Bez tego(przynajmniej ja) nie dam rady! Przetestowałam wiele środków.Chodzi nie tylko o zapobieganie spaleniu podczas prostowania,a o efekt końcowy. Fluid Wella- jakakolwiek prostownica by nie była.. z tym ogarniam!!Bez wspomagacza,owszem wyprostuję,ale sterczą druciki śmieszne i nijak je ułożyć.
p.s. mam dość wymagającą fryzurę teraz, w dodatku z solidną grubą grzywką.A własne włosy falujące na maksa.
oti   Everybody lies...
27 marca 2011 19:36
Ja mam tę prostownicę : http://www.braun.com/pl/hair-care/satin-hair-colour/satin-hair-colour-straightener.html  i bardzo polecam. To jest seria dla farbowanych włosów i na prawdę widać różnicę między nią a inną, którą miałam i która nie była do włosów farbowanych. Ta nie "ściąga" koloru (poprzednią musiałam wymienić, bo cała była zniszczona od schodzącej farby). Nie wiem czy masz, sandru, farbowane włosy czy nie, jeśli nie, to zwykła Braun Satin Hair też na pewno będzie fajna. 😉 Ja używam najwyższej temperatury i moje włosy są w na prawdę dobrym stanie, nie leci z niej dym, jak to często bywa.  Momentalnie się nagrzewa. Aczkolwiek prostownice, jak w ogóle rzeczy do włosów, firmy Remington są bardzo dobre i polecane, więc myślę, że z podanych przez Ciebie w linkach prostownic też powinnaś być zadowolona. 🙂
mam tą drugą - remington wet2 straight


ja też i również BARDZO POLECAM! mam wyjątkowo grube i upierdliwe kłaki, więc używam na 200 st plus preparat Got2Be Straight on i fryzura utrzymuje się bez poprawek dwa dni (do następnego mycia)- przy poprzedniej prostownicy poprawiałam kilka razy w ciągu dnia.
Jak nie mam czasu na dosuszenie włosów to używam na opcji odparowywania wody i też jest git 😉
A loki kręci mi się nią lepiej, niż lokówką!
ja mam fryzjerską cera magic i jest rewelacyjna 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2011 21:14
A temat o włosach do tego się nie nadaje?
Zaraz założy ktoś temat o lokówkach, suszarkach, suszarkolokówkach, tosterach, opiekaczach, kuchenkach itd...
A temat o włosach do tego się nie nadaje?
Zaraz założy ktoś temat o lokówkach, suszarkach, suszarkolokówkach, tosterach, opiekaczach, kuchenkach itd...


wiesz co... to może scalmy wątki o siodłach ujeżdzeniowych, skokowych westernowych i tanich siodłach...  z dolnej półki znaczy
bo w sumie siodło-to siodło...

no proszzzzzzzzzze...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2011 21:30
Stylizacja włosów to stylizacja. Zamiast remonty mieszkań to załóżmy remont łazienki, remont przedpokoju, sąsiad remontuje łazienkę, sąsiad remontuje przedpokój..
Jara, ale nic nie wnosisz do wątku ... a kasztanisz... siodło to siodło - tak samo jak remont to remont czy stylizacja to stylizacja...
piszmy o prostownicy- temat zaraz umrze jak koleżanka kupi i bedzie git  🚫
http://allegro.pl/profesjonalna-prostownica-eurolux-75wat-1517-i1516182017.html mam dokładnie taką, tania, ale polecam szczerze 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
27 marca 2011 22:15
Polecam zdecydowanie prostownice firmy GA MA Italy 🙂.
Super prostuje i dość trwale, a mam okropne włosy (puszące i kręcące się) 🙂.
Ja mam taką Brauna http://www.braun.com/pl/hair-care/satin-hair/satin-hair-straightener.html i jest fantastyczna  💃
Najlepsza z wszystkich, z którymi miałam do tej pory do czynienia
ja mam Bosha nie pamiętam jaką ale musiałam ją oddać na gwarancje bo ułamało mi się takie coś co spina razem płytki w czasie nagrzewania i lampka wskazująca czy już jest gotowa do pracy 🤔 jak nią nie walnęłam od ściane to nie działała 😁 dostałam nową i póki co druga póki co działa sprawnie. no i zawsze używam coś co ochroni włosy przed temperaturą, bardzo polecam psikacz z got2be taki w fioletowej buteleczce. ale narazie unikam używania prostownicy, jedynie co to grzywkę żeby kłaczki troche odpoczęły 😀iabeł: za to od dłuższego czasu przymierzam się do kupna jakiejś porządnej suszarki z jonizatorem, co moja jest dość przedpotopowa i szkoda mi suszyć nią włosy 😵 pytałam już kiedyś w wątku o włosach ale może Wy możecie coś polecić? :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2011 09:32
Hehe, ja mam jakąś najprostszą prostownicę "MPM product" już od... jezu, jakiś 4, 5 lat, używam jej na moje mało współpracujące kudły, używa jej moja siostra z włosami za ramiona i ostatnio też moja mama - a prostownica działa bez zarzutu, szybko się nagrzewa, nie jest ciężka i pewnie leży w dłoni.

