Stajnie w Lublinie

90 i L  😉
Witam wszystkich. Mam pytanie do Miejscowych🙂 Niedawno przeprowadzilam sie do Lublina i na razie nie rozeznalam sie konskiej sytuacji. Jaka stajnie polecacie na pensjonat w okolicach (do 30 km) Lublina. Czytalam duzo Waszych opinii o stajniach sportowych z mozliwosciami treningow. Mnie chodzi o stajnie dla konia typowo rodzinnego, nieduzego czlapaka, z mozliwoscia pojezdzenia na kawalku rownego w miare terenu, no i przede wszystkim z mozliwoscia wypadow w atrakcyjny teren. Warunek konieczny to staly dostep do pastwisk, chetnie w chowie polstajennym. Moze byc stajnia przydomowa.Prosze o jakies podpowiedzi.




no ze stajniami i miejscami w stajniach może być problem.
ale ja bym popytała w stajni "Drwal".
Mnie chodzi o stajnie dla konia typowo rodzinnego, nieduzego czlapaka, z mozliwoscia pojezdzenia na kawalku rownego w miare terenu, no i przede wszystkim z mozliwoscia wypadow w atrakcyjny teren. Warunek konieczny to staly dostep do pastwisk, chetnie w chowie polstajennym. Moze byc stajnia przydomowa.Prosze o jakies podpowiedzi.


Ogłaszam się w naszych ogłoszeniach ...i przy tym należało pozostać 🤦
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie poza wątkiem ogłoszeniowym
Dziękuję wszystkim🙂 Na razie pomału chce się zorientować jakie są tu możliwości i ceny. Wszystkie stajnie przez Was podrzucone z mężem obejrzymy (no może nie te najdroższe😉). Sprawa i tak będzie najwcześniej aktualna z końcem jesieni ale chce mieć czas na "przekombinowanie" wszystkiego no i poznanie wszystkich końskich miejsc na lubelszczyźnie🙂 A to "rozkładanie" się w nowym miejscu trochę czasu kradnie:/ Dzieki ogromne i pozdrawiam serdecznie🙂
90 i L  😉


no to się spotkamy w 90; do zobaczenia!  😉
u Drwala nie ma miejsca w tym momencie , 2 konie jeszcze czekaja na zwolnienie sie boksow , trzeba rezerwowac miejsce , a z koncem czerwca ma byc hala juz do uzytku , jak wszystko dobrze pojdzie , ale Drwal ma konie do dzierzawy jak by ktos chcial ,
[quote author=silly link=topic=80.msg956292#msg956292 date=1301428380]
90 i L  😉


no to się spotkamy w 90; do zobaczenia!  😉
[/quote]

i powodzenia !  💃

jakbym pojechala ta 90 tak jak ostatnio byloby super, L jest na szybkosc, to sie moze za jakimis skrotami bede rozgladac ;d
silly, na kim startujesz? 🙂
na gżegżółce ofc  🏇
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
31 marca 2011 18:44
Kobityyy przenosić się na jakieś gadu czy cuś! 😉
A rozprężania ma być na dworze tam obok "altanki" 😉

Ruszyła strona Baskila, jak na razie bez rewelacji, byleby godziny otwarcia tam były. Reszta pojawić ma się pod koniec przyszłego lub na początku kolejnego tygodnia. www.baskil.eu
mam pytanko! Wiecie czy dr Katarzyna Ziemińska-Malinowska robi zęby? Może być zwykły tarnik, nie elektryczny. Najlepiej by było gdyby ktoś się ze mną podzielił numerem kom do Pani dr.
pony   inspired by pony
01 kwietnia 2011 18:04
Czy moze mi ktos powiedziec, jak dojechac do Pikera ze Swidnika? A moze ktos chce sie ze mna jutro zabrac? mam jeszcze dwa wolne mca
Jak coś to ja mam 2 wolne miejsca w samochodzie w niedzielę 😉. Będę jechać z Lubartowa przez Niemce, więc ewentualnie kogoś stamtąd mogę zgarnąć. No i będę w Pólku, więc stamtąd też ewentualnie 😉.
pony   inspired by pony
01 kwietnia 2011 20:13
jeszcze mam pytanie! dawno nie bylam nigdzie poza stajnia i sie nie orientuje: czy teraz na zawodach sa jakies stoiska?tzn, jest szansa kupic pasze na zawach? 🙂
pony nie wiem jak na innych zawodach, ale do tej pory w Pikerze nie mozna bylo kupic czegokolwiek... ale kto wie, jak wojewódzkie zawody to moze... chociaz nie liczylabym na to.
orientuje się ktoś czy w tym roku będą organizowane kursy sędziowskie?
Wie ktoś może, czy w Lublinie albo ogólnie w Lubelskim dostanę trociny dla konia? Bo Pan R. nie bardzo chce ściągać dla jednego konia, a sprawa dość pilna.
Arroch napisz do okwiat, może ona wie bo kiedyś kaprioleczka kupowała trociny dla Kaprikorna. albo zapytaj w Bonanzie, Jard też swego czasu stał na trocinach.
jeszcze mam pytanie! dawno nie bylam nigdzie poza stajnia i sie nie orientuje: czy teraz na zawodach sa jakies stoiska?tzn, jest szansa kupic pasze na zawach? 🙂

Pony, stoisko ze sprzętem jest, ale paszy na nim nie widziałam  😉
Arroch jak się dowiesz gdzie można trociny kupić ( i za ile 🙂 ) to daj mi cynk, może być PW. Dziś doszłam do wniosku, że też ich potrzebuję. I tak BTW, ile pan R. liczy sobie za worek?
aien nie wiem ile sobie liczy, bo zapytał się mnie ile bym ich ewentualnie potrzebowała, powiedziałam że dla jednego konia na 2-3 miesiące to on stwierdził, że tyle to mu się ściągać nie opłaca  🙄 oczywiście dam znać jak już znajdę te trociny  :kwiatek:
Ja się rozejrzę też we własnym zakresie, dla mnie mogą być i z tartaku zwykłego, chce mieć pościelone pod słomę.
NIGDY więcej jazdy drogą dojazdową do Pólka - wylądowałam dzisiaj w rowie  😵. I podobno nie ja pierwsza, co raz ktoś się tam zagrzebuje  😁. Na zawodach w Pikerze byłam, gratuluję forumowej Karmelek1700 mistrzostwa województwa! Bardzo miły dla oka obrazek tworzycie 😉. Zdjęć kilka mam, jak się ogarnę to coś wstawię 😉.
Karmelek 1700 teraz zorientowałam się, że Ty to Ty ; D
też gratuluję mistrzostwa, fajnie się ze sobą zgrywacie ;]
To kilka kadrów ode mnie 😉








Nie mam pojęcia kto to i na jakim koniu, ale przecudownie wyglądali w tym brązowym sprzęcie  😜

No i na hali aparat nie chciał współpracować, a mi nie chciało się bawić  😁
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
03 kwietnia 2011 21:49
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Karmelek, moje najszczersze gratulacje 🙂 🙂
Karmelek gratulacje  🙂


[img]http://img810.imageshack.us/f/piker203.jpg/[/img]






edit. zdjęcia
a ma ktoś moje zdjęcia?  👀
Wrzućcie więcej Karmelki z przejazdu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się