sklepy internetowe

agull   Dążąc do celu
25 marca 2011 08:34
Ogromny minus dla sklepu www.konie24.com.
Moje zamówienie od tygodnia czeka na rozpatrzenie, a pytanie, które zadałam za pośrednictwem mail (podane gg oczywiście wiecznie nieaktywne) pozostało bez odpowiedzi.  😤
Poddałam się i zamówiłam, potrzebne mi pilnie rzeczy, w innym sklepie.
Wogóle nieprofesjonalne podejście do klienta. 🤔
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 marca 2011 08:41
plus dla PASI-KONIKA za sprawną realizację, tylko wysłali mi paczkę na drugi adres, a nie ten do wysyłki.
w GNL od zawsze jest przesyłka jedynie kurierem?
chciałam kupić tam czaprak, który dość trudno znaleźć i tam jest najtańszy. już zadowolona idę do wybierania sposobu przesyłki, a tu niezwykle drogi kurier, w dodatku Siódemka, której nie lubię, bo przynajmniej na moim terenie to straszni syfiarze.
czy ktoś zamawiał coś z: http://www.galloper.pl/ ?
minus dla msklepu
Niby szybko wysłane, fajny kontakt, ale preparat za ponad 140zł, ma do terminu ważności 2 miesiące. Uważam, że nie powinno się handlować preparatami które są blisko terminu ważności, szczególnie że mają długie okresy przydatności.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 marca 2011 11:01
ode mnie wielkie plusy dla Konika i Oksera.
oraz plus gigant dla Animalii- przy okazji ostatniego zamówienia mam wrażenie, że byłam piekielnym klientem, a oni dzielnie mnie znosili i wszystko było na najwyższym poziomie 🙂
Wielki + dla sklepu Ostroga (www.ostrogamragowo.pl)  😅

W niedzielę wieczorem wysłałam maila, w poniedziałek rano miałam odpowiedź, po wymianie kilku maili (na żadnego nie czekałam dłużej, niż 15 min!) paczka została wysłana i dzisiaj przed południem była już u mnie  👍

Ada   harder. better. faster. stronger.
30 marca 2011 17:20
ankers, zadzwoń, zapytaj, może zgodzą się wysłać pp.

rtk, ja bym na twoim miejscu napisała że chce wymiany na inny z dłuższym terminem, szczególnie jeśli użytkować będziesz go dłużej.
minus dla msklepu
Niby szybko wysłane, fajny kontakt, ale preparat za ponad 140zł, ma do terminu ważności 2 miesiące. Uważam, że nie powinno się handlować preparatami które są blisko terminu ważności, szczególnie że mają długie okresy przydatności.


A na jak długo miał wystarczyć preparat? 2 miesiące wydaje sie sporo..zwłaszcza ze niektóre preparatu nie mają długiego terminu ważności.
Nie wydaje mi się, żeby miały takie krótkie okresy. Moim zdaniem środek długo przeleżał. A środki lecznicze powinno się sprzedawać na długo przed terminem ważności. Na szczęście preparat podaje się przez miesiąc, ale wg mnie sprzedaż bez poinformowania o tym wcześniej nie jest ok.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
30 marca 2011 20:20
duży plus dla sklepu HIDALGO, zamawiałam sztylpy i sztyblety. Sztyblety odsyłałam chyba 3 razy, sztylpy 4, a oni dali mi nawet darmowe przesyłki  🤔  👍