Moja rodzicielka jest fryzjerką, w salonie mają prostownice (nie pamiętam jakiej firmy) i czasem jak wie, że będzie miała do wyprostowania długie grube włosy, bierze tę domową, mówi, że szybciej prostuje.

O, dokładnie taka:
Hehe, ja mam jakąś najprostszą prostownicę "MPM product" już od... jezu, jakiś 4, 5 lat, używam jej na moje mało współpracujące kudły, używa jej moja siostra z włosami za ramiona i ostatnio też moja mama - a prostownica działa bez zarzutu, szybko się nagrzewa, nie jest ciężka i pewnie leży w dłoni.

Moja rodzicielka jest fryzjerką, w salonie mają prostownice (nie pamiętam jakiej firmy) i czasem jak wie, że będzie miała do wyprostowania długie grube włosy, bierze tę domową, mówi, że szybciej prostuje.

O, dokładnie taka:



Miałam tą prostownicę, najgorsza jaką posiadałam.
Spala włosy, wyrywa, a po 3 tygodniach sporadycznego użytkowania odpadła jedna z plytek. 🤔
Tragedia jakaś


nie cytuj zdjęć 🤦
noen   A story of a fighter of our human race
28 marca 2011 16:17
Nikitaa, moja płytka od tej właśnie prostownicy też odpadła 😁 . Ale po miesiącu 😎
Dziękuje dziewczyny. 🙂
Jednak zdecydowałam się na remingtona shine therapy.
teraz tylko muszę ją zamówić  😅
Ja mam Rowente CF 7102 i polecam🙂 Moje włosy są ciężkie jeśli chodzi o układanie, ta prostownica radzi sobie z nimi świetnie. Dość długo ją mam, był okres kiedy używałam bardzo intensywnie i nic się z nią nie dzieje.
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2011 19:54
Nikitaa, cóż no ja mówię jak jest u mnie - Nie wiem, albo miałaś felerną sztukę, albo mi się trafiła jakaś "pro"... ;-)
Ja chyba mam coś jak Moon i też jestem bardzo zadowolona. I co najważniejsze - tania 🙂
Ja mam takiego zelmera: http://www.komputronik.pl/index.php/product/110722/AGD/Male_AGD/Prostownica_ZELMER_33Z023.html

w miare nie niszczy wlosow i rozgrzewa sie do 230 stopni, czyli nadaje sie do prostowania mocno kreconych wlosow.
Mam ja juz 2 rok, i jestem zadowolona.
ashtray mam tą sama prostownice Brauna i również podzielam Twoją opinię - super sprawdza się przy mocno kręconych włosach, szybko się nagrzewa, precyzyjnie prostuje, więc nie trzeba 3 pociągnięć żeby pasma były proste  😉

Wiem, że jest tez druga prostownica z tej wersji, do włosów farbowanych
noen   A story of a fighter of our human race
01 kwietnia 2011 10:46
a ja mam pytanie, bo wiem, że remington ma super prostownice, i chciałabym kupić nową, a że fajne przeceny, to bym się na którąś z tych skusiła : http://remington24.pl/sklep/prostownice-do-wlosow.html Tylko którą. Może jest tu osoba znająca się na takich rzeczach ? I by mi podpowiedziała. Chodzi mi o prostownice żeby dobrze prostowała moje napuszone włosy, ale również nie była za droga 🙂 :kwiatek:
Kupiłam tą shine terapy i jest OBŁEDNA!  😍 😍
moje włosy prostuje w kilka minut, mega trwale, a nie są zbyt współpracujące 😉. Są cudownie miękkie i lśniące! nie zamienię ją za żadną inną! Kocham Ją !  😍 😍


edit: w sklepie stacjonarnym kosztuje 260, a ja zapłaciłam 150 i każda złotówka jest jej warta!  💃 💃
noen   A story of a fighter of our human race
01 kwietnia 2011 13:44
sandru, a czy mogłabyś zrobić np. jutro zdjęcie przed i po prostowaniu ? :kwiatek:
Ja natomiast NIE polecam prostownico-lokownicy, jakiejkolwiek.
Mam tą: http://www.zelmer.pl/pielegnacja-ciala/stylizacja_wlosow/lokowko-prostownica_linea_bianca/ i jest super, tylko że mam notorycznie poparzone czoło  😁
neon, Pewnie, ale dopiero jutro. max poniedziałek. Umyje włosy i je zostawię to mam loki naturalne  🤣 i wtedy wyprostuje. 🙂 Zrobilam bym to dzisiaj ale nie będę maila czasu bo nie jestem w domu, a koń mnie juz wola, a ja przy volcie siedzę  🤬
noen   A story of a fighter of our human race
02 kwietnia 2011 09:04
sandru, okej, bardzo dziękuję ! Bo też się zastanawiam nad kupnem nowej, i też mi wpadły te 2 co w Twoim pierwszym poście :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się