oczywiście, jak zwykle amigodaje rade, w środe zamówiłam smar do kopyt, przyszedł w piątek rano  😀
rtk Jeżeli produkt podaje się przez miesiąc to zostaje ci jeszcze miesiąc do daty ważnosci  ❗ dla mnie to zaden powod do minusu..
około 2 tygodnie temu zrobiłam zamówienie ze sklepu TINKER http://skleptinker.home.pl/ wysłałam pieniądze, jak do tej pory nie ma bryczesów. Dzwonie- wielokrotnie- nikt nie odpowiada lub wyłączony telefon, różnie to bywa. Znam adres tego sklepu więc poprosiłam znajomego który mieszka w pobliżu tego sklepu aby tam zajrzał okazało się że sklep ten już nie istnieje!! nie wiem co mam robić :/ ktoś może był w podobnej sytuacji?!
proszę o pomoc 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
01 kwietnia 2011 08:05
Sklep Tinker jest już tylko sklepem internetowym. Nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał Cię oszukać. Napisz maila.
pony   inspired by pony
01 kwietnia 2011 08:43
mam pytanie, chcialam zamowic pasze na mksklep i nigdzie nie moge sie dopatrzec, ile wyniosa mnie koszty wysylki 😡 Pomoze ktos?
ash, dziękuję! może zmienili numer, dzwoniłam wielokrotnie, już piszę emaila 🙂
Bardzo polecam sklep Torpol - podkładka magnetyczna wczoraj zamówiona, dziś już jest  🙂
mam pytanie, chcialam zamowic pasze na mksklep i nigdzie nie moge sie dopatrzec, ile wyniosa mnie koszty wysylki 😡 Pomoze ktos?


Punkt VII Przesyłki
http://www.mksklep.pl/regulamin-pm-5.html
rtk, większość suplementów i preparatów ma 6 m-cy przydatności w PL. Ktoś to sprzedaje do hurtowni, hurtownia do sklepu, sklep do klienta... niewdzięczny towar.
pony   inspired by pony
01 kwietnia 2011 16:30
[quote author=pony link=topic=81.msg959673#msg959673 date=1301643782]
mam pytanie, chcialam zamowic pasze na mksklep i nigdzie nie moge sie dopatrzec, ile wyniosa mnie koszty wysylki 😡 Pomoze ktos?


Punkt VII Przesyłki
http://www.mksklep.pl/regulamin-pm-5.html
[/quote]

szemrana- dziękuję bardzo! 🙂
Skleptinker.pl wysłał w końcu moje zamówienie z 16 lutego 😅

Z zimowymi rękawiczkami 🤣 🤣

Wielki + dla animalia.pl
Pełen profesjonalizm i bardzo tania oraz ekspresowa wysyłka :kwiatek:
+++ konik.com.pl świetny towar, sprawna wysyłka i miła obsługa
+++++ animalia.pl ciągle od nich zamawiam i zawsze jestem w 100% zadowolona, więc polecam!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 kwietnia 2011 12:33
Czy ktoś ma adres do sklepu Equiversum??
Dostałam w mailu nr konta, ale bez adresu 🤔
+ dla sklepu ATOS
szybciutka przesyłka i świetna cena za musli Hovelera  🏇
agull   Dążąc do celu
05 kwietnia 2011 13:54
+++ dla sklepu www.sklepstep.pl 
po raz kolejny ogromny + dla Stefanidis za super kontakt i realizację zamówień z szybkością światła  🙂
Ja dziś dostałam telefon z GNL  😁 wczoraj robiłam im przelew za aukcje z allegro przez opcję "zapłać z allegro" i przez pomyłkę- późno już było  🥂 wysłałam kasę za te drobiazgi co teraz wylicytowałam i za coś co już dawno zapłaciłam i ze dwa miesiące temu przyszło.  😁 Nie ma to jak być roztargnioną! Musze pomyśleć czy coś potrzebuję, żeby nadwyżkę wykorzystać  😎
Ode mnie wielki PLUS dla www.konik.com.pl - kontakt świetny i przyjemny, wyrozumiałość dla nachalnego klienta, który to musiał mieć już, tu i teraz witaminy, zgodnie z obietnicą natychmiastowa wysyłka 🙂
I wielki plus dla animalii oczywiście, za równie ekspresową wysyłkę i kuriera za dyszkę 😉
Kolejny plus dla pasi-konika. Zamówienie złożone w poniedziałek rano, e-mail z info, że mogę już odebrać- tego samego dnia ok. południa  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się